اقتصادی-محرک چک متفاوت از گذشته مداخلات

دولت فدرال در سال 2008 از طریق پست چک به خانواده ها به خار هزینه های مصرف کننده اما در این سال اقتصادی-بسته امداد است که با هدف کمک به خانواده ها در حفظ و پرداخت صورتحساب خود را.

عکس: آسوشیتد پرس

آمریکایی ها می خواهند دولت فدرال به آنها پول نشان می دهد—و قانونگذاران مشتاق به انجام درست آن.

مفاد کلیدی اقتصادی-بسته امداد توسط کنگره تصویب یک طرح برای ارسال یک بار پرداخت پول نقد به ارزش حدود 250 میلیارد دلار در مجموع به بیش از 150 میلیون خانواده های آمریکایی.

اثرات اقتصادی از این برنامه خواهد شد به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود, اما, از, شبیه, چک-پرداخت برنامه های انجام شده طی سال های رکود تحلیلگران می گویند.

این پول است که در درجه اول با هدف کمک به خانواده ها در حفظ و پرداخت صورتحساب خود را و خرید ملزومات اگر کارگران از دست دادن شغل و یا درآمد با توجه به اقدامات انجام شده به منظور محدود کردن گسترش رمان coronavirus. که باید کمک به جزر و مد را بیش از در حالی که در بخش هایی از کشور که در آن مقامات دستور داده اند که غیر ضروری کسب و کار بسته و رویدادهای عمومی لغو شد در حالی که اصرار مردم برای ماندن در خانه اگر است.

آن را نمی خواهد افزایش, اقتصادی, خروجی, اما باید آن را محدود به احتمال زیاد شیب دار رها کردن.

این است که بر خلاف گذشته رکود از جمله در سال 2001 و 2008 زمانی که دولت فدرال از طریق پست چک به خانواده ها به خار هزینه های مصرف کننده به امید سوخت اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

به بیان دیگر: این برنامه در حال حاضر بیشتر در مورد کمک به یک خانواده حفظ خرید مواد غذایی در حالی که دیگران بیشتر در مورد اعلان آن به ریخت و پاش و خرید یک تلویزیون جدید است.

جاناتان پارکر یک ماساچوست انستیتو تکنولوژی استاد امور مالی و کارشناس در چک-پرداخت برنامه گفت که بر خلاف معمول رکود افتادن تقاضا مشکل نیست.

“با توجه به این که بهتر است برای جلوگیری از بسیاری از اقتصاد, هدف از پرداخت به خانوارها در حال حاضر نمی توان مردم را به صرف بیشتر گفت:” آقای پارکر.

چک آینده در این زمان “اجتماعی, بیمه محرک نیست, او گفت:. “محرک اقتصادی در حال حاضر مهم نیست که چقدر بزرگ—متوقف نخواهد شد یک رکود است.”

در زیر 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه که فقط پاک کنگره این طرح برای ارسال تا 1200 $در هر یک به بسیاری از بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت چک به احتمال زیاد خواهد شد از طریق پست ظرف سه هفته.

در سال 2008 بزرگسالان دریافت بین $300 و 600 دلار همراه با 300 دلار بیشتر برای هر کودک. در مجموع چک به ارزش نزدیک به 100 میلیارد دلار رفت به 124 میلیون خانوار. و سپس به عنوان رئیس جمهور جورج دبلیو Bushexplained در آن زمان هدف این بود که “ما اقتصاد افزایش برای کمک به ما برای خروج از این رکود اقتصادی.”

بسیاری از فروشگاه ها بسته باقی می ماند در میان رمان شیوع کروناویروس.

عکس: ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

آقای پارکر تحقیقات نشان می دهد که در سال 2008 نقدی-پرداخت برنامه به طور مستقیم برداشته اقتصاد در نرخ سالانه از آنجا که 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم سال 2008 و تا 1.0 درصد در سه ماهه سوم.

مطالعه دیگری—این یکی توسط دانشگاه میشیگان اساتید Joel Slemrod و متی شاپیرو و کلودیا Sahm از واشنگتن مرکز عادلانه رشد یافت 2008 چک سوار حدود 32 میلیارد دلار در هزینه های اضافی در طول دوره از یک سال است. “است که به مقدار قابل توجهی ماکرو افزایش” گفت: آقای Slemrod.

اقتصاد ایالات متحده می تواند قطعا استفاده از چنین تزریق تقاضای مصرف کننده. یک رکورد 3.28 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید فرو برد و هزینه های سراسر کشت و صنایع. مورگان استنلی برآورد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده می تواند کوچک در 30 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه دوم.

به اشتراک گذاری افکار خود را

یک انتقال پول نقد در این زمان لازم است و یا می شود آن را بیشتر مفید به اقتصاد بیشتر پایین جاده ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما باید مردم را به کار و توقف مصرف عمومی به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19” گفت: ویلیام گیل یک اقتصاددان در موسسه بروکینگز با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است. “مردم از دست دادن شغل و سمت راست و چپ آنها نیاز به پول نقد به واقع پرداخت آنها به طور معمول خواهد ساخت.”

فراتر از کمک به میلیون ها نفر از خانواده ها در پوشش اجاره و اساسی ضرورت پرداخت نقدی برنامه می تواند در نهایت وزش نسیم تا تحریک اقتصاد گفت: دکتر شاپیرو دانشگاه میشیگان اقتصاددان. کسانی که نگه داشتن شغل خود را کمتر صرف زمانی که فروشگاه ها و رستوران ها و نمایندگی خودرو و دیگر شرکت های بسته باقی می ماند و سپس می توانید با صرف بیش از آنها را در غیر این صورت هنگامی که کسب و کار بازگشایی شده است. “اگر ویروس حل در یک دوره از ماه این پول اضافی خواهد سوخت bounceback,” او گفت:. “است که می تواند کمک به بهبود قابل ملاحظه ای است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de