بهبود اقتصادی در راه است اما مبارزه با شعلهور شدن است کلید

برخی از بخش های فنر بازگشت به زندگی بیشتر و قاطعانه تر از حد انتظار و آنها عبارتند از: خرده فروشی و تولید است. یک فروشگاه در تفرجگاهی در اسبوری پارک, N. J., جولای 9.

عکس: Gabby جونز/مهر نیوز

اقتصاد جهانی دچار انقباض شدید در سه ماه منتهی به ماه ژوئن و آن را در حال تبدیل شدن روشن است که قدرت خود را بازیابی خواهد شد بستگی دارد در مقامات موفقیت در dousing ادامه داد: همه گیر شعله ور شدن یو پی اس.

کشورهای تازه ترین اقتصادی-رشد ارقام منتشر خواهد شد در هفته های آینده به احتمال زیاد به نشان می دهد اقتصاد جهانی وارد یک رکود اقتصادی در نیمه اول سال جاری و کاهش در سه ماهه دوم در سریع ترین زمان صلح و رای پس از مدرن پرونده آغاز شد و پس از رکود بزرگ.

بهبود اقتصاد جهانی آغاز شده است اما وجود دارد سیگنال های مختلط در مورد سلامت خود و ماندن در قدرت است. برخی از بخش های فنر بازگشت به زندگی بیشتر و قاطعانه تر از حد انتظار و آنها عبارتند از: خرده فروشی و تولید است. سمت تلنگر است که به نظر می رسد که تا زمانی که یک واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس موج در coronavirus عفونت را بارها و بارها باید یک اثر نوسانات در فعالیت است.

“در صورت عدم وجود راه حل های پزشکی, قدرت بازیابی باقی می ماند بسیار نامشخص” گفت: Tao Zhang, معاون مدیر عامل صندوق بین المللی پول در یک سخنرانی این ماه است.

کمیسیون اروپا تخمین زده منطقه یورو تولید ناخالص داخلی در سه ماه منتهی به ژوئن بود 13.6 درصد کاهش نسبت به سه ماه اول سال زمانی که خروجی کاهش یافته است 3.6%—سپس بزرگترین کاهش از پرونده در سال 1995 آغاز شد.

در ایالات متحده, بانک فدرال رزرو آتلانتا در تاریخ 9 ژوئیه تخمین زده است که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کاهش یافته است 10.3 درصد در سه ماهه دوم در مقایسه با سه ماهه اول. در صورتی که برای اثبات دقیق افت خواهد بود چهار بار بزرگتر از آن است که دیده می شود در بدترین سه ماهه برای اقتصاد پس از بحران مالی 2008. در آغاز ماه ژوئن مدل نشان می دهد که تولید ناخالص داخلی خواهد سقوط تقریبا 18 درصد.

آمار اخیر از دیگر نقاط جهان نیز به کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم. سنگاپور این گذشته گفت آن رشد اقتصادی 12 درصد در سه ماهه دوم.

اما آمار اخیر نشان می دهد که جهانی کاهش در فعالیت تا حد زیادی به پایان رسید و در ماه آوریل با مه و ژوئن با دیدن وانت. در انگلستان که یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها به انتشار ماهانه آمار تولید ناخالص داخلی اقتصاد رشد 1.8% در ماه مه از ماه آوریل است.

اقتصاد چین گسترش 3.2% از یک سال پیش از آن در سه ماهه دوم و می تواند تنها عمده اقتصاد جهانی به رشد در سال 2020 است. وال استریت ژورنال جاناتان چنگ توضیح می دهد که این کشور استراتژی به جلو-بار اقتصادی درد در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. عکس: Alex Plavevski/شاتر

چین در دو ماه جلوتر از بسیاری از دیگر اقتصادهای بزرگ داشتن آغاز آن مستند در اواخر ماه ژانویه و برداشته بسیاری از کسانی که محدودیت در ماه آوریل است. این کشور روز شنبه گزارش داد که اقتصاد خود را رشد در سه ماهه دوم و در یک سرعت سریع تر از حد انتظار یک نتیجه است که کشورهای دیگر خوشحال خواهد بود برای دیدن در سه ماهه سوم.

اقدامات دیگر نقطه در همان جهت. منطقه یورو را ثبت کرده است را افزایش می دهد از 17.8 درصد در خرده فروشی و 12.4 درصد در تولید صنعتی است. ایالات متحده خرده فروشی 18.2 درصد در آوریل و 7.5% در ماه ژوئن گزارش وزارت بازرگانی پنج شنبه.

آن و شاخص های دیگر باعث اولیه خیط و پیت کردن از خوش بینی در میان بانک مرکزی با بانک انگلستان اقتصاددان ارشد اندرو Haldane اعلام کرد در ماه ژوئن 30 سخنرانی “خیلی V” معنای کاهش شیب در خروجی و به دنبال آن به طور مشابه افزایش شدید.

اما در هفته های اخیر مطرح شده اند تازه سوال در مورد قدرت دوباره بجای اول برگشتن. در خصوص نشانه های فراوان از دست دادن اقتصادی حرکت در ایالات متحده رو به افزایش عفونت در سراسر چندین ایالت آمریکا اعلان مقامات به اعمال محدودیت های جدید کسب و کار به مقیاس و مصرف کنندگان به نوبه خود محتاط تر در برخی از نقاط کشور است.

“مسئله این است که چگونه سریع می خواهیم به رشد از این کاهش ما تا به حال در سه ماهه دوم و متاسفانه با این تجدید حیات در بیماری ساکت کردن که دوباره بجای اول برگشتن” گفت: بانک فدرال رزرو دالاس رئیس جمهور رابرت کاپلان در یک ویدیو ظاهر دوشنبه گذشته.

در انگلیس در شهر لستر has been locked down شامل افزایش عفونت های مرتبط با آن صنعت نساجی در حالی که موضعی خاموش شدن ناگهانی نیز اعمال شده در شهرهای هند و بسیاری از دیگر نقاط جهان است.

اقتصاددانان نگران است که کسانی که شیوع بیماری نه تنها به کاهش فعالیت های فعلی خواهند شد مصرف کنندگان و کسب و کار بیشتر با احتیاط از بازگشت به حالت عادی الگوهای رفتاری. در حالی که دولت باید صرف مقدار بسیار عظیمی برای نگه داشتن کسب و کار شناور و اطمینان از درآمد خانوار را نگه دارید تا آنها اختصاص داده شده منابع کمتری برای آماده شدن برای آنچه که به احتمال زیاد به یک سری طولانی از آتش نشانی تمرینات اقتصاددانان می گویند.

سابق فدرال رزرو فرماندار Randall S. Kroszner یک اقتصاددان در شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت: ضروری است که دولت به سرعت بهبود توانایی خود را برای شناسایی و شامل عفونت موضعی شیوع بیماری تا حدودی با سرمایه گذاری بیشتر در جمع آوری داده ها.

“اگر ما در ادامه برای دریافت این شعله ور شدن یو پی اس, این می تواند ما را به یک W-الگوی او گفت:” در یک کنفرانس ویدئویی با اشاره به رشد اقتصادی در راه است که می بینیم مختصر بهبودی پس از یک تازه رکود قبل از تبدیل دوباره.

نوشتن به پل Hannon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im