اقتصادی خرید اینترنتی از Coronavirus آغاز می شود در سراسر جهان در حال توسعه

شاخص با اشاره به آسیب پایدار به اقتصاد هند از coronavirus بیماری همه گیر. رستوران ها باقی مانده بسته در دهلی نو در مارس 17.

عکس: ناصر Kachroo/زوما پرس

برزیل رشد اقتصادی در سه ماه اول این سال است. اقتصاد ترکیه کند و هند سالانه خروجی ارسال آن در کمترین رشد در 11 سال است.

نتایج اقتصادی منتشر شده در روز جمعه و در همه کشورها نماد مبارزات بسیاری در حال توسعه-اقتصاد جهان حتی قبل از coronavirus همه گیر باعث شد دولت به منظور مستندات در اواخر ماه مارس است که پس از هزینه صدها میلیون نفر شغل خود را.

اقتصادی خروجی در برزیل, امریکا بزرگترین کشور کاهش 1.5 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با سه ماه گذشته از سال 2019 برزیل مؤسسه جغرافیا و آمار روز جمعه گفت. آن 0.3 درصد در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019.

در هند, اقتصاد محشور 3.1% رشد از ژانویه تا مارس در مقایسه با سال پیش دوره است. خود را برای سال مالی منتهی به 31 مارس اقتصاد رشد در آن ضعیف ترین میزان در 11 سال 4.2%.

ترکیه خروجی 0.6 ٪ در مقایسه با سه ماهه آخر سال 2019 و 4.5 درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط سازمان ملی آمار آژانس در روز جمعه.

اما رشد در هند و ترکیه در اولین ماه از این سال نباید اشتباه برای انعطاف پذیری در مواجهه با این بیماری همه گیر اقتصاددانان گفت. پس از مستند اقدامات تنها در آخرین هفته از ماه مارس تاثیر این بیماری همه گیر نمی خواهد به نوبه خود تا سه ماهه دوم ارقام منتشر شد.

“این خواهد شد بسیاری بدتر گفت:” مونیکا د Bolle یک اقتصاددان در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در واشنگتن, d. C. اقتصاد ترکیه برگزار می شود تا بهتر از برزیل به این دلیل که دولت ترکیه نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری برای تزریق پول به اقتصاد, او گفت:.

اقتصادی خروجی در هر سه کشور است که انتظار می رود کاهش در سال جاری معکوس تاریخی اجرا در رشد اقتصادی در سراسر بسیاری از کشورهای در حال توسعه. هر دو کشور هند و برزیل و جهان در پنجم و نهم اقتصاد را به احتمال زیاد بدترین عملکرد اقتصادی در ضبط.

آمار جهانی نشان می دهد بسیاری از کشورها موفق به گرفتن میزان coronavirus مرگ و میر; خانه تصویب یک لایحه به سهولت قوانین در چک Protection Program; یو پی اس اضافه کردن اوج surcharges برای آمازون و دیگر فروشندگان آنلاین به عنوان تحویل تقاضا soars. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Andre کوئیلو/گتی ایماژ

برای اولین بار تمام جهان اقتصاد در حال رفتن را از طریق به طور کامل هماهنگ انقباض می گوید: دیلیپ Ratha سرب اقتصاددان در بانک جهانی مهاجرت و حواله واحد.

“بحران تبلیغ به سرعت در حال آمدن از مستندات در سراسر جهان شهرهای بزرگ و کوچک و کارخانه ها و مزارع کشاورزی. میزان بحران بی سابقه است,” او گفت:.

آژانس رتبه بندی Crisil گفت: حتی اگر دهلی نو آغاز شده بود تسهیلات در مناطق کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر اقتصاد خواهد به احتمال زیاد قرارداد 5 ٪ در این سال را بدترین عملکرد از زمان استقلال در سال 1947. برزیل اقتصاد نیز انتظار می رود به کوچک شدن بیش از 5 ٪ در سال با توجه به بارکلی را کارگزاری.

“حتی پس از مستند برداشته می شود وجود خواهد داشت هیچ کسب و کار. آن را هرگز همان خواهد بود” گفت: Umesh Agarwal 50 ساله سیب زمینی گر در Azadpur مندی آسیا بزرگترین عمده فروشی میوه ها و سبزیجات در بازار در دهلی نو. او گفت: کسب و کار پایین بود 70 ٪ است. بسیاری از کارگران بازگشت به روستاهای خود و هیچ کس به خالی کردن کامیون.

دیگر بازارهای در حال ظهور خواهد رسید و حتی بدتر. مکزیک اقتصادی خروجی در طول سه ماهه اول کاهش یافته است 1.2% از سه ماه گذشته از سال 2019 و 1.4 درصد در مقایسه با سال پیش دوره با توجه به اطلاعات اوایل این هفته منتشر شد. کامل-سال کاهش است و انتظار می رود تاریخی 9 درصد با توجه به مکزیک کارگزاری Citibanamex.

برای کشوری مانند هند-شاخص های اقتصادی-با اشاره به آسیب پایدار به اقتصاد است. هند بیکاری تا رسید به بیش از 25% به عنوان یک نتیجه از خاموش شدن اقتصاد و با توجه به این مرکز برای نظارت بر اقتصاد هند خصوصی ارائه دهنده اطلاعات.

حدود یک و نیم میلیون جوان سرخپوستان وارد نیروی کار در هر ماه به معنی بدون شغل جدید می توانید ارسال بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری و ایجاد بی ثباتی سیاسی.

اطلاعات شرکت IHS Markit شاخص مدیران خرید برای هند بخش خدمات فرو ریخت به 5.4 در ماه آوریل از 49.3 در ماه مارس بزرگترین واحد-ماه کاهش است که اندازه گیری از فعالیت برای هر کشور در هر زمان پس از آن شروع به جمع آوری اطلاعات در سال 2005. خواندن زیر 50.0 امتیاز به انقباض. هند اعداد معادل 15 درصد انقباض تولید ناخالص داخلی در طول این ماه است.

مردم منتظر برای مواد غذایی و کمک های مالی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در ریو دو ژانیرو در ماه آوریل است.

عکس: مائورو پیمنتل/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برزیل یک کشور از 210 میلیون, چهره یک بحران اقتصادی بهداشت و درمان-مراقبت اضطراری و بحران سیاسی. این کشور در حال حاضر با ورود بیش از 1000 روزانه مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر و در روز پنج شنبه گزارش داد بیش از 26,000 جدید, موارد, یک رکورد است.

گسترش این بیماری همه گیر در می آید به عنوان کشور برطرف محدودیت ها با هدف گرفتن کسب و کار و بازگشت به کار. در سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین دولت و خانه را به بسیاری از کشور های مالی و تولیدی بخش دولتی جاو Doria گفت: در اوایل این هفته است که برخی از کسب و کار و فعالیت می تواند رزومه شروع دوشنبه.

“آنها در حال رها کردن اقتصاد در حالی که این بیماری همه گیر در حال بدتر شدن پس از آن به نظر می رسد مانند ما بازگشت به قرنطينه دوباره بعد از این سال” گفت: آندره Perfeito اقتصاددان ارشد در Necton کارگزاری در São Paulo است. “سرمایه گذاری در حال رفتن به سقوط و مصرف کننده صرف خواهد شد بد دوباره.”

Geraldo جثه ده Siqueira, 61, کاهش کارکنان خود را در کوچک خود را پزشک مغازه در سن پائولو بازار به دو پس از فروش کاهش یافت و 90 درصد در دو ماه گذشته. او موفق به باز بماند با مذاکره پایین تر اجاره و قرار دادن برخی از پرداخت به تامین کنندگان. اما بدون بیشتر دولت در کمک به نگه داشتن خود را در تلاش کسب و کار باز او می گوید: “خیلی زود من فقط یک مرد به دنبال یک شغل.”

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در ترکیه, اقتصاد می تواند قرارداد به میزان 11.6 درصد در سه ماهه دوم در مقایسه با سه ماهه اول با توجه به مایا Senussi یک اقتصاددان با اقتصاد آکسفورد آژانس پیش بینی.

در حالی که اقتصاد هنوز رشد در طول سه ماهه اول در بازگشت از هزینه های دولت این کشور چهره تند انقباض در گردشگری و همچنین صادرات به اتحادیه اروپا بازار اصلی آن.

برای سرپا نگه داشتن فعالیت های کسب و کار و مصرف بانک مرکزی ترکیه که کاهش نرخ بهره خود را به 8.25% از 24 درصد کمتر از یک سال پیش به طور گسترده ای انتظار می رود برای حفظ کاهش عرضه پول.

اقتصاددانان ترس است که تاثیر منفی ترکیه که آمار پایین ترین سطح خود در برابر دلار در اوایل این ماه و خروج از کشور رو به افزایش خطر تمام عیار تعادل-از-بحران پرداخت.

داده های منتشر شده توسط بانک مرکزی نشان داد که آن را شنود گذاشته به شدت به ارز خارجی ذخایر در ماه های اخیر فروش میلیاردها دلار به بنیادی لیره را می گیرند.

“واقعیت این است که دولت ترکیه با این خرج کردن پول زیادی برای نگه داشتن اقتصاد شناور منحصر به فرد نیست و هر دولتی در جهان است که هزینه های زیادی” گفت: Cristian Maggio های در حال ظهور-استراتژی در بازارهای مالی-شرکت خدمات TD اوراق بهادار. “چه چیزی باعث ترکیه منحصر به فرد بد, اما, این واقعیت است که آنها شده اند و هزینه های زیادی از قدرت شلیک در حفظ لیره پایدار است. لیره واقعی ضعیف است.”

آقای Maggio پیش بینی اقتصاد ترکیه خواهد قرارداد توسط 3 ٪ در سال.

اصلاحات & Amplifications
TD اوراق بهادار مالی-شرکت خدمات. نسخه قبلی داستان نادرست توصیف آن به عنوان یک مالی-شرکت تحقیقات.. (اصلاح شده در ژوئن 1)

نوشتن به Vibhuti Agarwal در [email protected] دیوید Gauthier-Villars در [email protected] و Jeffrey T. Lewis در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>