به زودی پس از به دست گرفتن سکان بانک مرکزی رئیس جمهور کریستین لاگارد در برخورد با اختلافات داخلی در این بانک رئیسۀ.

عکس: الکس کاروس/مهر نیوز

فرانکفورت—بانک مرکزی اروپا اعلام کرد €750 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه برنامه با هدف محافظت از اقتصاد منطقه یورو از نابسامانی اقتصادی از گسترش coronavirus.

این حرکت غیر منتظره پرده برداری از اواخر روز چهارشنبه, سیگنال بانک تعیین کرد از southern دولت های اروپایی که بدهی تحت فشار از سرمایه گذاران. اما از آن است که به احتمال زیاد به افزایش نگرانی های تازه در این منطقه بزرگترین اقتصاد آلمان که در آن مقامات ارشد به مدت طولانی با انتقاد از بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه.

در بیانیه این بانک گفت: این امر خرید €750 میلیارد عمومی – بخش خصوصی و دارایی حداقل تا پایان سال و احتمالا فراتر از آن. این خرید شامل بدهی دولت یونان که کنار گذاشته شد تحت زودتر بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه های.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا است “متعهد به ایفای نقش خود در حمایت از همه شهروندان این منطقه یورو از طریق این بسیار به چالش کشیدن زمان” بیانیه ای گفت:.

بانک گفت: این امر در نظر تغییر خود اعمال محدودیت در خرید اوراق قرضه به میزان است که محدود کردن آن به خرید تنها 33 ٪ از بدهی فردی از دولت است. که به بانک مرکزی اروپا بیشتر اتاق به مانور اما همچنین می تواند افزایش نگرانی های قانونی در آلمان که در آن بانک مرکزی اروپا مواجه شده است و چندین پرونده های حقوقی بیش از اوراق قرضه خود را خرید.

اوایل روز چهارشنبه بانک مرکزی اروپا با عجله برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران است که آن را بازگشت دولت ایتالیا به عنوان آن مبارزه همه گیر دخالت در بازار بدهی از طریق ملت را بانک مرکزی و شماره گیری یک مقام ارشد این اظهارات نشان می دهد آن را به هیچ اقدام دیگری.

کسانی که دوقلو حرکت با ایتالیا تأکید قبر تهدید روبرو سیاست گذاران اروپایی که در حال تلاش برای ارائه یک پاسخ هماهنگ به حرکت سریع بحران جهانی که مرکز منتقل شده به اروپا است.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت که بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا بود و دخالت در حاکمیت مرکزی از طریق بانک مرکزی ایتالیا برای جلوگیری از اختلالات. “این مداخله در انعطاف پذیر اما شدید راه با توجه به نوسانات بازار” فرد گفت.

بانک مرکزی اروپا کاهش یافته است به نظر.

هزینه های استقراض برای ضعیف جنوبی دولت های اروپایی شروع به پریدن کرد در روزهای اخیر بازتاب تلاقی headwinds. ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورها انتظار می رود به موضوع بدهی بیشتر در این سال برای تامین مالی و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و کارگران بیکار و همچنین اقدامات جدید برای حمایت از کسب و کار از طریق به طور موقت خاموش شدن ناگهانی.

که نادرست است نگرانی این است که این بسیار مدیون دولت ممکن است در تلاش برای بازپرداخت بدهی های خود را احیای خاطرات از منطقه یورو از بحران بدهی نزدیک به یک دهه پیش است.

مرتبط

  • بانک مرکزی اروپا در تلاش برای آرام کردن سرمایه گذاران اعصاب بیش از بدهی (13 مارس)
  • بانک مرکزی اروپا گسترش اقدامات محرک اقتصادی, اما نمی, کاهش نرخ بهره (مارس 12)
  • شنیده ام در خیابان: آیا کریستین لاگارد انجام آنچه در آن طول می کشد ؟ (12 مارس)

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

بانک مرکزی اروپا اوایل روز چهارشنبه تصریح کرد: آمادگی خود را به سطح شیب دار تا سیاست های محرک در صورت نیاز پس از اتریش مرکزی-بانک رژیم صهیونیستی است. رابرت Holzmann پیشنهاد در مصاحبه ای که سرمایه گذاران به درستی بر عهده بانک مرکزی اروپا را کمی بیشتر برای حمایت از اقتصاد است.

آقای Holzmann دوم از دو مقام ارشد بانک مرکزی اروپا مقامات که باید به طور جداگانه نشان داده شده در روزهای اخیر است که این بانک کمک کرد که برای پایان دادن به بحران بدهی منطقه تحت رئیس جمهور سابق ماریو دراقی ممکن است تمایلی برای عمل به شدت در این زمان.

آقای Holzmann که نشسته بر روی بانک مرکزی اروپا نرخ تعیین کمیته گفت: روزنامه اتریشی Der استاندارد است که این امر غیر ممکن بوده است برای بانک به دیدار با انتظارات بازار در آخرین پنج شنبه نشست سیاستگذاری زمانی که آن پرده برداری متوسط بسته محرک.

او پیشنهاد کرد که یک رکود در اروپا ممکن است مثبت و اثر پاک کننده در اقتصاد از بین بردن کسب و کار است که قابل دوام نیست. “یکی باید مراقب باشید که تنها شرکت قادر به زنده ماندن برای زنده ماندن انجام و این که دیگران که شکست خورده اند حتی بدون بحران نمی زنده ماندن” آقای Holzmann گفت.

در بیانیه ای در اوایل روز شنبه بانک مرکزی اروپا گفت: مقامات ارشد آن توافق به اتفاق آرا است که این بانک “آمادگی خود را برای تنظیم همه اقدامات خود را به عنوان مناسب باید این مورد نیاز است.”

آقای Holzmann دیده می شود به عنوان یکی از متهاجم اعضای بانک مرکزی اروپا 25-عضو شورای حکام که مجموعه نرخ بهره در منطقه یورو است. یک سخنگوی آقای Holzmann کاهش یافته است به نظر بیشتر در اظهارات خود.

ایتالیا 10-سال دولت اوراق قرضه عملکرد گل رز بالاتر از 3 درصد در روز چهارشنبه برای اولین بار در بیش از یک سال قبل از دست خوش پیشامد میشه بعد از بانک مرکزی مداخلات. یونانی معادل معامله بالاتر از 4.1 درصد در مقایسه با کمتر از 1% از چند هفته پیش.

“این طوفان کامل” گفت: James Athey مدیر سرمایه گذاری در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است. “نقدینگی است و اساسا از بین میره این BTP [و اوراق قرضه] بازار است و اساسا شکسته امروز. در واقع وجود دارد هیچ مناقصه و بسیاری از فروشندگان.”

بانک مرکزی اروپا اقدامات آمد روز پس از بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور کریستین لاگارد تاکید کرد که بانک “در اینجا نه به گسترش” نشان می دهد آن را نمی خواهد مداخله برای محدود تفاوت در هزینه های استقراض بین آلمان و ایتالیا.

این اظهار نظر حیرت زده سرمایه گذاران و بانک مرکزی اروپا به سرعت به دنبال راه رفتن آن را به عقب. این حادثه به سوال نامیده می شود بانک مرکزی اروپا با دقت گردد نقش موثر وام دهنده از آخرین چاره و کمک های مالی دولت است. بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا ممنوع است تحت معاهدات اروپایی از تامین مالی دولت اما دادگاه اروپا حمایت کرده اند حق خود برای استفاده از اوراق قرضه خرید بازارها را آرام کند.

بانک مرکزی مداخله در حاکمیت-بازار اوراق قرضه تحت آن به اصطلاح کاهش کمی برنامه می تواند کمک به کاهش فشار به طور موقت. این بانک هفته گذشته اعلام کرد که آن را به خرید اضافی €120 میلیارد دلار ($132 میلیارد دلار) از منطقه یورو مستقل و بدهی های شرکت در سال جاری در بالا از €20 میلیارد دلار در ماه آن را در حال حاضر خرید.

سهم قابل توجهی از آن شلیک از لحاظ نظری می تواند به سمت کارگردانی جنوب اروپا در کوتاه مدت اگر چه این بانک می گوید که حتی از خرید خود را در طول زمان به اطمینان حاصل شود آن اقدام به خرید اوراق قرضه نسبت به اندازه هر اقتصاد منطقه یورو. آن را در حال حاضر دارای حدود €360 میلیارد از بدهی های دولت کمک می کند که برای کاهش عرضه اوراق قرضه و در نتیجه پایین نگه داشتن عملکرد خود.

اما تحلیلگران هشدار داد که با توجه به این بزرگی از اروپا به احتمال زیاد رکود, بانک مرکزی اروپا در اوایل خرید ممکن است نگه داشتن بازده اوراق قرضه در بررسی ،

در یک کنفرانس تلفنی با سران اتحادیه اروپا در روز سه شنبه خانم لاگارد گفت: اقتصاد منطقه یورو خواهد به احتمال زیاد قرارداد 1.3% این سال اگر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به طول انجامید برای یک ماه و کوچک با حدود 5% اگر آتن به طول انجامید سه ماه با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. دومی که نشان دهنده یک رکود بی رحمانه از بحران مالی است.

“این را نمی خواهد به اندازه کافی بانک مرکزی ایتالیا اقدام به تنهایی نمی خواهد انجام معامله گفت:” کارستن Brzeski یک اقتصاددان با ING بانک از بانک مرکزی اروپا اقدامات اولیه روز شنبه. را به ایتالیایی بازده اوراق قرضه در بررسی های بانک مرکزی اروپا خواهد نیاز به سیگنال تمایل به انجام گسترده تر عمل کرد.

اما وجود دارد چند نشانه که بانک مرکزی اروپا مایل به راه اندازی این نوع از اقدامات تهاجمی آن را بارها و بارها زیر نظر آقای دراقی.

آقای Holzmann گفت که سرمایه گذاران به درستی تفسیر خانم لاگارد را محتاط اظهارات هفته گذشته و این که یک اصلاح در بازار سهام بود به تعویق افتاده است.

“هنگامی که بازار دیدم که خانم لاگارد جدی بود و با وجود اتفاق نظر در مورد آن را در شورای حکام آنها متوجه ما نمی توانیم با حفظ سطوح بیش از حد در بازارهای سهام” آقای Holzmann گفت.

نظرات خود تاکید اختلافات میان مقامات بانک مرکزی اروپا و برخی از آنان به طور فزاینده ای مشتاق برای پایان دادن به یک دوره طولانی از پول آسان است.

برخی از دیرین بانک مرکزی اروپا مراقب حیرت زده شد.

“این است که چیزی کمتر از یک فاجعه ایم” Frederik Ducrozet یک اقتصاددان با Pictet مدیریت ثروت در ژنو است. “همه ما باید بدون ابهام در حمایت از بانک مرکزی در حال حاضر.”

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com آنا Hirtenstein در anna.hirtenstein@wsj.com و جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de