بانک مرکزی اروپا برگ محرک پولی بدون تغییر آن را به عنوان ارزیابی همه گیر اقتصادی درد

بانک مرکزی اروپا در سمت چپ آن محرک پولی بدون تغییر در روز پنج شنبه.

عکس: رونالد wittek/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

فرانکفورت—رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گفت: اقتصاد منطقه یورو است rebounding به شدت اما چهره بسیار نامشخص چشم انداز به عنوان بانک چپ بزرگ آن محرک های پولی را تغییر نداد.

در یک کنفرانس خبری خانم لاگارد نشان داد که بانک مرکزی اروپا ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی قوی برای منطقه دولت های کسب و کار و خانواده های آنها به عنوان ظهور از طولانی مستندات. وی تاکید کرد: سران اتحادیه اروپا در نشست این هفته برای ترش کردن یک معامله در یک بحث چند میلیارد یورو بازیابی صندوق است که می تواند به حذف برخی از بحران مالی بار از بانک مرکزی اروپا.

اروپا بود ضربه اولیه و سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما عضلانی دخالت دولت و بانک مرکزی اروپا تا کنون کمک به جلوگیری از عفونت نرخ و پشتیبانی هزینه های مصرف کننده و رشد. بانک مرکزی اروپا به تنهایی پرده برداری حدود 3 تریلیون دلار از محرک اقدامات در ماه های اخیر با قرار دادن آن بحران پاسخ در تاریخ همتراز با فدرال رزرو است.

“ما در یک جای خوب در لحظه” خانم لاگارد گفت: خبرنگاران با اشاره به مهم اقتصادی ارتجاعی در اردیبهشت و خرداد از ماه آوریل پایین به عنوان دولت در سراسر اروپا کاسته مستند اقدامات است.

هنوز, او هشدار داد که شغل و درآمد از ضرر و زیان فوق العاده بالا همراه با قطعیت خواهد وزن در هزینه های مصرف کننده و کسب و کار سرمایه گذاری. افزایش عفونت در آمریکا یک نگرانی عمده, او گفت:.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را ادامه خواهد داد به خرید €1.35 تریلیون دلار ($1.54 تریلیون دلار) از دولت و بدهی های شرکت های بزرگ از طریق ژوئن 2021 تحت آن همه گیر اضطراری برنامه خرید و یا PEPP. این بانک همچنین در سمت چپ آن کلید و نرخ بهره را در رقم 0.5%.

یک چالش کلیدی برای خانم لاگارد رییس صندوق بین المللی پول مدیر عامل و وزیر امور مالی فرانسه است که برای هدایت اقتصاد منطقه را از آن خود عمیق ترین بحران در دهه فقط به عنوان یک سریع تر دوباره بجای اول برگشتن در شمال اروپا باعث خواستار پایان دادن به پول آسان است.

اروپا در حال بهبود است و انتظار می رود ناهموار و کج به سمت غنی تر شمال و آن را به شدت به هزینه حمایت دولت و یک جهش در صادرات است. دومی بعید به نظر می رسد به عنوان کلید شرکای تجاری مانند ایالات متحده همچنان به مبارزه با صعودی coronavirus عفونت.

اقتصاد ایتالیا و فرانسه و اسپانیا در حال انتظار برای کوچک شدن حدود 11 درصد در سال جاری تقریبا دو برابر آلمان در کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا نوشت: در گزارش این ماه است. ایتالیا با بدهی های عمومی است که انتظار می رود به افزایش بالاتر از 150 درصد رشد در این سال بیش از دو برابر سطح در آلمان با توجه به صندوق بین المللی پول.

برای حفظ دولت و شرکت های بزرگ هزینه های استقراض در بررسی های بانک مرکزی اروپا شده است خرید تقریبا €150 میلیارد دلار از بدهی منطقه یورو یک ماه از راه اندازی آن باند جدید-خرید برنامه در ماه مارس است.

خانم لاگارد نشانه های پنج شنبه که بانک مرکزی اروپا احتمالا صرف تمام €1.35 تریلیون بسته quashing پیشنهادات از برخی از مقامات بانک مرکزی اروپا است که برنامه می تواند در مقیاس پایین.

برخی از مقامات بانک مرکزی اروپا شروع به نگرانی عمومی در هفته های اخیر که بانک عظیم محرک به عنوان یک صورتحساب موقت, پاسخ به همه گیر می تواند برای سال کشیدن. Jens Weidmann رییس جمهور آلمان محافظه کار شد گفته است که اقتصاد آلمان رو به بهبود است در حالی که این استدلال که بانک مرکزی اروپا محرک خارج می شود باید به عنوان همه گیر محو می شود.

مشکل این است که بانک مرکزی اروپا احتمالا نمی تواند قدم به عقب از دولت مرکزی بدون رانندگی تا هزینه های استقراض برای ضعیف تر کشورهایی مانند ایتالیا تهدید تکرار منطقه مستقل-بحران بدهی.

“کاهش مشخص در خرید می تواند تحت فشار قرار دادن اوراق قرضه بسیار مدیون جنوبی و کشورهای عضو” گفت: Joerg Kraemer اقتصاددان ارشد در Commerzbank در فرانکفورت. “بانک مرکزی اروپا می خواهید برای جلوگیری از این کار را در تمام هزینه.”

بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که بانک مرکزی اروپا برای رفتن بیشتر و گسترش آن محرک دوباره بعد از این سال. علاوه بر حمایت از دولت است که می تواند کمک به جلوگیری از یک خطرناک در کاهش تورم که بانک مرکزی اروپا با هدف حفظ و فقط کمتر از 2%. تورم در منطقه یورو بود فقط 0.3 درصد در ماه ژوئن.

دولت های اتحادیه اروپا می تواند کمک به بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در صورتی که اعتصاب یک معامله در نشست روز جمعه و شنبه. فرانسه و آلمان را تحت فشار قرار دادند برای €750 میلیارد بازیابی صندوق اما برخی از صرفه شمالی دولت های اروپایی می خواهند به اتحادیه اروپا به انجام کمتر و به کراوات پرداخت به اصلاحات اقتصادی—چیزی که آناتما برای دولت در جنوب.

خانم لاگارد آرزو رهبران اتحادیه اروپا “شانس عزم و روحیه همکاری” و گفت: آنها در حمل تعداد زیادی از امید. سرمایه گذاران و تحلیل گران محتاط هستند اما نگران کننده است که هر گونه وجوه جدید احتمالا توان پرداخت بیش از چندین سال و تاثیر کمی بر کاهش بدهی.

“سیاست رادیکال اقدام به کاهش خطر بحران بدهی در حال حاضر, اما تنها به لطف اقدامات که قرار بود به طور موقت” گفت: اندرو Kenningham ارشد اروپا اقتصاددان با سرمایه اقتصاد در لندن است.

“بسیاری از چیزهایی که هنوز هم نیاز به رفتن حق اگر ایتالیا است که برای اجتناب از نیاز به تجدید ساختار بدهی های عمومی در دهه آینده و یا به طوری که افزایش دوباره ترس از فروپاشی منطقه یورو.”

زمان واقعی اقتصاد در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین اخبار اقتصادی, تجزیه و تحلیل و داده های سرپرستی روزهای هفته توسط وال استریت ژورنال را جفری Sparshott. ثبت نام.

نوشتن به تام فیرلس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>