بانک مرکزی اروپا آماده است تا به گسترش محرک برنامه دقیقه نشان می دهد

بانک مرکزی اروپا به رهبری کریستین لاگارد آماده است برای گسترش محرک آن برنامه با توجه به دقیقه از آن در مارس نشست.

عکس: دانیل رولاند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فرانکفورت—بانک مرکزی اروپا و مقامات در حال آماده به گام تا خرید اوراق قرضه در ماه آینده اگر در نظر آنها این حرکت لازم برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به دقیقه از آوریل خود نشست.

بانک مرکزی اروپا در ماه مارس رونمایی از €750 میلیارد دلار ($820 میلیارد دلار) اوراق قرضه خرید برنامه برای حمایت از دولت و کسب و کار در صورت غوطه وری در رشد اقتصادی است. اما بانک تعجب برخی از تحلیلگران با ترک این برنامه حجم بدون تغییر در مارس 29-30 جلسه در حالی که شیرین شرایط وام و کمک های مالی بانک ها.

صورتجلسه نشست ماه آوریل منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد که بانک مرکزی اروپا آماده است تا به گسترش باند جدید-خرید برنامه در ژوئن 4 جلسه است که کمک به دولتهای منطقه مالی یورو سرمایه گذاری نبرد در برابر ویروس اگر داده های جدید نشان می دهد محرک فعلی بیش از حد کوچک است.

“تجربه گذشته نشان داد که از دست دادن اعتماد به نفس در بازارهای مالی بود که باید اجتناب شود و پیشگیرانه عمل بود و ترجیح داده” دقیقه گفت.

مرتبط

  • بانک مرکزی اروپا چهره تمدید حقوقی فشار بیش از خرید اوراق قرضه (مارس 5)
  • به عنوان اقتصاد اروپا بنیانگذاران بانک مرکزی اروپا سیگنال های آمادگی برای عمل (مارس 1)
  • بانک مرکزی اروپا برای خرید اوراق قرضه برای مبارزه با رکود اقتصادی از Coronavirus (18 مارس)

بانک مرکزی اروپا در تلاش برای نگه داشتن هزینه های استقراض از دولت های منطقه یورو در بررسی اما مقامات اشاره کرد که برخی از آنها رخنه کرد تا پس از اواسط ماه مارس به عنوان درآمدهای دولت کاهش یافته و هزینه برنامه های مبارزه با این بیماری همه گیر شده است نورد از.

این گزارش نشان می دهد که مقامات بانک مرکزی اروپا مایل به عمل به شدت حتی به عنوان آنها وزن پیامدهای قانونی این بانک خرید اوراق قرضه.

آلمان دادگاه عالی مطرح شده سوال در مورد بانک مرکزی اروپا آسان پول سیاست های این ماه, با حکم که تایید زودتر خرید اوراق قرضه برنامه در حالی که خواستار وضوح بیشتر در مورد تاثیر اقتصادی آن.

در بانک مارس جلسه یکی رسمی بانک مرکزی اروپا هشدار داد که خرید از بدهی “تا به حال به اعدام با دقت به منظور تشویق رفتار غیر مسئولانه در بخشی از دولت است.”

اما دیگر مقامات گفت که نبود یک دلیل برای بانک مرکزی اروپا برای توقف خرید بدهی و در نتیجه به دنبال آن دستور نگه داشتن نرخ تورم به 2 درصد.

مربوط تصویری

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی سوئد نیست منظور دقیق coronavirus مستند—هنوز هم آن اقتصاد است و آمار گرفته. وال استریت ژورنال به همسرش, خواستگاری, گزارش از یک کشور که در آن مغازه ها و کافه ها نیست تعطیل. عکس: همسرش خواستگاری

به اطمینان حاصل شود که بانک مرکزی اروپا به رعایت آن دستور بانک باید در حفظ آن تورم هدف “به جلو” در حالی که نظارت بر دولت بدهی صدور و کسری از دقیقه گفت.

زودتر جمعه, آلمان, بانک مرکزی منتشر مثبت گزارش در مورد تاثیر اقتصادی بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه.

گزارش منتشر شده روز شنبه در Bundesbank وب سایت و نوشته شده توسط دو نفر از کارکنان نشان داد که بانک مرکزی اروپا در اوایل €2.7 تریلیون دلار دارایی-خرید برنامه افزایش رشد وام دهی بانک ها و نرخ تورم در چهار بزرگترین اقتصاد منطقه یورو.

شد مقامات بلند ابراز شک و تردید در مورد بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه که انتقاد شده است و در آلمان ظاهرا برای صدمه زدن به محافظ و پرداخت یارانه جنوبی دولت های اروپایی.

نوشتن به تام فیرلس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im