در حالی که مبارزه برای دهلی مجمع انتخابات BJP MP, Parvesh صاحب Verma ابراز خشم برای شاهین باغ معترضان به رهبری توسط زنان بسیاری از آنها شهروندان ارشد – در فوق العاده و عجیب و غریب مد: او ادعا کرد آنها را وارد خانه ها از دهلی رای دهندگان به “تجاوز و کشتن” مگر اینکه رای دهندگان plumped برای BJP. این مقدار برای بیان نفرت و تحریک به خشونت است; این گفتار باید محروم توسط کمیسیون انتخابات. به همین ترتیب اتحادیه وزیر Anurag Thakur سزاوار نیست به کمپین بیشتر در این انتخابات به عنوان او استناد خشونت شعار از نرم افزار-کا تظاهرات با شعار “Desh ke gaddaron ko” (خائن از کشور) egging در جمعیت برای تکمیل این شعار با “گلی maaron saalon ko” (شلیک حرامزاده). در این زمینه ادعا می کنند که او خود را به تقاضا است که معترضان به ضرب گلوله کشته است صرف قانونی دفاع.

EC صادر کرده وزش توبیخ با لغو نام خود را از BJP را “ستاره مبارز” لیست. این تنها معنی است که اگر این دو کمپین و سپس نامزدهای فردی و نه حزب را انتخاب کنید تا تب خود را برای انتخابات هزینه. هر دو Thakur و ورما بودند تحریک به خشونت و ترویج دشمنی در برابر شاهین باغ معترضان جرائم مجازات تحت هندی قانون مجازات اسلامی. بدون یک عامل بازدارنده قوی دیگران را نیز سعی کنید دست خود را در گفتار نفرت. حتی نام بزرگتر مانند Amit Shah اعظم خان یوگی Adityanath و Mayawati محروم شدند از گذشته مبارزات. بنابراین EC نباید مانع در برابر Thakur/ Verma.

علاوه بر اشتیاق به انکار آژانس به شاهین باغ زنان نیست شدن از BJP. در حالی که جرم talaq سه گانه حزب ادعا کرده آن توانمند سازی زنان مسلمان. شاهین باغ را روحیه تلاوت قانون اساسی مقدمه و جشن میهن پرستی باید موسیقی شیرین برای کسانی که هیچ گونه نگرانی در مورد fissiparous گرایش. با هدف قرار دادن آنها به جای BJP به پایان می رسد تا با ارسال این پیام است که آن را هرگز قبول آنها به عنوان بخشی از جمهوری. آن را باید منعکس کننده این است که آیا پیام آن را واقعا می خواهد به ارسال به هند را مسلمانان و این که آیا آن را خوب است برای کشور.

در ضمن فتنه موارد در حال تبدیل شدن به هنجار در برابر کسانی که به مخالفت با سیاست های دولت. نگاه هیچ بیشتر از کارناتاکا مدرسه بازی نخوری کا دعوت فتنه مورد. BJP باید مجدد با نخست وزیر نارندرا فوق العاده موفق ‘sabka saath, sabka vikas’ شعار که او بعدها اضافه شده ‘sabka vishwas’. آن را نیز می افتد بر موسسات مانند EC و دادگاه به رعایت چارچوب و کرامت از دموکراسی است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو