EBay برای فروش طبقه بندی شده-تبلیغ کسب و کار به شرکت نروژی برای $9.2 میلیارد

EBay که مقر آن در سان خوزه خواهد خود را از 44 درصد سهام در ترکیب نهاد اما نگه داشتن 33 درصد از حق رأی.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

EBay Inc. بی 0.58% توافق پنج شنبه به فروش آن نیازمندیها-تبلیغات کسب و کار به نروژ Adevinta به عنوان ADE 37.39% یک دلار 9.2 میلیارد دلار پول نقد و سهام در یک معامله است که اجازه می دهد تا آنلاین حراج پیشگام به تمرکز بر هسته اصلی کسب و کار در حالی که موقعیت آن را به بهره مندی از رشد در آگهی واحد.

معامله می آید به عنوان فعال سرمایه گذاران را تحت فشار قرار دادند eBay یک بار highflying اینترنت کنگلومرا با مارک های چنین به عنوان پی پال و StubHub, برای از بین بردن است که ساختار و سعی کنید به افزایش ارزش تسهیل عملیات خود را. آگهی واحد است که یکی از آخرین باقی مانده کسب و کار در خارج از شرکت هسته ای پس از آن رخ داد یک معامله به فروش آن StubHub فروش بلیط بخش در سال گذشته است.

وال استریت ژورنال گزارش داد که روز شنبه یک معامله نزدیک بود.

مطالب مرتبط

  • EBay در عملیاتهای مقابله به فروش طبقه بندی شده-آگهی واحد به Adevinta
  • بی نام Walmart اجرایی به عنوان مدیر عامل جدید (13 مارس)
  • سمت راست, الیوت, مدیریت تماس در eBay برای ریختن StubHub کلاسه (Jan. 22, 2019)

EBay بی 0.58% دریافت خواهد کرد $2.5 میلیارد دلار پول نقد در علاوه بر این به حدود 540 میلیون سهم از Adevinta که ذکر شده در اسلو بورس. سن خوزه کالیفرنیا مبتنی بر شرکت خواهد خود را از 44 درصد سهام در ترکیب نهاد اما نگه داشتن 33 درصد از رای گیری حقوق Adevinta گفت.

EBay‘s بی 0.58% آگهی واحد در درجه اول عمل بین المللی در سراسر کانادا و بخش هایی از اروپا و آفریقا و استرالیا و مکزیک است. خود سیستم عامل به کاربران اجازه می دهد برای ارسال محصولات و خدمات خود را در جوامع محلی شبیه به Craigslist در ایالات متحده در سال گذشته بخش تولید 1.1 میلیارد دلار درآمد در مقایسه با $7.6 میلیارد دلار تولید شده توسط آن کسب و کار بازار.

EBay بی 0.58% تا به حال شده به دنبال فروش واحد پس از حدود فوریه. تصمیم خود را برای حفظ یک خطر بزرگ در ترکیب نهاد تحت این قرارداد نشان می دهد که به تازگی منصوب اجرایی جیمی Iannone شرط بندی در نهایت تولید یک بزرگتر بازگشت با حفظ گویند در کسب و کار با گزینه فروش پایین و موقعیت در یک تاریخ آینده است.

Adevinta نظارت دیجیتال بازار در 15 کشور با حضور قابل توجهی در بخش هایی از اروپا و آمریکای جنوبی و مکزیک است. با دستیابی به کسب و کار eBay Adevinta را به طور قابل توجهی گسترش حضور خود در آلمان و اروپا یکی از بزرگترین اقتصادهای خود را از آن زمان عملیات ندارد یک موقعیت غالب.

این نهاد جدید عملیات خواهد شد که مجموع درآمد سالانه از 1.8 میلیارد با حضور عمده در 20 کشور جهان است. این معامله نیز انتظار می رود در نهایت افزایش سالانه سود عملیاتی تا $185 میلیون عمدتا از طریق هزینه-برش Adevinta گفت.

Adevinta سهام معامله شد 36 درصد بالاتر در اوایل معاملات.

این Adevinta معامله در حال حاضر پاک راه را برای eBay آقای Iannone به تمرکز بر احیای اصلی شرکت کسب و کار بازار است که رنج می برد در میان رقابت رو به رشد از آمازون.com, ایالات متحده بزرگترین خرده فروش آنلاین. آقای Iannone بود که قبلا افسر ارشد عامل از خارج Inc.’s e-commerce را بدست آورد.

قرار ملاقات خود را در ماه آوریل به عنوان الیوت مدیریت شرکت و سمت راست مقدار LP شده بود اصرار eBay به افزایش قیمت سهم آن با ریختن کسب و کار صندوق های تامینی در نظر گرفته شده بود noncore. وجوه دریافت کرسی در هیئت مدیره موافقت نامه حل و فصل و این برخورد باعث Devin Wenig, eBay سابق مدیر عامل شرکت به ترک این شرکت در ماه سپتامبر بیش از اختلاف نظر در استراتژی.

سیتی گروپ بود مشاور مالی به Adevinta. Skadden, آرپس تخته Meagher & Flom LLP بحر و بدیهی Gottlieb Steen & Hamilton بودند مشاورین حقوقی. گلدمن ساکس و LionTree بودند مشاوران مالی به eBay است. Wachtell, لیپتون روزن & Katz و کوین Emanuel Urquhart & Sullivan بودند مشاورین حقوقی.

نوشتن به بن Dummett در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de