بی حرکت به سمت فروش خود را طبقه بندی و تبلیغات کسب و کار

آن شده است یک بار از جنجال و هیاهو برای eBay یک بار اینترنت عزیزم که هسته اصلی کسب و کار تضعیف شده است با افزایش Amazon.com.

عکس: fabrizio bensch/ایسنا

EBay Inc. گام ها به سوی یک فروش بالقوه از آن طبقه بندی و تبلیغات, کسب و کار است که می تواند به ارزش حدود 10 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هایی از جمله TPG و Blackstone Group , Inc. و استراتژیک مناقصه از جمله Naspers Ltd. و آلمانی شرکت چاپ و نشر Axel Springer SE به تازگی ابراز علاقه در کسب و کار مردم گفت. این شرکت همچنین از آغاز رسیدن به دیگر خریداران بالقوه است.

نشانه ای از علاقه برای آگهی کسب و کار به دلیل در ماه مارس گفتند.

EBay تایید در یک روز جمعه در بیانیه ای پس از وال استریت ژورنال گزارش داد بهره در آگهی واحد که از آن شده است به کاوش در گزینه های واحد و صحبت کردن است به احزاب مختلف در مورد یک معامله بالقوه.

آگهی واحد در درجه اول در عمل در سطح بین المللی و اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال محصولات و خدمات خود را در جوامع محلی شبیه به Craigslist در آمریکا برای بسیاری از سال گذشته سن خوزه کالیفرنیا.-بر اساس eBay بوده است خانههای گلی خالی گزینه های خود را برای این واحد است که همچنین می تواند شامل یک spinoff و یا سرمایه گذاری مشترک.

اینترنت کنگلومرا Naspers یک موجود آگهی کسب و کار به نام OLX گروه است که در عمل در بیش از 30 کشور. Axel Springer است که با حمایت خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت KKR & Co., و صاحب کسب و کار خودی و مجله رولینگ استون نیز صاحب چندین تبلیغات آنلاین و آگهی کسب و کار.

آن شده است یک بار از جنجال و هیاهو برای eBay یک بار اینترنت عزیزم که هسته اصلی کسب و کار تضعیف شده است با افزایش آمازون.com , Inc. یک شرکت است که یک بار قرار دارد به سرعت در حال رشد برندها اعم از پی پال به StubHub شده است به آرامی پوست آنها را به عنوان چشم انداز خود را انشعاب از کسانی که از بازار است.

بورس نیویورک پدر و مادر Intercontinental Exchange , Inc. اخیرا با نزدیک شدن بی مورد خرید این شرکت با یک علاقه اولیه در بازار کسب و کار اما تا به حال به راه رفتن علاقه خود را پس از خود سهامداران خودداری کردند در این ایده است.

باید eBay است که ارزش بازار در حدود 30 میلیارد دلار فروش آگهی, کسب و کار این امر در درجه اول سمت چپ با آن هسته اصلی عملیات.

دو فعال صندوق های تامینی الیوت مدیریت شرکت و سمت راست مقدار LP در زمان سهام در eBay در سال گذشته و خواست آن را به در نظر گرفتن فروش آن فروش بلیط و آگهی کسب و کار. هر دو توافق با eBay است که به آنها را از هیئت مدیره نمایندگی. در ماه نوامبر eBay موافقت با فروش StubHub به Viagogo Entertainment Inc. برای $4.05 میلیارد دلار است.

بی اجرایی Devin Wenig پا را از این شرکت در ماه سپتامبر با استناد به مخالفت با هیئت مدیره است که نظارت بر این شرکت استراتژیک نقد و بررسی. EBay هنوز به نام یک جایگزینی دائمی.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] کوری Driebusch در [email protected] و میریام Gottfried در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im