خوبی مواجه نگردند شربت خانه یکی از راه های دفع عدم اطمینان از حوادث خارج از کنترل ما بود و آن بهار بلیزارد یا جهانی همه گیر. اما چه چیزی برای انجام با آن اساسی شربت خانه هنگامی که شما در بازگشت از فروشگاه های مواد غذایی لادن با کیسه های آرد, قوطی حبوبات, کره بادام زمینی, و به اندازه کافی برنج به گذشته شما تا 2022?

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

این است که به نور جدید کروناویروس که موجب دیوانگی انبار و خرید در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر جهان است. اما هنگامی که شما خود را سازماندهی زیرزمین شربت خانه پناهگاه به ترتیب حروف الفبا در حال حاضر زمان به واقع دریافت پخت و پز. در اینجا چند ایده برای شروع – به علاوه یک شربت خانه-اصلی مافین دستور به شیرین روز خود را در انزوا.

انبار کردن میوه ها و سبزیجات تازه

هر زمان شما را, مواد غذایی اجرا انتخاب کنید تا یک کمی بیشتر. کدو تنبل و سیب زمینی و پیاز و هویج دارای عمر مفید طولانی در هنگام ذخیره در جای خشک و خنک. کباب آنها را برای اضافه کردن به سالاد و سوپ و خورش. اسفناج و کلم پیچ نیز برای بیش از یک هفته در یخچال شما. نکته: با اضافه کردن یک حوله کاغذی با سبزی جذب خواهد شد هر گونه رطوبت اضافی.

توقف “خرید 1 دریافت 1 رایگان” کارتن میوه های تازه برای اضافه کردن به مخلوط و پرتاب در یک تعداد انگشت شماری از سبزی های تازه است. همین کار را برای بیش از حد رسیده موز. فقط قبل از آنها به نوبه خود احساسات بیش از حد خود را ضد آنها بازی شیر یا خط – پوست و همه به فریزر تا زمانی که مورد نیاز است.

لیمو و لیموترش خواهد آخرین طولانی در ظروف محفوظ از هوا در یخچال. با استفاده از یک فشار به خود را روشن چای و سبزیجات پخته شده. قاشق میوه های کنسرو شده به عنوان یک شکوه برای بستنی و یا پخت و آنها را در یک ساده پینه دوز.

کشف فروشگاه مواد غذایی بین المللی راهرو

من در بر داشت که عمده اقلام بین المللی در راهرو اغلب کمتر گران تر از آمریکا با نام تجاری کالا. نیز وجود دارد یک فرصت خوب برای این راهرو نیست به شدت برداشت بیش از. پرماجرا: خانه ناآشنا عنصر و ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن یک دستور غذا را برای آن آنلاین. شیر نارگیل استفاده می شود به عنوان یک پایه در بسیاری از آفریقایی آسیایی و غذاهای کارائیب است که یک شربت خانه اصلی است که در گذشته تا سه سال خود را در قفسه. نیم فنجان خود را به اسموتی میوه حتی creamier.

مطالعه ساختار دستور و سپس نوآوری

در حال حاضر زمان به توان بی باک. شما حتی ممکن است اختراع جدید دستور العمل های مورد علاقه در این فرآیند است. هنگامی که شما سمت چپ با نخود خورشید گوجه فرنگی خشک شده و کیپر شما می شود جای تعجب که چگونه به خوبی آنها گاهی با هم در یک ماهی تابه با مقداری روغن زیتون و سیر. و یا تعویض در زیتون برای کیپر. شما حتی می توانید بازی شیر یا خط در یک قوطی ماهی تن. نم نم با ادویه مورد علاقه خود را. حل و فصل این همه در کنار یک تخت سبزی برای ناهار.

جستجو برای هیچ-خمیر نان دستور العمل آنلاین

این دستور ساخته شده است که دور آنلاین در دهه گذشته. مقدار زیادی از آشپز خانه خود را به اشتراک بگذارید و تاب خاصی برای این آسان نان خانگی که نیاز به تنها آرد مخمر و نمک و آب. (شما می توانید مانیتور نسخه اینجا.) ترفند این است که طولانی زمان ظهور – 12 تا 19 ساعت با توجه به دستور العمل و استفاده از چدن اجاق هلندی. این به اندازه کافی ساده است که کودکان می توانید آن را و آن را پر از خانه خود را با گرما از اجاق و آرامش عطر آن را به عنوان پزد.

یادگیری چیزی جدید

می خواهید به قلم مو رنگ کردن در مهارت های چاقو و یا پخت و پز خود را به سطح بعدی ؟ تصویب برخی از زمان با ثبت نام آنلاین کلاس پخت و پز و بسیاری از آنها هم اکنون در حال ارائه به صورت رایگان. اگر شما در رویای تبدیل کودکان چسبیده به دو طرف خود را به مینی sous سرآشپزها امریکا تست آشپزخانه منتقل شده است کل آن پاسخها از “بچه-تست شده و بچه-تایید” دستور العمل خارج از آن paywall از جمله آشپزخانه آزمایش و فعالیت های. ChopChop یک مجله آشپزی بشود نسبت به کودکان ارائه می دهد یک ایمیل رایگان با عضویت در خبرنامه برجسته ی دستور غذاها.

دو استیپلز ما همیشه در انبار در خانه کره بادام زمینی و موز و این دستور برای flourless کلوچه می آید با هم در دقیقه. آنها نه تنها کمک خواهد کرد تا با استفاده از آن پنج اضافی شیشه کره بادام زمینی و سه خوشه موز, شما خریداری, اما آنها نیز خواهد شد هر دو بچه ها و نوجوانان تصویب آزمون – و این یک نشانه واقعی از راحتی.

موز و کره بادام زمینی کلوچه شکلاتی

باعث می شود 24 مینی یا 12 منظم کلوچه

1 فنجان کره بادام زمینی (یا کره مهره خود را انتخاب)

2 رسیده متوسط موز

2 تخم مرغ بزرگ

1 قاشق چای خوری عصاره وانیل

2 قاشق غذا خوری شکر (یا شربت افرا یا عسل)

1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین

1/4 قاشق چای خوری نمک

1 قاشق چای خوری سرکه سیب

1/2 فنجان تراشه های شکلات

1. فر قبلا گرم به 400 درجه F. و گریس خود را قلع بشقاب سفالی کوچک.

2. محل تمام مواد به جز تراشه های شکلات را در کاسه ای از یک پردازنده مواد غذایی و یا بلندر و مخلوط کنید تا صاف.

3. هم بزنید در تراشه های شکلات ،

4. قاشق خمیر به روغن قلع بشقاب سفالی کوچک پر کردن هر فنجان حدود 3/4 کامل.

5. پخت به مدت 10 دقیقه برای مینی کلوچه یا 15 دقیقه به صورت کامل به اندازه کلوچه. اجازه دهید سرد برای 2 دقیقه در قلع بشقاب سفالی کوچک و سپس به نوبه خود بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم تا کاملا خنک شود. آنها گرم و خوشمزه بیش از حد!

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

 

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو