روز زمین 2020

صبح امروز 50 روز زمین سطح سر و صدا در یک منطقه مسکونی از Bandra ثبت بین 50.5 dB و 60.1 dB. شهر بمبئی تحت مستند با توجه به coronavirus است که دوره نقاهت بعد از ‘unavoidable’ سر و صدا از شهرنشینی. رسانه های اجتماعی پست های در سراسر شهر در میان اقتصادی و دیگر مشکلات منعکس مردم به رسمیت شناختن این تغییر برای بهتر در محیط زیست خود را. عضو ‘هوای پاک جمعی’ Waatawaran را توییت می گوید: “امروز تمیزترین ‘روز زمین’ ما تا کنون تجربه کرده اید اما آن آمده است در هزینه های بزرگ درد و رنج برای بسیاری از. اجازه می دهد بایگانی این روز و نگه دارید تا خوب مبارزه برای هوای پاک آسمان آبی و سلامت مردم است. به اشتراک گذاری یک تصویر از خود را در افق شهر با هشتگ #EarthBreathes”

“حداکثر در شهر” بمبئی در یک روز عادی سوابق صدا در سطح فراتر از 85 دسی بل از ترافیک به تنهایی. ثابت بوق است که فراگیر ترین شکل از آلودگی صوتی است که می رود فراتر از 120 دسی بل از طریق پی در پی فعالیت های ساخت و ساز بلندگو و ترقه استفاده از توابع خصوصی و در طول فصل جشنواره و از اماکن مذهبی.

در فوریه سال 2016 مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره به نام بمبئی اطلاعات شهرستان در هند. در آن زمان حمایت سیاسی در برابر آلودگی صوتی تا حد زیادی وجود ندارد و حتی سر و صدا تشویق سازندگان و حمایت نرمی در مجازات. از آن زمان به بعد شهروندان جنبش در برابر سر و صدا به دست آورده کشش و برخی از حمایت سیاسی و در نتیجه کاهش اوج سطح سر و صدا ساخته شده 2019 quietest فصل جشنواره در 15 سال است.

هر شهروندان جنبش نیاز به سیاسی و اداری و پشتیبانی برای رسیدن به بلند مدت تغییر دهید. هر چند به همان اندازه آسیب رساندن به سلامت به عنوان آب و هوا, آلودگی, آلودگی صوتی نادیده گرفته شده و ما باید یک راه طولانی پیش رو برای بازیابی صلح و آرامش است که باید متعلق به همه ما است اما در حال حاضر آگهی به عنوان یک aspirational لوکس برای آپارتمان های گران قیمت و دور از دسترس ترین.

اخیر حمایت سیاسی به ضد سر و صدا حرکت هر چند با تاخیر کمک کرده است کنترل برخی منابع از سر و صدا هر چند با وجود چندین کمپین آگاهی های پشتیبانی شده توسط پلیس و دولت از اجرای قوانین سر و صدا تا حد زیادی عقب مانده.

ارتباط بین آلاینده های زیست محیطی و سلامت غیر قابل انکار هستند و به ارمغان آورد به توجه با زمان همه گیر خود در نتیجه تخریب محیط زیست است. آلودگی صوتی به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از جدی ترین خطرات بهداشتی که منفی تحت تاثیر قرار شنوایی, علل فشار خون بالا و بیماری های قلبی و بیماری های روانی. در یک قطعه با حمایت پولیتزر مرکز کریس Berdik می نویسد: “”ما شناخته شده در مورد برخی از این سلامت اثرات دهه گفت:” ریچارد Neitzel های بهداشت محیط دانشمند و سر و صدا پژوهشگر در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی که اشاره می کند که برخی از فعالان را با برچسب سر و صدا بعد از دود سیگار. “من فکر می کنم تفاوت اصلی این است که دود سیگار باعث سرطان و آمفیزم است که جان شما را آشکار,” او گفت:. “سر و صدا اثرات کمی بیشتر غیر مستقیم اما می توان آنها را فقط به عنوان کشنده است.” “

آلودگی هوا یکی دیگر از خطر جدی زیست محیطی ناشی از شهرنشینی سریع تاثیر منفی بر سلامت ساکنان بمبئی.
“سطح بالایی از آلودگی هوا ممکن است “یکی از مهم ترین همکاران” به مرگ و میر ناشی از Covid-19 با توجه به تحقیقات است.” می گوید: یک گزارش خبری در روزنامه گاردین بریتانیا است.

به عنوان مردم در خانه بماند, ترافیک عادی ساخت و ساز و سایر منابع سر و صدا و آلودگی هوا تا حد زیادی وجود ندارد. زمانی که اقتصاد دوباره شروع می شود می توانید برخی از این تغییر برای بهتر رغم اثرات منفی به اقتصاد پایدار فراتر از مستند?

ما نیاز به تقویت شهروندان جنبش در برابر آلودگی صدا و اطمینان حاصل شود که کاهش سطح سر و صدا به نفع سلامت بخشی از توسعه و سلامت در دستور کار بمبئی است.

Coronavirus آورده تحقق است که بزرگ جماعت فرهنگی و یا مذهبی حوادث باید اجتناب شود زمانی که به نفع سلامت عمومی است. آلودگی صوتی نیز جدی برای بهداشت عمومی در خطر سزاوار توجه و راه هایی برای جشن مناسب و بدون حوادث پر سر و صدا در فضاهای عمومی.

برخی دیگر از اقدامات جدید ما در بر داشت آگاهی در مورد مزایای کاهش آلودگی فراتر از مستندات که شامل تشویق جلسات آنلاین کاهش دسیبل سطح شاخ و ممنوعیت استفاده از ترقه و حذف از بلندگو از اماکن مذهبی به نفع دیگر انواع ارتباطات مذهبی و سیاسی و مدنی پیام از طریق گوشی های تلفن همراه و دیگر ارتباطات آنلاین رسانه.

وزیر محیط زیست Aaditya Thackeray شده است پیشرو قهرمان محیط زیست و سیاست های شرکت در سطح بین المللی تحسین ساحل تمیز-یو پی اس در Versova ساحل بوده و آوازی حامی ‘ذخیره Aarey’ جنبش است. در این 50 روز زمین که به رغم درد و رنج و سختی ما با این وجود لذت بردن از مزایای پاک کننده هوا و ساکت تر شهر ما بیشتر از همیشه به رهبری سیاسی به قهرمان به علت حفاظت از محیط زیست از جمله کاهش آلاینده ها مانند هوا و سر و صدا مؤثر بر سلامت همه ما فراتر از زمان مستند ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im