E-یادگیری برای زبان آموزان در اوایل

بحث و علیه e-یادگیری برای زبان آموزان در اوایل در جریان بوده است از زمان کشف شد که فناوری اطلاعات و ارتباطات و اینترنت هم تا به حال یک پتانسیل بسیار زیادی برای تسهیل یادگیری است. در حالی که e-learning شد مشتاقانه گرفته تا مدارس خود را برای میانه ثانویه ارشد و سطح آنها مردد به در نظر گرفتن آن به عنوان یک جایگزین حالت آموزش برای پیش دبستانی و ابتدایی زبان آموزان.

چالش ها و باورها

بی چون و چرای منطق است که طولانی مدت روی صفحه نمایش زمان تا به حال پتانسیل منفی بر سلامت tiny-tots با توجه به عدم فعالیت و خستگی یک عامل نخست در برابر به ظاهر بیهوده و بیمعنی استدلال از مطالب جذاب تعاملی حالت واقعی, تصاویری از صرفه جویی در زمان و انعطاف پذیر و مقرون به صرفه آموزش و پرورش به عنوان پیش بینی شده توسط آموزش آنلاین. بنابراین یادگیری الکترونیکی برای 2 تا 6 ساله باقی مانده محدود به نشان دادن ویدئوها از قافیه و داستان و انیمیشن و غیره. داشتن بیش از ارزش سرگرمی برای کودکان و هم به عنوان پر کننده برای معلمان است.

اگر چه e-learning صنعت جهان بیش از زمان جدی ادراک از مقابله با استدلال در برابر e-learning و مشغول به کار در اطراف این چالش ها از طریق پژوهش و نوآوری برای بهبود تولید محتوای الکترونیکی در هند اکثر اوایل معلمان شده اند و تمایلی به به طور جدی بررسی پتانسیل آن و ادغام آن در برنامه های درسی. آنها همچنان آموزش سنتی و چهره به چهره حالت به ارائه قوی تجربه یادگیری برای شناختی زبانی و فیزیکی زیبایی شناختی و اجتماعی و رشد عاطفی از زبان آموزان در اوایل.

وضعیت موجود حفظ شده است تا تاریخ. اما در حال حاضر با مدارس بسته نامحدود با توجه به گسترش Coronavirus و COVID-19 همه گیر وجود دارد که نیاز به بررسی یادگیری گزینه های دور از مدرسه فکری معاش و تحریک اولیه آموزان به جای طرد آنها برای این دوره طولانی از تنبلی تا بازگشایی مدارس در آینده دور.

مبتنی بر وب و ویدئو کنفرانس سیستم عامل مانند Google Hangout, زوم, MS تیم Webex گره خورده است ، در حال استفاده توسط مدارس به صورت on-line interactive جلسات برای کلاس های بالاتر از پیش دبستانی و اوایل اولیه. این گزینه ای است که ارزش کاوش برای زبان آموزان در اوایل بیش از حد به عنوان با استفاده از این تکنولوژی معلمان می تواند رسیدن به اوایل آموزان و پدر و مادر خود را با یک طرح برای کمک به آنها برای سازماندهی یک سرگرم کننده پر از برنامه آموزش در خانه.

آن را با این نسخهها کار برای یادگیرنده

e-learning می یابد قوی ترین آن حمایت از این واقعیت است که آن را قادر می سازد تمام زبان آموزان برای یادگیری با سرعت خود را دارند که معمولا یک لوکس است که غیر ممکن است برای ارائه در کلاس درس پر از مشتاق و پر انرژی آموزان همه رقابت برای معلم توجه است. به عنوان یک نتیجه آنهایی که یادگیری سریع اتلاف زمان انتظار برای دیگران به پایان برسد و آنهایی که زمان بیشتری را در تلاش برای گرفتن تا دچار عقده حقارت و خستگی از استرس و اعتماد به نفس مسائل.

یک مخزن غنی از سرگرم کننده پر از سرگرم کننده و جذاب سن مناسب صوتی و تصویری منابع در دسترس است بر روی خط به مکمل معلمان تلاش. تعجب آور آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد برای بسیاری از افراد, یادگیری الکترونیکی اجازه می دهد تا توجه شخصی در قالب انواع دریل در یک موضوع واحد برای زبان آموزان به طور کامل درک و استاد این موضوع در سرعت خود را قبل از حرکت به بعدی.

این بازخورد فوری از ویژگی های ساخته شده را به نرم افزار تشویق تشخیصی و موثر به عنوان آن اجازه می دهد تا آنها را به عقب گام های خود را و تجدید نظر این مشکل برای آن تلاش دوباره و در نهایت آس آن را با هیچ فشار همسالان و یا محدودیت زمان. E-پاداش در فرم از برچسب های الکترونیکی, طلا سکه و ستاره خود را تبدیل به محبوب ترین مدال افتخار.

 برنامه های یادگیری و استراتژی

اوایل معلمان باید تهیه روزانه e-Learning طرح که ترکیبی از

  • یکی از کلاس های آنلاین هر روز با زبان آموزان برای بیش از یک ساعت.
  • پیگیری فعالیت های انجام شده توسط پدر و مادر در خانه
  • موضوع عاقلانه محتوای الکترونیکی (دانلود یا لینک) برای تمرین زبان آموزان تحت نظارت والدین. این می تواند قافیه به آواز خواندن همراه, آموزش, بازی, انیمیشن, داستان, دریل برای ریاضی و املای آزمونها و برگه های است که می تواند انجام شود به صورت آنلاین و یا دانلود و چاپ شده است.

معلم تعامل آنلاین با زبان آموزان جوان را شامل های انتظار رفتار در آنلاین کلاس درس برای روز و شرح مختصری از فعالیت هایی که پدر و مادر با فرزند خود را. این فعالیت ها باید مبهوت در طول روز برای حفظ آموزان هزینه درآمد کافی را اشغال کردند. پدر و مادر باید در طول تمام جلسات آنلاین.

 مدیریت چالش ها

نگرانی در مورد طولانی مدت صفحه نمایش زمان واقعی و غیر قابل انکار ما نیاز به کار در اطراف آنها را با بهره گرفتن از پدر و مادر به عنوان شرکت مربیان است. این می تواند انجام شود با فیلم کوتاه آموزش برای والدین بر پایه مفروضات و اعتقادات که در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش پنداشته شده است به عنوان مثال پدر و مادر خواهد شد نیاز به این حمایت

درک چگونه به بازی با کودکان به طوری که آنها یاد بگیرند که چه هستند مزایای استفاده از اجازه دادن به کودکان به آنها کمک کند در ساده وظایف خانگی و چه چیزهایی در خانه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای یادگیری است. معلمان همچنین می تواند کمک به پدر و مادر متوجه باشید که تمام تجربه از صرف وقت با کیفیت برای آموزش فرزند خود و با صبر و حوصله پاسخ به نمایش داده شد خود را و نگرانی می تواند در نتیجه یک نامحسوس اما عمیق که پیوند عاطفی با ارزش برای کودکان و همچنین به عنوان پدر و مادر.

مجموعه ای روشن از داس و don’ts قاب به عنوان پرسش و پاسخ خواهد بود همچنین از کمک بزرگ برای مدیریت مسائل رفتاری کودکان است. با سرمایه گذاری زمان و تلاش برای آموزش والدین و راهنمای آنها را از طریق اصول اولیه ECE (در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش) معلمان در حال آماده سازی منابع غنی که به نفع آنها خواهد پست مستند بیش از حد به عنوان پدر و مادر قادر خواهد بود برای تکمیل یادگیری در کلاس درس از طریق تلاش های خود را بیشتر موثر است.

استفاده از Ab-استفاده از

معلمان خود را در بخشی نیاز به تحقیقات موشکافانه شبکه به منظور شناسایی امن ترین e-learning سایت. متعادل تجربه یادگیری معنی است که مقدار زیادی از یادگیری در طول روز باید از طریق متمرکز تعاملات و محتوای الکترونیکی باید مورد استفاده قرار گیرد تنها به مکمل های غذایی است که یادگیری. معلمان باید همواره به یاد پدر و مادر است که محتوای الکترونیکی و آموزش دستگاه های اسباب بازی نیست اما قادر می سازد به معنی برای کودکان برای لذت بردن و یادگیری در فرایند.

معلمان باید با دقت بودجه به اشتراک گذاری محتوای الکترونیکی به عنوان یک مصرف بیش از حد محتوای الکترونیکی ممکن است در نتیجه پدر و مادر از خروج از کودکان بدون نظارت در آموزش الکترونیکی سیستم عامل برای مدت طولانی تر از لازم است. بنابراین معلمان باید به طور مداوم احتیاط پدر و مادر در برابر استفاده و اعتیاد و همچنین از آنها بخواهید برای اجرای نظم و انضباط از طریق زمان سهمیه بندی.

 پادمان

فضای سایبر به عنوان امن و یا نا امن به عنوان پادمان تمرین توسط شما. یک لغزش و شما به سایبر قلدر جنایتکاران و سایت تخصصی یک فرصت برای هک به سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب و آسیب خود را کودک بی گناه. بنابراین این مهم است برای آماده سازی پروتکل های ایمنی برای پدر و مادر و همچنین اجازه نمی دهد هر کودک به حضور در خط جلسه بدون نظارت والدین.

تاثیر مادام العمر

به این نتیجه می تواند یکی از یقین ادعا می کنند که اهمیت اولیه-معلم در زندگی یک کودک نمی تواند بیش تاکید کرد. رابطه بین معلم و یادگیرنده است که از محبت و ایمان به نیت خوب و نتایج مثبت. پدر و مادر نیز بخش قابل توجهی از این سه گانه است. آموزش سیر یک کودک آغاز می شود با اوایل معلم و همچنان در طول مدرسه و دانشگاه سال پس از آن با معلمان مصرف در باتون. این چاپی که در اوایل معلمان را در یک کودک ذهن تاثیرپذیر نه تنها ماندن با آنها را برای مدت طولانی, اما همچنین تاثیر نگرش خود را نسبت به یادگیری دستاوردهای علمی و حرفه ای موفقیت برای بقیه زندگی خود را. با این مسئولیت بزرگ بر روی شانه های خود را اوایل معلمان نیاز به شور و شوق کشف پتانسیل تکنولوژی به طراحی یک سرگرم کننده پر و جذاب تجربه یادگیری برای زبان آموزان جوان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de