‘در طول این coronavirus همه گیر CSIR تصمیم به همکاری با شرکت ها … ما خوشحالیم که یخ شکسته شده است و در حال حاضر’

هند در شورای علمی و تحقیقات صنعتی (CSIR) با 38 ملی آزمایشگاه های تحت آن را با این نسخهها کار بر روی طیف گسترده ای از مناطق. فوری اولویت های این سازمان است که می آید تحت اجراء از وزارت علوم این است که به کمک راه حل در مبارزه با Covid-19. CSIR مدیر کل Shekhar C Mande صحبت می کند به روهان دعا:

کجا CSIR ایستاده در تلاش های خود برای یافتن راه هایی برای مبارزه با Covid-19?

من می توانم امروز با افتخار می گویند که ما شروع به کار در R&D ما پروژه های که قبل از دستورالعمل در 11 مارس خواستار Covid-19 یک بیماری همه گیر. از امروز ما تا به حال چند دور از گفتگو با ما 30 مدیران تحت CSIR در سراسر هند و پنج عمودی. ما باید دستاوردهای مهم. به عنوان مثال ما در حال حاضر جدا از 200 توالی از coronavirus در هند به درک آن جهش. این است کامل توالی ژنوم. ما در حال حاضر حرکت به یک هدف 1000 توالی. از نظر تشخیص ما تصور یک مقاله قابل توجه بر اساس 30 دقیقه فرآیند به نام Feluda آزمون برای coronavirus شدند. آن را آسان تر از روش RT-PCR آزمون و ما امید آن استفاده تجاری اتفاق می افتد در بیمارستان ها به زودی. تا آنجا که به مواد مخدر نگران هستند ما زنده یک دارو Sepsivac-MW برای درمان انتقادی Covid بیماران و نتایج خواهد شد به زودی. ما همچنین از آغاز محاکمه Favipiravir مواد مخدر است. این یک مهار کننده ویروس. و ما نیز با انجام آزمایشات از Ayush فرمولاسیون.

شده است وجود دارد هر طور خاص بودجه برای تحقیقات واکسن برای رمان coronavirus?

ما باید بودجه بسیاری از برنامه ها در سه هفته گذشته تنها در هند ما در CSIR labs. به عنوان مثال ما در حال کار بر روی مونوکلونال آنتی بادی واکسن که پروتئین هستند و می توانید بازگرداندن افزایش یا تقلید حمله به سیستم ایمنی بدن. آن می تواند نقش بسیار مهمی در coronavirus درمان است. برای این, ما باید بودجه مرکز ملی همراه علم پونا و بمبی ایندور همراه با بهارات بیوتکنولوژی.

وجود دارد پشتیبانی از هر گروه بین المللی از دانشمندان در هر یک از این پروژه های R&D?

تاکید ما این بوده است که آیا مواد مخدر واکسن و یا تست های تشخیصی برای Covid آنها را خرس را در هند خوانده شده را علامت. حتی مواد شیمیایی است که به ساخت مواد مخدر را نمی توان وارد کرد.

بسیاری از R&D سازمان ها و شرکت های خصوصی کار بر روی هواکش متوجه شدم که سنسور فشار یا اجزای دیگر بودند که وارداتی از چین است.

ما فقط موفق به ساخت یک BiPap ونتيلاتور. این ونتیلاتور توسعه داده شده توسط CSIR-ملی هوافضا آزمایشگاه بنگلور. بنابراین به طور کلی آن را فقط دانشمندان هند که در حال کار بر روی چنین پروژه.

می توانید با درمان های آینده از جریان متناوب مانند آیورودا هیچ نقشی در رابطه با مدرن و روز مواد مخدر در کنترل گسترش از coronavirus? آیا شما کار با Ayush وزارت به اعتبار چهار فرمولاسیون?

چرا که نه ؟ می توان آنها را درمان افزودنی. چهار Ayush فرمولاسیون Ashwagandha Yastimadhu, Guduchi pippali و آخرین Ayush 64. آنها شناخته شده اند که خواص ضد التهابی است. اتحادیه Ayush وزارت مشتاق بود ما باید نگاه خود را به خواص از دیدگاه علم مدرن است. برخی از این داروهای پیشگیری کننده است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از برخی Covid اما علائم بالینی تنظیم شده برای شروع در حال حاضر. ما را به اخلاقی مصوبات از بیمارستان.

چرا CSIR مشتاق همکاری با شرکت های دارویی?

حتی به عنوان ما تمرکز بر روی ساخت در هند, ما احساس می کنیم نیاز به یک شریک صنعتی. زیرا CSIR به تنهایی ندارد قابلیت توزین عملیات و بازاریابی یک محصول. ما هنتای Intel India, تاتا و پسران خورشید داروسازی Cadila, BHEL و اعتماد است. تمام من مجبور به انجام نوشتن نامه ای از ابراز علاقه و افرادی مانند RIL رئیس Mukesh Ambani و تاتا گروه نمایندگان پاسخ بی درنگ. بنابراین برای ما Feluda کاغذ تست تاتا و پسران توافق, به آن بازار است. در طول این همه گیر ما در حال حاضر تصمیم به همکاری با شرکت ها برای طولانی مدت پایان دادن به طولانی ما ایستاده ناتوانی در انجام این کار در گذشته است. وجود دارد استفاده می شود به بازی سرزنش در گذشته است. ما بسیار خوشحالیم که یخ شکسته شده است و در حال حاضر در طول این بحران است.

چقدر پول رفتن به R&D? آن است که یک PPP مدل ؟

ما خوش شانس صنایع قرار دادن پول خود را. ما در حال کار به عنوان دانش همکاران. اما CSIR بیش از حد آن است از منابع مالی که ما را به پروژه.

اجتماعی فاصله هنجارها در محل, چگونه خود را در آزمایشگاه دانشمندان در برقراری ارتباط و یا کار با هر یک از دیگر ؟

همه CSIR آزمایشگاه با استراتژی گروه دیدار هر شب. ویدئو کنفرانس یکی از راه, اما ما اغلب ملاقات در فرد است. برای طراحی و آزمایش دانشمندان برای کار در آزمایشگاه با احتیاط. هنگامی که ما ساخته شده یک برنامه به نام Kisan سبها اتصال کشاورزان با حمل و نقل ما تا به حال به انجام بسیاری از طوفان مغزی با مشارکت مردم که تا به حال به دیدار با فرد است. هیچ راه دیگری وجود ندارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>