در طول Covid-19 گیر استفاده می شود-ماشین خیلی داغ است

یک ماشین استفاده می شود فروشنده با پوشیدن ماسک محافظ نشان می دهد که یک خودرو در یک نمایندگی در شهرستان نیوجرسی, N. J., on May 20.

عکس: آنگوس و خورنده/مهر نیوز

این Covid-19 همه گیر است dinged خودکار بخش اما یک بخشی از صنعت است مراتب بهتر از آن را قبل از بحران: اتومبیل استفاده می شود.

خرید و فروش وسایل نقلیه استفاده می شود در ایالات متحده آمریکا به roared به عقب پس از رها کردن 38 درصد در ماه آوریل زمانی که ایالات متحده تعطیل شد و برخی از نمایندگی مجبور شدند به نزدیک است. در ماه ژوئن مورد استفاده قرار گیرد-فروش خودرو افزایش یافت 17% بالاتر از پیش همه گیر پیش بینی ها با توجه به شرکت تحقیقاتی J. D. Power.

یک تلاقی عوامل کشی خریداران به استفاده از خودرو در بسیاری. برخی از آنها مورد استفاده قرار فدرال محرک چک در خریدهای خود را نمایندگی و تحلیلگران می گویند. نرخ بهره کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر در مورد 4.73% به طور متوسط برای 36 ماه استفاده شده-وام خودرو از حدود 5 درصد در اوایل ماه مارس با توجه به Bankrate.com.

در ضمن بسیاری از فروشندگان با داشتن مشکل گرفتن وسایل نقلیه جدید از کارخانه پس از بحران بهداشت و درمان مجبور خودرو سازان به گیاهان خود را برای نزدیک به دو ماه در این بهار. که باعث شده است تا فروشندگان به آسانی هدایت مشتریان به استفاده از خودرو در بسیاری نمایندگی می گویند.

استفاده می شود-خودرو بازار بهبود سریع است برای کمک به فروشندگان و سازندگان خودرو بوده که مناطق دیگر از کسب و کار خود را طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

“اتومبیل استفاده می شود در حال حمل ما در حال حاضر گفت:” چپمن Dugger یک مدیر در نمایندگی گروه با حدود 10 فروشگاه در مریلند و ویرجینیا است. این گروه با استفاده-خرید و فروش ماشین گل رز 26 درصد در ماه ژوئن از یک سال قبل جدید-فروش خودرو با کاهش 16 ٪ است. دیگر بخش های کسب و کار از جمله بخش های فروش و تعمیر برخورد نیز در حال مبارزه هستند چون مردم در حال رانندگی کمتر, او گفت:.

در ضمن ماشین-مدیران شرکت در حال برطرف توسط یک snapback در ارزش از اتومبیل استفاده می شود به فروش می رسد در عمده فروشی مزایده که حضوری و مجازی بازار که در آن فروشندگان و دیگران چرخ و مقابله. میانگین قیمت عمده فروشی به صورت سه ساله وسایل نقلیه حفره حفره به اندازه 14 درصد از سال قبل ارزش در مارس اما باید بهبود با توجه به Manheim, Inc., حراج شرکت می باشد.

یک قطره بزرگ در استفاده-قیمت گذاری خودرو خواهد ساییده شدن خودرو سازان خط پایین. از طریق سرمایه گذاری, اسلحه, شرکت های خودرو خود را به وسایل نقلیه آنها اجاره به مشتریان و محاسبه پرداخت های ماهانه بر اساس انتظار می رود ارزش فروش مجدد و یا باقی مانده در پایان اجاره نامه. اگر انتظار می رود ارزش این اتومبیل می افتد خودرو سازان باید نوشتن ارزش خود را اجاره و اوراق بهادار.

کاهش 1 درصد در ماشین استفاده می شود ارزش خواهد اصلاح حدود 300 میلیون دلار از General Motors Co.’s سالانه درآمد خالص به عنوان مثال بر اساس اندازه آن سرمایه گذاری شرکت اجاره نامه, نمونه کارها با توجه به داده ها از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران. جنرال موتورز سرمایه گذاری رئیس Dhivya Suryadevara گفت: در طول یک سرمایه گذار در کنفرانس ماه گذشته استفاده می شود که قیمت ها برگزار کرده اند تا بهتر از این شرکت انتظار می رود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

به نظر شما خرید یک ماشین استفاده می شود در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

تیز تک به تک در استفاده از خودرو تقاضا کرده است quelled نگرانی در مورد سقوط ارزش ها در حال حاضر. متوسط قیمت عمده فروشی در ماه ژوئن به احتمال زیاد خواهد شد به پایان برسد در تمام زمان بالا بیش از $14,600 با توجه به Manheim که به دنبال یک شاخص استفاده می شود-ارزش ماشین از اواسط 1990s.

قیمت های خرده فروشی است که خریداران پرداخت در نمایندگی شده اند با ثبات تر کاهش تنها 3% -5% این بهار قبل از دوره نقاهت. که بدان معنی است که نمایندگی مجاز و فروش شد خرید اتومبیل استفاده می شود از مزایده به قیمت ارزان در اواخر ماه مارس و آوریل لذت می برد غیر منتظره ای بزرگ حاشیه سود گفت: Jonathan دود اقتصاددان ارشد در کاکس خودرو که دارای Manheim.

فروشنده پیتر Lanzavecchia نبود در میان آنها است. مانند بسیاری از فروشندگان آقای Lanzavecchia صاحب یک مارلتون, N. J., فروشگاه است که مبادرت به فروش هیوندای بیوک و GMC وسایل نقلیه متوقف خرید وسایل نقلیه استفاده می شود که این بیماری همه گیر ضربه زیرا او صرفه جویی در پول و ترس از نشستن بر روی یک سهام به سرعت در حال مستهلک وسایل نقلیه.

“ما حمایت کردن از محض ترس از ناشناخته ها در مورد که در آن این همه رفتن و چقدر ارزش خواهد, اسلاید,” او گفت:.

اما در هفته های اخیر وضعیت بدبختانه: خود ماشین استفاده می شود خیلی شلوغ است و او را در حال اجرا پایین در موجودی.

“در حال حاضر ما فقط در تکاپوی خرید بیشتر,” او گفت:.

آقای Lanzavecchia اعتبارات خود را در فروشگاه استفاده می شود-خودرو دوباره بجای اول برگشتن تا حدودی واضح تر تمرکز در فروش دیجیتال که او گفت: آشنایی خود را به اتومبیل استفاده می شود از آنجا که اغلب خریداران به دنبال یک مدل خاص آنلاین. منافع مصرف کننده دیجیتال خرید ماشین در طول همه گیر برداشته شده قیمت سهم از Carvana Co. و دیگر حاضر استفاده می شود-فروشندگان ماشین.

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

یکی از آقای Lanzavecchia مشتریان دیوید Brigham به تازگی در مورد پرداخت $8,000 برای 2012 هیوندای سوناتا سدان. آقای Brigham خانواده در حال حاضر دارای یک اجاره و او در نظر گرفته لیزینگ دیگر اما او نمی خواست به یک خودرو فوق العاده, پرداخت, او گفت:.

“سونات در شکل بزرگ است. این یک ماشین زیبا اما پول زیادی نیست,” او گفت:. “آن متناسب با این لایحه کاملا.”

استفاده از خودرو خریداران حاضر به صبر کنید ممکن است با پاداش یک معامله بهتر در ماه های آینده گفت: Alex Yurchenko معاون ارشد رئیس جمهور از اطلاعات علم در کتاب سیاه که در آهنگ استفاده می شود-ارزش ماشین.

او انتظار هجوم اتومبیل استفاده می شود برای ضربه زدن به بازار را به عنوان اجاره-شرکت های خودرو, ضربه سخت توسط کاهش در سفر نگاه به پاکسازی ناوگان خود را. همچنین بیشتر مردم خواهد شد بازگشت خود را اجاره وسایل نقلیه به نمایندگی پس از اعطا شده است پسوند به دلیل بیماری همه گیر.

“انتظار ما این است که قیمت خرده فروشی شروع به کاهش است.”

نوشتن به مایک Colias در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net