در طول سال 2020 وحشی سوار کشف بازی های ویدئویی

این آسان نیست که یک غلتک coaster مغول, اما کسی به آن را انجام دهد. حداقل این چیزی است که من به خودم گفتم که من وارد RollerCoaster Tycoon برای شب سوم در یک ردیف.

آن را به حال شده است 15 سال از من است که بازی های ویدئویی کلاسیک اما در طول همه گیر آن را فراهم کرده است حیاتی فرار از کوچک آیلند آپارتمان های من با سه نفر دیگر. بازی های ویدئویی تمایل به شهرت بد, اما آنها به تبدیل شدن به یک منبع آرامش برای بسیاری از در یک زمان فیزیکی و اجتماعی محدودیت. بازی فروش مشخصی در مارس و آوریل و هجوم های جدید و بازگشت بازیکنان کمک تراشه دور در پرنیان کلیشه.

Allegra فرانک, میزبان یک بازی ویدئویی پادکست صرف مقدار از پایین زمان بازی wildly محبوب جزیره-زندگی شبیه ساز به نام Animal Crossing: New Horizons. او می فرستد و تصاویر از این بازی را به دوستان و “حتی اگر ما در حال بازی با هم خواهیم مقایسه یادداشت ها می گوید:” خانم فرانک. “پس از بازی که نیست چند نفره هنوز هم می تواند اجتماعی باشد. و من فکر می کنم که واقعا مهم است بخشی از دلیل این بازی ها خیلی لذت بخش در حال حاضر.”

نررگنست, رود آیلند,

در روز 60 از مستند چیزهایی که نمی خواهید به خوبی در جهان است. مهمان من گرسنه بودند. خانواده ها به دام افتاده بودند on a merry-go-round. و شتر به نام Ophelia در شل بود.

قرار نبود به این راه. بازگشت من به RollerCoaster Tycoon تصویری بازی پس از 15 سال وقفه قرار بود فرار از تنگ رود آیلند آپارتمان های من با سه نفر دیگر یک فرصت برای به دست آوردن حس قدرت و کنترل احساس کردم بازی به عنوان یک بچه. به جای ضرب وشتم.

اما ورود به کلاسیک تفریحی پارک شبیه ساز است که هنوز هم طراوت تغییر سرعت و به نظر می رسد من تنها کسی هستم که پیدا کردن آسایش در فیلم بازی نوستالژی. با توجه به NPD گروه مصرف کنندگان ایالات متحده صرف بیش از 3 میلیارد دلار در بازی های کنسول و لوازم جانبی در مارس و آوریل به عنوان مستندات در سراسر کشور است. در حالی که برخی از افراد با استفاده از این زمان برای جدا کردن, پایان, پروژه های خانه و پخت نان از ابتدا دیگران تکیه به دیجیتال, سرگرمی.

لیندزی McGinnis/کریستین ساینس مانیتور

در آتاری RollerCoaster Tycoon 3, بازیکنان, ساخت شبیه سازی شده پارک. لیندزی McGinnis طراحی این پارک در حالی که کشف مورد علاقه های ویدئویی در طول بیماری همه گیر. کارشناسان می گویند مردم می توانند با استفاده از بازی های ویدئویی به عنوان یک شکل از فرار از واقعیات, ساخت, مهارت حل مساله و ارتباط با دیگر بازیکنان.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“بسیاری از مردم با انجام بازی [ویدئویی] به عنوان یک شکل از فرار از واقعیات می گوید:” خوزه آبیلس استادیار ارتباطات در آلبرایت کالج در ریدینگ پنسیلوانیا که مطالعات گیمینگ. “در یک زمان که در آن بسیاری از مردم تاکید کرد و هنوز مطمئن شوید که چه خبر است در اطراف آنها می تواند تبدیل به بازی های ویدئویی” برای تسکین. استفاده در حد اعتدال می گوید دکتر Aviles, بازی های ویدئویی ارائه یک فرصت برای ساخت مهارت های حل مسئله و اتصال با دیگر بازیکنان – یک جایزه در زمانی که توده ها تمرین های اجتماعی فاصله.

این روند بیشتر آشکار از نینتندو Animal Crossing: New Horizons. مانند سرمایه دار خیلی مهم و سیمز فرانچایز عبور از حیوانات شده است در اطراف برای چند دهه, اما آخرین نسخه را شکسته و رکورد فروش پس از آن 20 مارس انتشار.

آن را نیز مسلط زمان پایین Allegra فرانک, Vox فرهنگ ویرایشگر و شرکت میزبان از بازی پادکست “چند ضلعی نشان می دهد” و دیرین حیوانات عبور فن. در شش هفته پس از افق های جدید منتشر شد, او با سنجش زمان بیش از 125 ساعت در بازی.

“که در مقایسه با بسیاری از دوستان من است که در واقع که بسیار نیست,” او می گوید: “اما برای من قطعا آن است.”

هدف اصلی از عبور از حیوانات است که برای ساخت یک جامعه در یک جزیره خالی از سکنه. بازیکنان می توانید صرف روز خود را به جمع آوری ماهی نادر و فسیل برای ساخت یک جزیره موزه یا گیاه ده ها تن از میوه درختان برای تشویق بازدید کنندگان است. مانند RollerCoaster Tycoon این جزیره جذاب شبیه ساز زندگی نگه می دارد و ریسک پایین و خلاقیت را تشویق می کند. جدیدترین قسط همچنین ویژگی های حالت چند نفره که در آن مردم می توانند سفر به جزایر دیگر به تجارت منابع الهام برای شهر خود طرح و یا فقط قطع کردن.

منهای یک officiant و مدارک برخی از افراد به میزبانی مراسم عروسی در عبور از حیوانات پانسمان آواتار خود را در لباس رسمی و رله پاکستان از طریق حباب سخنرانی. دیگران با استفاده از این پلت فرم برای جمع آوری دوستان برای احزاب و یا در جزیره بازی مخفی کردن و به دنبال. مردم و حتی تعامل با افراد مشهور و یا مقامات منتخب. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. فعال عبور از حیوانات, بازیکن, تحویل در مارس 8 آنچه او به نام “اولین شروع آدرس” در مجازی مراسم برای یک فارغ التحصیل از دانشگاه Tulane در نیواورلئان.

اما حتی بدون حالت چند نفره این بازی به عنوان یک عمل اجتماعی و شناور با ارائه رمان چیزی به بحث در مورد.

“من خواهد شد ارسال تصاویر از عبور از حیوانات جزایر به دوستان من حتی اگر ما در حال بازی با هم و ما را مقایسه یادداشت ها می گوید:” خانم فرانک. “پس از بازی که نیست چند نفره هنوز هم می تواند اجتماعی باشد. و من فکر می کنم که واقعا مهم است بخشی از دلیل این بازی ها خیلی لذت بخش در حال حاضر.”

کلیشه ای ضد اجتماعی زیرزمین نشین و معتاد به بازی های خشونت آمیز است محو و آن را قطعا نمی محاسبه با خانم فرانک عبور حیوانات تجربه. و به عنوان صنعت بازی های ویدئویی گسترش انواع مختلف از بازی ها و بازیکنان در حال تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده است.

“من صحبت کردن با پدر و مادر من و من به آنها می گویم من فکر می کنم شما می خواهم عبور حیوانات. آن را بسیار خنک و زیبا است. این موسیقی بزرگ و خنده دار, نوشتن,” می گوید: خانم فرانک. “و آنها را کاملا شوکه به گوش من می گویند که.”

اما عبور از حیوانات است که سرمایه گذاری – بازی و دستگاه اجرا می شود گران قیمت هستند و می تواند دشوار برای پیدا کردن. برای مبتدیان به دنبال آسان بر روی سطح شیب دار به دنیای بازی های ویدئویی, خانم فرانک توصیه Neko Atsume یک برنامه رایگان برای موبایل که در آن بازیکنان مراقبت از گربه های ولگرد. این Untitled غاز بازی یکی دیگر از گزینه های محبوب در دسترس برای مک و PC از طریق Steam رایگان-برای-دانلود نرم افزار بازی است که من استفاده از برای RollerCoaster Tycoon. این بازی اجازه می دهد تا شما را به بازی به عنوان وحشتناک غاز wreaking ویران در یک شهر است. پازل وجود دارد که برای تکمیل – کشیدن groundskeeper سهم سود به دریاچه دام پسر در باجه تلفن, سرقت مرد دمپایی – اما آنها را بیش از حد زمان و یا کنترل زرنگ و دانا.

“برای افرادی که تازه به این, اما می خواهم چیزی برای انجام در حال حاضر است که شیرین و آسان و ساده هستند من دو دختر,” او می گوید.

و البته شما می توانید سعی کنید moonlighting به عنوان یک غلتک coaster مغول.

حل مشکل و اجتماعی تا آنجا که دوران کودکی و نوستالژی را قطعا یک بخشی از تجربه بازی. تمام پارک چالش ها از فرار پرندگان مرگبار waterslides من پنجه با کمک و یا حداقل ترحم – برادر من دوستان و شریک زندگی. به همین دلیل من چسبیده با RollerCoaster Tycoon.

حداقل تا زمانی که در دنیای واقعی می شود کمی شیرین تر و ساده تر ساده تر است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>