داروسازان آماده به کروناویروس درمان

فایزر با هدف شروع آزمایش از چهار واکسن نامزدها تا پایان ماه آوریل است. یک کارگر به بررسی یک نمونه در یک Pfizer گیاه در گروتون Conn.

عکس: مونیکا Jorge برای وال استریت

داروسازان هستند اینصورت تولید گیاهان و استخدام صدها نفر از کارگران جدید به آماده به کروناویروس دارو و واکسن باید به آنها ثابت کنیم در تست موثر در مبارزه با ویروس.

Johnson & Johnson, Pfizer Inc. و شرکت های دیگر در حال آماده سازی خود به طوری که آنها می تواند صدها میلیون دوز از coronavirus قرص و عکس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اگر مطالعات حمایت از ارزش خود را.

برای برخی از شرکت ها این تلاش ها شامل تغییر تولید داروهای موجود برای دیگر کارخانه ها rejiggering زنجیره تامین و حتی همکاری با رقبا.

شرکت های که به طور معمول تنها به مقادیر کافی از رشد مواد مخدر برای مطالعات معمولا نمی شروع به آماده برای تولید این اولیه. این تولید سطح شیب دار تا, با این حال بخشی از این صنعت سریع بسیج برای مقابله با این بیماری همه گیر و حتی به عنوان شرکت به از دست دادن ده ها میلیون دلار در تولید سرمایه گذاری اگر خود دارو و واکسن نامزدهای شکست در طول آزمایش.

Regeneron Pharmaceuticals , Inc. برنامه ای برای تغییر تولید چشم-درمان بیماری Eylea و دیگر مواد مخدر به امکانات در ایرلند به خود اختصاص Rensselaer, n. y., گیاه برای ساخت یک Covid-19 مخدر است.

“تا پایان تابستان, من می خواهم کارخانه ما به طور کامل عملیاتی به تولید مقادیر زیادی” از coronavirus مواد مخدر Regeneron اجرایی لئونارد Schleifer در مصاحبه ای گفت: “و به مراتب پشت سر نیست که به شرکت های دیگر با استفاده از فن آوری ما را به مطمئن شوید که ما عرضه می تواند به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

وجود دارد هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. داروسازان و بهداشت عمومی مقامات امیدوارند یک دارو برای درمان علائم بیماری می تواند روشن تست و greenlighted برای استفاده گسترده در ماه و یک واکسن در اوایل 2021.

به آماده ساختن حجم زیادی از محصولات شرکت ها باید شروع به آماده سازی گیاهان خود را در حال حاضر. آنها نیاز به امن و عرضه زنجیره ای برای مواد تشکیل دهنده کلیدی—گاهی اوقات از کشورهای دیگر—نصب تجهیزات جدید و پیدا کردن قرارداد تولید کنندگان که می تواند کمک کند.

Gilead Sciences , Inc. شروع ramping تا تولید آن تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir در ژانویه زمانی که محققان شروع به بررسی استفاده از آن در برابر Covid-19. همانطور که از اواخر مارس داروسازی در حال تولید بیش از 30000 درمان دوره.

جلعاد با هدف تولید 140,000 درمان دوره های آموزشی برای Covid-19 بيمار در پایان مارس و بیش از یک میلیون نفر تا پایان دسامبر هر چند این شرکت است که هنوز هم در حال انتظار برای نتایج حاصل از تست.

در یک بیماری همه گیر “شما نمی توانید صبر کنید برای شروع به ساخت خود را سرمایه گذاری در تولید تا زمانی که شما مطمئن شوید که شما یک محصول گفت:” بروس Gellin رئیس جهانی واکسیناسیون در سابین واکسن موسسه که به ترویج واکسن تصویب و قطار ایمن سازی حرفه ای.

آماده تولید گیاهان برای ایجاد یک واکسن جدید می تواند هزینه در هر نقطه از $50 میلیون به 700 میلیون دلار, با توجه به یک سال 2017, مقاله در مجله پزشکی واکسن.

مربوط تصویری

به عنوان تست می شود یکی از مهمترین و به شدت مورد موضوعات مورد بحث در طول coronavirus بحران وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib به بررسی آنچه نقش داروسازان را در تشخیص بیماران. عکس: آدم Glanzman/ایسنا

برای کاهش خطر ابتلا به هدر دادن سرمایه گذاری شرکت های دارویی به طور معمول صبر کنید تا زمانی که یک دارو یا واکسن در مراحل پیشرفته تست و به نظر می رسد مانند آن را به موفقیت در مطالعات قبل از شروع به آن را در مقادیر زیاد.

اما طبیعت غیر قابل پیش بینی از بیماری های همه گیر است زخم هزینه داروسازان در قبلی شیوع ویروس ابولا که فروکش کرد قبل از اینکه مواد مخدر به پایان رسید و تست شرکت می تواند شروع به فروش آنها.

داروسازان به احتمال زیاد باید یک بازار بزرگ برای محصولات است که موفقیت در آزمایش های بالینی اما سود ممکن است محدود شود چرا که برخی از شرکت ها گفته اند که آنها را به فروش برساند در غیر انتفاعی اساس در قیمت مقرون به صرفه.

در حال حاضر دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در حال تلاش برای کمک به شرکت ها برای کاهش ریسک های مالی و شرکت های در حال قرار دادن دست خود را برای کمک های مالی.

“ما نمی توانیم تولید همه از این و نمی دانم اگر برای رفتن به یک بازار یا نه و یا اگر آن را در حال رفتن به محل کار یا نه گفت:” دیوید Loew که منجر شرکت سانوفی SA واکسن کسب و کار یکی از بزرگترین.

او گفت: شرکت سانوفی است صحبت کردن با دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در مورد گرفتن کمک مالی برای پرداخت هزینه های ساخت صدها میلیون دوز از آن coronavirus کانديد واکسن.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس در هفته گذشته گفت: این برنامه برای کار با دولت ها و سازمان های دیگر برای کمک به تامین مالی توسعه از تولید واکسن برای تسریع جهانی عرضه هنگامی که نتایج کارآزمایی بالینی در دسترس هستند.

ایالات متحده در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار به تازگی به توافق به مدرن , Inc. تا $483 میلیون تا حدودی به پرداخت برای پوسته پوسته شدن قابلیت به بیوتکنولوژی را coronavirus واکسن نامزد یکی از پیشرفته ترین.

جدید فدرال بودجه کمک خواهد کرد که شرکت توسعه فرآیندهای برای تولید در مقیاس بزرگ از دهها میلیون دوز در یک ماه سال آینده اجرایی استفان Bancel گفت.

مدرن است که حدود 850 کارکنان, برنامه ای برای استخدام یکی دیگر از 150 تا پایان سال برای کمک به تولید در سطح شیب دار تا آقای Bancel گفت. شرکت گسترش خواهد ساخت به سه شیفت در روز و هفت روز در هفته از دو شیفت روزانه هر روز هفته.

J&J هدف از ایجاد بیش از یک میلیارد دوز از آن واکسن آزمایشی ارشد علمی افسر پل Stoffels گفت. آن را شروع به ساخت عکس به زودی در یک کارخانه در لیدن هلند است که ساخت تجربی واکسن برای بیماری های دیگر.

این شرکت قصد دارد به تولید واکسن در گیاهان در ایالات متحده, دکتر Stoffels گفت و صحبت کردن با قرارداد تولید کنندگان است که می تواند آن را در اروپا و آسیا.

فایزر با هدف آغاز تست واکسن چهار نامزد در توسعه با آلمان BioNTech SE تا پایان این ماه است. شرکت گزارش شده است خرید مواد اولیه برای ساخت واکسن و قصد دارد به شیر تولیدی را استریل تزریقی محصولات و یا واکسن مانند آن واکسن پنوموکوک Prevnar 13 گفت: Mike McDermott شرکت جهانی-تامین جمهور.

در عین حال یک گیاه ندارد ظرفیت به صدها میلیون دوز در پایان سال پس از Pfizer است نصب و راه اندازی یک شبکه از امکانات در سراسر جهان است که کمک خواهد کرد مراحل مختلف در فرآیند آقای McDermott گفت.

فایزر را نیز به استخدام کارگران بیشتر, او گفت:, و ممکن است تغییر تولید از محصولات موجود به امکانات خود را و یا قرارداد تولید کنندگان به طور موقت آنها را به آزاد کردن ظرفیت.

دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ووهان coronavirus امیدوارند یک روش برش لبه به نام “پاسخ سریع سیستم عامل” را به سرعت عملکرد دستیابی به موفقیت. وال استریت ژورنال است Jason بلینی توضیح می دهد که اینها چه هستند و چگونه کار می کنند. عکس: NIAID

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected] و جوزف واکر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im