مواد مخدر-شکارچی تعقیب Coronavirus درمان به عنوان اپیدمی گسترش

کریستوس Kyratsous بالا Covid-19 دارو شکارچی در Regeneron Pharmaceuticals , Inc., دوست دارد برای رفتن سریع. او همواره یک پورشه 911 اما به تازگی او شده است خود را گران سوئیس ساخته شده مسابقه دوچرخه سواری به دفتر خود در شمال شهر نیویورک است.

سرعت مهم تر از همیشه در این سال برای 39 ساله یونانی دانشمند. او helming یک تیم از Regeneron دانشمندان سرعت به توسعه مواد مخدر برای اولین بار به طور خاص طراحی شده برای درمان Covid-19 و به طور موقت محافظت در برابر عفونت های جدید.

نزدیک تماشا دارو شکار کلاه بعید است سفر برای یک قصاب را از یونان است. چند سال پیش دکتر Kyratsous یک مدیر میانی و دانشمند تحقیق عفونی-بیماری های مواد مخدر که از علاقه کمی در وال استریت و نتیجه کمی در ایالات متحده آمریکا امروز او یکی از شرکت بسیاری از مشخصات بالا, دانشمندان, بازی یک نقش محوری در تلاش برای کاهش این بیماری همه گیر.

بلند قد نرم-صحبت های دکتر Kyratsous است که در میان شناخته شده محققان شرکت ها و مبانی است که پدید آمده از این بارها نادیده گرفته و زمینه های عفونی-بیماری های مواد مخدر تحقیقات منجر به اتهام علیه جهان در حال تغییر است.virus.

در Regeneron پردیس در تریتون, n. y., محققان, تلو تلو خوردن ساعت خود را به محدود کردن اعداد در آزمایشگاه است.

عکس: کریستوفر گرگوری برای وال استریت ژورنال

دکتر Kyratsous متخصص در طراحی داروهای ویروسی پاتوژن کار که تبدیل ابولا به یک بیماری قابل درمان است و در حال حاضر اطلاع Regeneron را coronavirus تلاش و با توجه به این شرکت اعتماد به نفس آنها خواهد پرداخت.

زمانی که دانشمندان چینی منتشر شده از کد ژنتیکی جدید کروناویروس در ووهان در ژانویه دکتر Kyratsous فرض وقوع خواهد مرگ را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل جهانی است. فقط در مورد هر چند او خواسته خارج از شرکت را به یک noninfectious فرم ویروس است که تیم او می تواند با مطالعه در آزمایشگاه های خود را در تریتون, n. y.

“در ابتدا من فکر کردم ما آن را سفارش دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد,'” دکتر Kyratsous می گوید. اما این ویروس پخش شد به طوری سریع است که منظور نمی تواند به زودی به اندازه کافی. “پنج روز بعد ‘گفتم چرا آن را در اینجا هنوز؟'”

دکتر Kyratsous بزرگ شده در یک شهر کوچک در شمال یونان که در آن مادر خود را تدریس دبیرستان و پدرش به فرار خانواده نسل جوان قصاب فروشگاه. “من تا به حال هرگز یک تعریف هدف از آنچه که من می خواستم به انجام در زندگی من” دکتر Kyratsous گفت. در عین حال خانواده اش را تحت فشار قرار دادند و او را به آموزش و پرورش به طور جدی و تبحر او در ریاضی. که سوخت علاقه چگونه همه چیز کار می کنند از جمله بدن انسان و ویروس ها است که حمله به آن است.

در سال 2004 دکتر Kyratsous به آمریکا برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کلمبیا به دلیل او می گوید: یک مربی او را متقاعد کرد که او می توانست فرصت های بیشتر برای انجام جالب علم است. او مورد مطالعه در آزمایشگاه از Saul سیلوراستاین یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما مایل به سعی کنید یک تجربی Covid-19 مواد مخدر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

دکتر Kyratsous می گوید که او نمی باید در دراز مدت اهداف شغلی و یا جاه طلبی به کار در صنعت داروسازی است.

در حالی که انجام تحقیقات فوق دکتری در دانشگاه نیویورک اما دکتر Kyratsous می گوید او به طور تصادفی ملاقات یک دانشمند در Regeneron که ذکر شد این شرکت نوپای عفونی-بیماری بدست آورد. گفتگو منجر به یک پیشنهاد کاری که او می گوید: او در سال 2011 پس از دکتر سیلوراستاین توصیه او می تواند انجام دهد مهم علوم در صنعت است.

“یک post-doc چیزی است که شما می توانید انجام دهید برای همیشه می گوید:” دکتر Kyratsous. “در برخی از نقطه شما باید برای به دست آوردن یک شغل است.”

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

هنگامی که شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا ظاهر در 2014, دکتر Kyratsous کار بر روی یک پروژه به نام “پاسخ سریع” با هدف استفاده از ابزار Regeneron برای توسعه بیماری های مزمن مانند چشم انداز-به سرعت در حال از دست دادن دارو برای ویروس های جدید رانندگی, شیوع در سراسر جهان است.

مسابقه Covid-19 درمان

  • Regeneron آغاز می شود تست Coronavirus آنتی بادی کوکتل درمان (11 ژوئن)
  • دانشمندان با عجله به پیدا کردن Coronavirus درمان—اما هنوز هم به اندازه کافی سریع نیست (6 آوریل)
  • Regeneron شرکت سانوفی برای تست آرتروز مواد مخدر به عنوان Coronavirus درمان (10 اسفند)

Regeneron ایجاد پروژه سخنگوی می گوید: به درخواست خود drugmaking تکنولوژی به تهدید سلامت انسان هر چند بیوتکنولوژی نمی بینم خیلی پتانسیل تجاری در تلاش است. تحقیقات پشتیبانی شده توسط دولت ایالات متحده کمک های مالی از جمله $167.5 میلیون برای خود Covid-19 مخدر است.

ابولا مواد مخدر کمک به توسعه کمک کرده و به نوبه خود کشنده تب خونریزی دهنده به یک بیماری قابل درمان در جمهوری دموکراتیک کنگو که در این هفته اعلام آخرین شیوع بیش از. سازمان غذا و دارو است که در حال حاضر وزن تصویب مواد مخدر است.

که پروژه موفقیت کمک کرده و منجر به دکتر Kyratsous ارتقاء در سال گذشته به معاونت نظارت بر بیماری های عفونی و ژن درمانی تحقیقات. آن همچنین کمک به ساخت اعتماد به نفس است که مواد مخدر می تواند به سرعت در حال توسعه در میان یک بیماری همه گیر و همکاران می گویند.

“من او را در روز دیگر” آیا ما تا به حال برای رفتن به عقب در دفتر؟’ و او به من گفت: ‘ما آنتی بادی در حال رفتن به کار, Leah. شما خواهید بود در دفتر” می گوید: “لی Lipsich, Regeneron معاون رئیس جمهور از برنامه استراتژیک جهت.

در اولین هفته از ماه فوریه این سال دکتر Kyratsous تیم شروع فرایند تزریق یک فرم از coronavirus به ویژه موش های اصلاح شده ژنتیکی سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی محققان می تواند به مواد مخدر است.

به عنوان هفته عینک دکتر Kyratsous تماشا ویروس رفت و برگشت در سراسر جهان اینچ و نزدیک به خانه. هر شب پس از او قرار داده و فرزندان او را به رختخواب دکتر Kyratsous می گوید او را به یک تماس از افسر ارشد علمی جورج Yancopoulos درخواست برای به روز رسانی در این تیم پیشرفت است.

در ماه مارس او شنیده از پزشکان در ایتالیا بودند که علاقه مند به استفاده از یکی دیگر از Regeneron مواد مخدر Kevzara به درمان پاسخ التهابی غیر طبیعی به ویروس. “آنها صدا کاملا ناامید. هر روز به آنها بیشتر و بیشتر مردم و به ويژه بودند سرشار” دکتر Kyratsous می گوید.

طولانی نیست پس از یک خوشه از عفونت تا ظهور در شهرستان Westchester نه چندان دور از Regeneron مقر. دکتر Kyratsous شروع به شنیدن از دوستان و همکاران در بیمارستان بستری توسط ویروس.

دکتر Kyratsous و تیم خود را در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از عفونت با ویروس آنها در حال مسابقه به شکست است. او سوار دوچرخه خود را حدود 25 دقیقه در نسبتا خالی جاده ها به کار می کنند. محققان تلو تلو خوردن ساعت برای محدود کردن اعداد در آزمایشگاه در حالی که گسترش برای میز های مختلف و اتاق های کنفرانس در دفتر. و ارتباط آنها با اسکایپ.

“ابولا بسیار جدی است اما هرگز در اینجا در ایالات متحده می گوید:” دکتر Kyratsous. “است که بسیار متفاوت از هر چیز دیگری ما در گذشته است.

در اوایل این ماه Regeneron شروع آزمایش در انسان این آنتی بادی کوکتل مواد مخدر که دکتر Kyratsous گروه ابداع. او شده است صحبت کردن با مقامات بیمارستان و پزشکان در مورد مولکول ها را تشویق به ثبت نام از بیماران در دادگاه. ترین مواد مخدر شکست در طول آزمایش. اما اگر کوکتل ثابت می کند به کار با خیال راحت Regeneron مقامات می گویند این می تواند آماده برای استفاده در پاییز.

نوشتن به جوزف واکر در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
آخرین نام Regeneron افسر ارشد علمی جورج Yancopoulos شد, غلط املایی در نسخه قبلی این مقاله است. (26 ژوئن)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8