انداختن رشد, هدف, چین اذعان شدت از چالش های اقتصادی

چین یادداشت خود هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020; جمهور تهمت هل بازگشایی قصد دارد در جریان بازدید از یک کارخانه فورد در میدان نبرد ایالت میشیگان; Mark Zuckerburg می گوید Facebook کارکنان را از خانه کار می کنند و حتی پس از همه گیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

پکن—تحت رهبر خلق چین, چین ایجاد کرده است خود را به عنوان به طور فزاینده ای قاطعانه جهانی, بازیکن عقب هل دادن با زور و اجبار در برابر چالش ها در خانه و خارج از کشور.

اما حتی به عنوان پکن تدابیر گرفتن آن در هنگ کنگ و مراحل آن شعارهای علیه آمریکا و رهبران ارشد متمایل به اجتناب ناپذیر در جمعه اذعان دامنه چالش های پیش روی اقتصاد بستر بسیاری از کشور های اخیر قدرت است.

در روز جمعه برتر لی کچیانگ رها کشور سالانه تولید ناخالص داخلی هدف برای اولین بار در بیش از یک ربع قرن با استناد به “عوامل است که دشوار است برای پیش بینی”—مهمترین بیماری همه گیر کوروناویروس و عدم قطعیت در اطراف تجارت است.

تمرین هدف

برای اولین بار در بیش از 25 سال چین دور انداختن آن رسمی تولید ناخالص داخلی هدف به عنوان کشور چنگ زدن با یک بیماری همه گیر است که گرفتن عمیق تلفات در اقتصاد است.

سالانه رشد تولید ناخالص داخلی

14

%

12

10

هدف

8

6

4

2

0

1994

2000

2010

توجه داشته باشید: 2019 هدف ٪ 6 -6.5% دامنه

منبع: اداره ملی آمار از طریق باد

آقای لی و همکار چینی سیاست گذاران در حال به تصویر کشیدن این تصمیم به عنوان یک آزادی است که آنها را قادر به تمرکز بر روی حصول اطمینان از ثبات و امنیت است.

وجود دارد یک عنصر از حقیقت وجود دارد. اقتصاد چین است که به آرامی plateauing پس از تمدید اجرای جهان-ضرب و شتم رشد و رهبران آن در سال های اخیر د-تاکید صریح اهداف رشد به هر حال به طور فزاینده ای در مورد آنها را به عنوان غم انگیز است.

در ماه مارس آقای لی به نام مقامات اولویت دادن به اشتغال بیش خام رشد تولید ناخالص داخلی تاکید ارشد, رهبری, نگرانی های اجتماعی و بی ثباتی است. “تا زمانی که اشتغال پایدار است در این سال نیست که از یک معامله که آیا نرخ رشد اقتصادی است که کمی بالاتر یا پایین تر” آقای لی گفت.

“در این سال می تواند یک نقطه عطف برای پکن بیشتر به تطهیر تولید ناخالص داخلی هدف” گفت: Liu Li-باند ارشد چین اقتصاددان در سیتی گروپ. “ما به احتمال زیاد برای دیدن این روند گسترش به آینده است.”

حتی پس از رها کردن هدف تولید ناخالص داخلی برای سال های طولانی به lodestar از سیاست های اقتصادی, یک فروتنی لحظه مجبور آقای یازدهم را در یکی از رهبران چینی ترین vaunted اهداف سیاسی: به دو اقتصاد اندازه از یک دهه پیش از آن جلوتر از سال آینده صدمین سالگرد تأسیس حزب کمونیست چین را تاسیس.

دولت چین گزارش به زبان انگلیسی

 • مدنی پیش نویس
 • گزارش کار دولت
 • گزارش مالی
 • توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گزارش

دولت چین گزارش, چینی

 • مدنی پیش نویس
 • گزارش کار دولت
 • گزارش مالی
 • توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گزارش

مقامات در حال حاضر شروع به کاهش انتظارات. او Lifeng سر از چین اصلی اقتصادی-برنامه ریزی بدن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که حتی ناچیز رشد تولید ناخالص داخلی در این سال از 1% خواهد گسترش به طور کلی تولید ناخالص داخلی 1.9 بار از یک دهه قبل از آن — نه کاملا دو اما نزدیک به اندازه کافی.

“پکن است که مصرف واقعی تر و humbler رویکرد با حذف نرخ هدف رشد اقتصادی در این سال در میان بسیاری از ابهامات گفت:” بتی وانگ یک اقتصاددان با ANZ پژوهش است.

در نهایت انداختن تولید ناخالص داخلی هدف خدمت به عنوان یک بلانت یادآور قدر از بسیاری از خطرات است که دستگاه بیش از اقتصاد چین در ماه های آینده.

در حالی که چین مدعی موفقیت در مهر زنی اولیه شیوع کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان, مقامات, تلاش برای جلوگیری از ادامه شیوع بیماری در سراسر کشور و روایات سست تنگ محدودیت در مسافرت های بین المللی.

اپیدیولوژی هشدار داده اند در مورد پتانسیل چرا تولید نسل از عفونت در پاییز که می تواند نیروی مقامات در داخل و خارج از چین برای حفظ اقتصاد خود را در lockdown برای طولانی تر از انتظار می رود.

بیشتر در چین و هنگ کنگ

 • چین طرح جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ
 • چین به اجازه دولت-ماموران پلیس هنگ کنگ
 • کسب و کار سعی کنید به الهی هنگ کنگ سرنوشت
 • آنچه در چین برنامه ریزی شده است و به همین دلیل در حال حاضر

پس از آن وجود است و دیگر عدم اطمینان: یک زمان و به سرعت رو به وخامت رابطه با ایالات متحده آمریکا بزرگترین اقتصاد را به عنوان دو طرف بر تجارت و تکنولوژی و ریشه های کروناویروس.

در هفته گذشته تنها رئیس جمهور تهمت کرده و به تشدید محدودیت در انجام کسب و کار با ارتباطات چینی غول Huawei Technologies Ltd. و تهدید به پاره کردن فاز یک معامله تجاری با چین است. در همان زمان او ارائه کرده است آوازی برای حمایت از رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون که دولت ناسزا در پکن آغاز شد دومین دوره چهار ساله در روز چهارشنبه.

یک تانکر عبور پتروشیمی در سواحل دریای شرق چین در استان ژجیانگ است.

عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

خطر برای چین است که ایالات متحده می تواند با برداشتن گام های بیشتر برای خرج کردن اقتصاد چین به ویژه به عنوان احساسات اجرای بالا در هنگ کنگ و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکرات رقیب جو بایدن با یکدیگر رقابت برای ایجاد خود را به عنوان سخت ترین نامزد در چین است.

“عدم اطمینان بیش از حد بزرگ است به خصوص با توجه به انتخابات آمریکا بعد از این سال” گفت: دینگ Shuang یک اقتصاددان در استاندارد چارترد. “آن خواهید بود بی دست و پا اگر آنها مجموعه ای از یک هدف رشد و نمی تواند رسیدن به آن است.”

یک کارخانه برای پکن بنز خودرو در پکن. عدم اطمینان اقتصادی رشد کرده است به دلیل همه گیر و تنش با ایالات متحده

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

تنها چند ساعت قبل از آقای Li سیاست آدرس در پکن سناتور ایالات متحده آمریکا از هر دو طرف شروع به تهیه پیش نویس قانون به تحریم مقامات چینی و اشخاص درگیر در اجرای جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ و مجازات هر بانک انجام کسب و کار با آنها—یک حرکت است که می تواند با دندان قروچه کردن چین سیستم مالی.

با بسیاری از ابهامات چینی سیاست گذاران نیست فقط تلاش برای پیش بینی رشد هدف برای سال. آنها همچنین برگزاری محرک افزایش کسری مالی هدف به 3.6 درصد یا بیشتر از تولید ناخالص داخلی—بالا—اما در حال سقوط کوتاه از نوع پرقدرت “همه در” محرک است که مشخص می شود پاسخ خود را به قبلی رکود.

“این یک نسبتا متوسط بسته گفت:” زو Haibin یک اقتصاددان در J. P. Morgan که توصیف چین بسته محرک مالی به عنوان سقوط در وسط بسته تا آنجا که جهانی پاسخ بروید. به عنوان یک نتیجه آقای زو انتظار اقتصاد چین به رشد 1.3 درصد در سال 2020 بدترین کامل-عملکرد سال پس از مائو تسه تونگ مرگ در سال 1976.

مطمئن باشید اگر اوضاع رو به وخامت بیشتر سیاست گذاران ممکن است مجبور به سطح شیب دار تا محرک گفت: لری Hu, یک اقتصاددان در Macquarie Group. به عنوان آن می ایستد, او گفت:, چین, اقتصادی دیگر اهداف این سال به ایجاد بیش از نه میلیون مشاغل شهری و نگه داشتن شهری با نرخ بیکاری پایین در حدود 6 درصد — به اندازه کافی بلند پروازانه با توجه به ابهامات بی شمار.

“مقامات چینی مجبور به دفاع از هدف رشد تولید ناخالص داخلی هر بیشتر” آقای هو گفت: “اما آنها هنوز هم تحت فشار است.”

چین قانونی جلسات

 • چین طرح جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ
 • پکن تکه تولید ناخالص داخلی, هدف, یک نشانه بد برای جهان متکی به چین رشد
 • چین کاهش Mingling می افزاید: جریان زنده نگه داشتن قانونی جلسات Coronavirus-رایگان
 • چین یازدهم به دنبال به تصویر کشیدن وحدت و محوری به اقتصاد تحت Coronavirus سایه

نوشتن به جاناتان چنگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>