کاهش قیمت انرژی کاهش تورم آمریکا در ماه ژانویه

قیمت بنزین کاهش 1.6 درصدی در ماه ژانویه از ماه قبل است.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

واشنگتن—افت شدید قیمت انرژی کاهش تورم مصرف کننده آمریکا در شروع این سال است.

مصرف کننده-قیمت شاخص—که اندازه گیری تغییرات در چقدر آمریکایی ها در حال پرداخت برای اقلام روزمره اعم از لباس به اقلام مواد غذایی—افزایش بطور تطبیقی فصلی 0.1% در ماه ژانویه وزارت کار گفت: پنج شنبه. که کوچکتر از افزایش در ماه دسامبر زمانی که این شاخص 0.2%.

قیمت انرژی کاهش 0.7 درصد از ماه قبل با بنزین پایین 1.6% به عنوان جهانی تقاضای سوخت زوال یافت میان چین شیوع کروناویروس. این روند ادامه در سال 2020 با آژانس بین المللی انرژی پیش بینی تقاضای جهانی نفت سقوط خواهد کرد در سه ماهه اول به دلیل انتظار کاهش رشد اقتصادی در چین است.

“کاهش قیمت انرژی در ژانویه قطعا برگزار شد به کلی تورم به دست آوردن” گفت: میشل گیررد, رئیس ایالات متحده اقتصاددان در NatWest بازار. “در فوریه, شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از آن با توجه به نزول قیمت نفت به عنوان یک نتیجه از coronavirus و نگرانی در مورد رشد اقتصاد جهانی بود.”

یک برگشت به عقب در ایالات متحده قیمت انرژی را یک تغییر از روند بیش از حد از سال گذشته است. قیمت انرژی افزایش 6.2 درصد در ژانویه سال جاری بر اساس این گزارش کمک به درایو به طور کلی قیمت مصرف کننده تا 2.5% بر اساس سالانه.

پنج شنبه گزارش ارائه شده از دیگر نشانه های کمی محکم تر نرخ تورم در ماه گذشته.

به استثنای اغلب فرار دسته از مواد غذایی و انرژی به اصطلاح هسته ای قیمت 0.2% از ماه قبل تا کمی از 0.1 درصد افزایش در ماه دسامبر. قیمت آن شد تا 2.3% از یک سال قبل از آن همان افزایش سالانه در سه ماه گذشته.

در سال گذشته قیمت های پزشکی-خدمات مراقبت و پناهگاه رز 5.1 درصد و 3.3 درصد به عنوان برخی از ضروريات ادامه داد: به درایو قیمت را افزایش می دهد. قیمت مواد غذایی شد تا 1.8 درصد بیش از مدت مشابه.

“به طور کلی شاخص پایۀ بهای مصرف کننده تورم ثابت است 2.3% هر چند ما انتظار داریم آن را به ارنج زدن تا کمی بیش از چند ماه آینده” ایان Shepherdson, اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

آقای Shepherdson گفت: اجاره مسکن و مراقبت های پزشکی به احتمال زیاد قرار داده و به سمت بالا فشار هسته ای قیمت ها در ماه های آینده. آن دسته “را به تماشا بسیار نزدیک است. آنها بسیار مهم تر از قیمت تلویزیون و T-shirts,” او گفت:.

هنوز هم بزرگتر تورم تصویر باقی مانده اکثرا اندک است. شاخص قیمت برای مصرف هزینه جداگانه اندازه گیری شده از سوی وزارت بازرگانی است و فدرال رزرو ترجیح تورم سنج, افزایش 1.6 درصدی در ماه دسامبر از ماه مشابه در سال 2018 یک افزایش نسبتا کم از 1.4 درصد افزایش سالانه در ماه نوامبر. ژانویه اندازه گیری خواهد شد و در پایان این ماه است.

اندازه گیری طول 2019 سقوط کوتاه از بانک فدرال نرخ هدف 2% تورم یک واقعیت رئیس بانک فدرال جروم پاول اذعان کرد در کنگره شهادت در اوایل این هفته.

تغذیه مقامات گفته اند که ترکیبی از تورم پایین و نرخ بهره پایین می تواند آنها را با ابزار های محدود برای مقابله با پتانسیل اقتصادی موانع.

“این کم بهره-نرخ محیط زیست ممکن است محدود به توانایی بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره سیاست به اندازه کافی برای حمایت از اقتصاد در یک رکود” آقای پاول گفت: در شهادت او.

آقای پاول گفت: تغذیه فعلی موضع در سیاست های پولی باید به کمک فشار تورم و نزدیک به هدف 2%.

مربوط تصویری

تورم است که در میان اکثر نیروهای قدرتمند در بازارهای مالی, اما بیش از حد یا بیش از حد کوچک می توانید با قرار دادن اقتصاد فزاینده. در اینجا چگونه کار می کند, و چگونه تغذیه می کند برای تنظیم آن. عکس کامپوزیت: Dom Amatore برای وال استریت ژورنال

بیشتر در اقتصاد

  • اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 225,000 شغل در ماه ژانویه فوریه 7 سال 2020
  • تغذیه: ممکن است سرریز از Coronavirus را در برخواهد داشت خطر جدید به چشم انداز اقتصادی فوریه 7 سال 2020
  • ایالات متحده تجارت برای اولین بار در شش سال فوریه 5 سال 2020
  • مصرف کننده ایالات متحده هزینه های دستمزد و سود کاسته در اواخر سال 2019 ژانویه 31 سال 2020

نوشتن به امره Omeokwe در amara.omeokwe@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو