رسم خط ؟

این یک فرصت نادر. در این شکسته زمانی که حاد polarisation ما مانع از همیشه بودن حتی قادر به صحبت کردن با افراد مختلف ایدئولوژیک اجبار این است که یک لحظه هنگامی که آن را روشن است که ما نیاز به چسبیدن به هم و مبارزه با دشمن مشترک. یکی می تواند مخالف با استراتژی که دولت با استفاده از سعی و کنترل انتقال این بیماری وجود دارد اما هیچ دلیلی برای شک و تردید اهداف خود را. در واقع این مهم است که به اذعان کرد که هیچ کس در سراسر جهان است پاسخ قطعی و که همه کشورها در اندازه بزرگ و یا تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای مقابله با این بحران است. بحث در برخی از کشورهای در حال اساسی طبیعت و در مقایسه وضعیت هند است که هنوز هم نسبتا خوب است.

این مستند دارای هزینه های خود را و برای بخش بزرگی از کشور این هزینه ها سنگین است. شیوه ای که در آن اعلام شد تا به این مشکل کمک کرده است که آن را ایجاد کرده است و حتی امروز هم این مشکلات ادامه دارد. ممکن است فکر کنید که این زمان بیشتر تلاش هماهنگ ساخته شده برای رسیدگی به مشکلات مهاجران و فقیر. و در عین حال با توجه هند اندازه و تراکم جمعیت و شکننده سلامت زیرساخت های این مستند می تواند اجتناب شده است. در حالی که هزینه های اقتصادی به خصوص کسانی که پرداخت شده توسط فقیر بالا هستند اقدام نمی کند در حال حاضر می تواند منجر به فزاینده هر دو از بهداشت و درمان و هزینه های اقتصادی.

ممکن است به بحث استراتژی و مخالف و حتی به شدت با آنچه در حال انجام است توسط دولت اما ممکن است به انجام این کار در چارچوب حسن نیت در اجرای نیات. آنچه که می بیند در رسانه های اجتماعی معمول قطبی مناظره میان حامیان دولت که انتقاد چیز و کسانی که مخالف که انتقاد همه چیز. در مواجهه با یک وضعیت مانند Covid-19 اختلاف نظر نه تنها مشروع است اما این طبیعی است. به همان اندازه باید آن را دشوار است به اذعان راه است که در آن دولت عمل کرده و با نشاط.

چه ممکن است به جای با همان روح است به شیوه ای که در آن گفتگو است که communalised. یک خط باید کشیده شود در اینجا. رسانه ها به خصوص برخی از کانال های تلویزیونی محبوب پیشرو اتهام و دولت تلویحا و در غیر این صورت حمایت از روایت است که در حال ساخته شده است. درست است که Tableeghi Jamat عمل stupefying بی مسئولیتی ایجاد شده زمینه مناسبی برای این روایت است. آن را بدون شک درگیر کارش بود و آن را به طور مستقیم مربوط به دین. هیچ یک از این می توان استدلال کرد و نه باید آن را. اما به قیاس از وجود دارد و به اهریمن جلوه دادن کل جامعه پوچ است. شده اند وجود دارد هر تعداد تخلفات را به نام دین است که ما را دیده اند و در سراسر ادیان در همان دوره زمانی شده اند که به اندازه کافی مستند شده است. درست است که آنها نمی تواند تاثیر بگذارد که این یکی خاص بود اما همه آنها در عمل با همان بی پروا عدم توجه به عواقب آن. همچنین, آن را نمی توان انکار کرد که دولت نقش مهمی در اجازه دادن به این تجمع را در وهله اول به خصوص با توجه به این واقعیت است که وجود دارد مردم از بسیاری از کشورهایی که سفر به دهلی نو همه آنها با دولت مشروع ترخیص کالا از گمرک.

نیاز ساعت است نه به نقطه انگشتان و مقابله با این وضعیت بهترین است که می تواند یکی. متاسفانه شیوه ای که در پیشرو کانال های شکل این داستان بود نه تنها غیر مسئولانه اما كيفرى ، به استفاده از یک عبارت مانند تاج جهاد به عنوان مثال و در حال حاضر این را به عنوان یک استراتژی عمدی به گسترش این ویروس باید در هر مدت زمان معقول در نظر گرفته شود laughably دور از ذهن است. هیچ سوال وجود دارد که Jamat را حماقت است هزینه آن اعضای عزیز اما به این باور است که این بخشی از یک طرح عجیب و غریب است. به این باور است که کل جامعه است خم در از بین بردن خود را به طوری که آن را می توانید در نهایت از بین بردن یکی دیگر از نشانه ای از درجه که غیر منطقی نفرت تبدیل شده normalised.

با اشاره انگشتان دست در و تبعیض آمیز علیه یک جامعه نه تنها خطر ابتلا به تنظیم کردن یک جمعی از آتش سوزی که به مراتب بدتر است, اما آن را نیز در خدمت به تضعیف تلاش ها برای کنترل انتقال این بیماری است. اهریمنی یک جامعه و یا تبعیض آمیز در برابر آن مانند چند بیمارستان در کشور را آغاز کرده اند به انجام تنها با فشار بیماری های زیرزمینی و در نهایت عفونت را پیدا کردن راه خود را به همه.

شیوه ای که در اعتراض توسط مهاجران در Bandra پوشش داده شده باعث می شود آن را روشن است که زمانی که از یک زاویه جمعی وجود ندارد آن خواهد بود اختراع شد. سعی کنید و نشان می دهد که یک مسجد درگیر شد در برخی از فرم و استفاده از اردو توصیف آن را به صدا مانند یک مسلمان قیام می رود و فراتر از محدودیت های روزنامه نگاری, گواهینامه. آن است که عمدا التهابی و وقاحت تفرقه و تحمل باید در یک زمان مثل این.

قابل توجه است که Uddhav Thackeray و حتی BS Yeddyurappa نه از آنها می توان به نام یک لیبرال چپ توسط وحشی ترین کشش از تخیل خود را به صراحت در فاصلهی خود را از هر جمعی characterisations از مشکل است. همه آن را گرفته است به صورت PM به اضافه یک هشتم آیتم به لیست از اقدامات او می خواست شهروندان را در خود جدید ترین آدرس به ملت.

در نهایت, آن است که یک سوال از اولویت های ما به عنوان یک ملت است. حتی در یک زمان مثل این اولویت به نظر می رسد برای نگه داشتن جمعی دیگ در جوش. آنچه که ما در حال دیدن یک خطرناک تلاش برای انتقال, پیر, خشم, در, معاصر, تنظیمات, توسط پیدا کردن راه های جدید از othering مسلمان. در حال حاضر مهم این است که دولت و رسانه ها به تمرکز تمام انرژی آن در یک چیز به تنهایی – چگونه برای به دست آوردن هر کس بدون در نظر گرفتن دین و کاست و وضعیت اقتصادی به طرف دیگر از این بحران است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im