هنگامی که او جوان بود و ترانه سرا جاناتان ویلسون گیتار در کلیسای باپتیست در Spindale کارولینای شمالی که در آن پدر بزرگ او واعظ و مادر بزرگ او شد مدیر گروه کر. “زمانی که من می نشستن و نوشتن از اوایل مسائل من می خواهم سعی کنید برای پیوستن به تا با نوعی از مراقبه … عنصر معنوی” او می گوید.

امروزه بخشی از مشکل از آهنگسازی است که پیدا کردن فضای ذهنی او را به خاطر “افسار به تلفن و “گرم” می گوید: در خواست جلسه, بازیکن, co-نویسنده و تهیه کننده برای امثال پینک فلوید را Roger Waters and Lana Del Rey.

او آلبوم جدید خود “دیکسی تاری” است و نقطه مقابل آن شکوه سلف. این یک روستایی Americana آلبوم ضبط شده به طور کامل زندگی می کنند فقط در شش روز. با آن نوازنده به تصویب رسید مقایسه به پایین ریشه محور مسیر خود را به آخرین صدا.

“این قطعا من اولین بار به اجازه رفتن و اعتماد در روند به این میزان می گوید:” آقای ویلسون که توضیح می دهد که خود را عادت است به بی وقفه نیشگون گرفتن و کشیدن ضبط کامل آنها. “این رفتن به یک مقدار زیادی قوی تر به … در واقع شنیدن این نوع از خلوص یک سند که انجام شد در یک زمان خاص با برخی از نرم آهنگ ها.”

تا زمانی به تازگی ترانه سرا جاناتان ویلسون ضبط آلبوم سولو خود راه او صنایع دستی خود را گیتار به عنوان یک luthier. یک مولف و چند نوازنده که به راحتی یک استودیو مخلوط کردن کنسول به عنوان او است که در پشت یک درام کیت او را به زحمت قلم و تراش و هر لایه تا زمانی که نهایی آلبوم gleamed در زیر آن لاکی لاک الکل زدن به.

اما پس از گذراندن نه ماه ضبط 2018 آلبوم “پرندگان نادر” – یک “حداکثری” تولید با 1980s touchstones مانند فلیتوود مک “تانگو در شب” – آقای ویلسون آرزو داشت “فقط برای رفتن از جایی به طور کامل از منطقه و به چیزی کاملا متفاوت است.”

او آلبوم جدید خود “دیکسی تاری” است که در هر راه نقطه مقابل آن شکوه سلف. این یک روستایی Americana آلبوم ضبط شده به طور کامل زندگی می کنند فقط در شش روز با یک گروه از غریبه ها در محیط خارجی. او را سمت چپ تراشه در رکورد اتخاذ مقایسه به پایین ریشه محور مسیر خود را به آخرین صدا.

“مردمی ممکن است نگاه به من مانند یک psychedelic rock,-y, کالیفرنیا, آهنگ پرنیان و یا چیزی شبیه به آن. من نمی خواهم به معمای از تلاش برای به طور مداوم بود که مرد می گوید:” آقای ویلسون نیز در خواست جلسه, بازیکن, co-نویسنده و تهیه کننده برای امثال پینک فلوید را Roger Waters, Lana Del Rey and Father John Misty. “آن را به من bums وقتی صدای هنرمندان را که همان آهنگ دوباره.”

اعتبار آمریکا آیکون استیو Earle برای الهام بخشیدن به مفهوم “دیکسی Blur” در یک برنامه رادیویی در سال گذشته است. “ما در حال انجام این NPR نشان می دهد و او مانند: “شاید شما باید به نشویل” به یاد می آورد آقای ویلسون که مستقر در لس آنجلس است.

پس از آن او به دوست خود پاتریک Sansone از گروه Wilco به شرکت-تولید آلبوم و همچنین به عنوان یک راهنمای به بهترین استودیو و جلسه نوازندگان در تنسی است.

به نظر می رسید به آقای ویلسون که آهنگ های او شده است می خواهم کار می تواند کار با ابزار مانند fiddles و پدال جراحی گیتار. پس از نوشتن “پرندگان نادر” در یک پیانو Steinway آقای ویلسون, بازگشت به نوشتن بر روی یک گیتار آکوستیک برای آخرین آلبوم. آن را ساده همه چیز harmonically او می گوید. فقط نواختن یک گرم وتر پیشنهاد بیشتر بلوگرس و کشور احساس می کنید. از اواخر او نیز شروع به تأمل در خود غرب ریشه در شعر از جمله کسانی که در سرگذشتی جدید “69 کوروت.”

آقای ویلسون که یک شب به عنوان یکی از اصلی گیتاریست و خوانندگان در آقای واترز گروه نوشت: این آهنگ در طول 157-تاریخ تور جهانی با سابق Pink Floyd ترانه سرا. این آهنگ خودداری مورد از دست رفته خانه پدید آمده در طول چند روز توقف در “لهستان یا چیزی” او می گوید: بیان گمراهی تور نوازنده که عبور بیشتر مناطق از ماهواره.

این هنرمند به یاد می آورد “فقط راه رفتن در اطراف شهر توسط خودم, رفتن به راک و فروشگاه های لباس برای پنجم یا 18 بار.” او در بازگشت به هتل فانتزی, دید از بالا, گیتار خود و تصور از خود “‘این است که یک مکان عجیب و غریب بود و از جایی که من آغاز شده است که با یک شهر کوچک که در آن وجود دارد هیچ چیز در جریان است.”

قبل از او یک نوجوان قهرمان گیتار در Spindale, کارولینای شمالی, آقای ویلسون در کلیسای باپتیست که پدربزرگش واعظ و مادر بزرگ او شد مدیر گروه کر. آن را به ترانه سرا قدردانی برای ارتباط بین موسیقی و معنویت: “زمانی که من می نشستن و نوشتن از اوایل مسائل من می خواهم سعی کنید برای پیوستن به تا با نوعی از مراقبه … عنصر معنوی.” امروزه بخشی از مشکل از آهنگسازی او می گوید: پیدا کردن فضای ذهنی او را به خاطر “افسار به تلفن و گرم است.”

“این می تواند سخت باشد اما من معمولا به یک محل که در آن من پیانو و من می توانم در حالی که بقیه از این سیاره است در رختخواب,” او می گوید. “این زمان آرام. و به طوری که زمانی که این مسائل می آید.”

نشویل ضبط جلسات برای “دیکسی Blur” در کابوی جک کلمنت افسانه ای صدای مرکز فروش استودیو ارائه یک نوع متفاوت از صمیمیت و همدلی. آقای ویلسون احساس فوری موسیقی خویشاوندی با جلسه مشاهیر از جمله دنیس دولا شدن (باس), Russ Pahl (پدال جراحی گیتار) و Mark o’connor (کمانچه). در زیر تاریک چراغ در استودیو که در آن چوبی چتر سایه بر روی کف پارکت و فرش در آنها به ثبت آهنگ ها اعم از خشمگین می تازد از “El Camino Real” را آهسته و زاری از “سوارکاری پرده.” آقای ویلسون رونق در بازخورد از بازیکنان چاشنی که گفت: “آیا ما با مته سوراخ; به کر.” روند مجاز برای خودانگیختگی به تغییر سرعت کلید و احساس ملودی – گاهی اوقات در این پیشنهاد از نوازندگان.

“اگر آلبوم را انجام داده اند در اینجا در هالیوود آن بچه ها می شده اند درخواست برای انتشار [حقوق]” او جوک.

بعد ترانه سرا اتحاد تور انفرادی برای “دیکسی تاری” که او می گوید: این احساس از آلبوم های کلاسیک.

“این قطعا من اولین بار به اجازه رفتن و اعتماد در روند به این میزان می گوید:” آقای ویلسون که توضیح می دهد که خود را عادت است به بی وقفه نیشگون گرفتن و کشیدن ضبط کامل آنها. “این رفتن به یک مقدار زیادی قوی تر به … در واقع شنیدن این نوع از خلوص یک سند که انجام شد در یک زمان خاص با برخی از نرم آهنگ ها.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو