اژدها جهانی بازی استراتژیک طرح: Coronavirus و غرق شدن قایق ویتنامی

جهان است در مواجهه با چالش های ناشی از کروناویروس که در چین نشات گرفته اما همچنین چینی ها اقدامات تهاجمی با هدف ایجاد هژمونی خود در دریا از دریای چین جنوبی به اقیانوس هند است.

عواقب سابق و اهداف دومی هستند که تقویت این ظن که گسترش coronavirus شد ‘مجاز’ به خدمت آن اهداف گسترده ای. به طور قابل توجهی آمریکا مشاور امنیت ملی متهم کرده است چین برای پوشش تا از شیوع بیماری در ووهان و خاموش کردن پزشکان است که به دنبال افشای این ویروس. در حالی که چینی ها Coronavirus از خط خارج شده اقتصاد جهان و کشورهای ضعیف تر به سقوط در دام بدهی دیپلماسی چین پرخاشگری است که در pressurising کشور در آن محله به قبول ادعای خود در نه داش خط در دریای چین جنوبی که رد شده بود توسط حاکم از PCA در سال 2016.

غرق شدن یک قایق ویتنامی با یک خدمه از هشت پردازنده توسط یک کشتی چینی در 3 مارس سال 2020 در نزدیکی جزایر پاراسل اخیر عمل, پرخاشگری در منطقه است. دو ویتنامی قایق های ماهیگیری اقدام به نجات هشت ماهیگیران اما آنها نیز بازداشت و با کشتی های خود را. چین متوجه باشند که جهان توجه متمرکز بر جلوگیری از گسترش coronavirus با استفاده از زمان برای قرار دادن فشار در ویتنام است. دو عامل وجود دارد که باعث ویتنام خاص آن هدف است. آن است که ویتنام است که مخالف هر دو به صورت جداگانه و در آسه آن برای تبدیل این منطقه به دریاچه آن. دوم و ویتنام است که در حال حاضر ریاست آسه آن خواهد بود و بازی در یک نقش بسیار مهم در تدوین این گروه در قبال این مناقشه از جمله بحثها اصول اخلاقی. ویتنام فشار است که باید آن را از نظر قانونی الزام آور که چین ندارد.

چین اتخاذ کرده است به خوبی محاسبه استراتژی ترکیب دیپلماتیک سیاسی, اقتصادی و نظامی جنبه برای رسیدن به آن هدف از ایجاد آن برتری در دریای چین جنوبی است. رهبران چینی را چندین بار تکرار کرد که حاکمیت خود را بر منطقه نمی تواند به خطر بیافتد. همزمان چین است دروغ نخورد ایجاد یک روایت نفع خود در این مناقشه از طریق “چین سه Warfares,” استراتژی متشکل از سه جزء: جنگ روانی, رسانه, جنگ و حقوق جنگ (مبارزه حقوقی). جنگ روانی است که با استفاده از هر دو داخلی جمعیت به عنوان همچنین برای خارجی به اهداف خود را تحت تاثیر قرار درک نیت و جهت یابی. رسانه های اجتماعی و سیستم عامل در حال بهره برداری به طور فعال به پروژه چینی ها از نقطه نظر. قانونی جنگ است که با هدف تقویت حقوقی آن ادعای جعل مدارک و شواهد. وابسته به نقشه کشی تجاوز شده است و در ادامه پس از مدت طولانی. همه همه تبلیغات بر اساس mendacity و فریب.

چین نیز با استفاده از آن اقتصادی و نفوذ سیاسی در این کشور در دریای چین جنوبی منطقه به اطمینان حاصل شود که آنها نه مخالفت چین و به بررسی رانش به سمت ما. پرورش بیشتر وابستگی اقتصادی در چین و ترویج همگرایی اقتصادی منطقوی انتگرال به پکن استراتژی متقاعد کردن همسایگان خود از مزایای افزایش چین و dissuading آنها را از به چالش کشیدن منافع چینی. برای رسیدن به چین محور همگرایی اقتصادی جنوب و شرق آسیا و کشورهای در حال طرح ریزی مزایای BRI و دریایی جاده ابریشم. تفاوت میان اعضای آسه آن در حال بهره برداری توسط چین به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ یکپارچه تلاش برای مخالفت با چین است.

بار مهار چین می افتد در آسه آن و قدرت های خارجی با استفاده از این منطقه است. خارجی قدرت آمریکا و ژاپن و استرالیا و هند – علاقه مند حاوی چین و نگهداری از صلح اما اظهارات جداگانه و یا اقدامات کافی نیست. تلاش های مشترک با یک خوبی کالیبره شده استراتژی می تواند منصرف کردن چین از دنبال تهاجمی آن فعالیت است. آ سه آن و آمریکا و ژاپن و هند و استرالیا نیز باید کار کردن مراحل escalatory طبیعت برای اعمال فشار بر چین و, راه هایی برای درگیر کردن شورای امنیت سازمان ملل برای حفاظت از منافع کوچکتر ملل به عنوان همچنین برای اجرای PCA حاکم است.

هند به تازگی گرفته شده چند گام در این مسیر است. در طول سفر اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به هند در ماه فوریه سال 2020 است. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی خواست که اصول اخلاقی باید “نه تعصب حقوق مشروع و منافع همه ملت ها با توجه به قوانین بین المللی”. وجود همگرایی در مرکزیت آسه آن در اقیانوس هند و آرام استراتژی است. مهمتر اشاره روشن از چهار این زمان که گم شده بود در سال 2017 نشان داد نه تنها پیشرفت قابل توجهی نسبت به آن formalisation اما همچنین نیاز به آن را شامل اژدها فعالیت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>