اژدها را نیش می زنند در مقابل ببر در حال حمله با چنگال!

در واقع چین به فرض شگفت انگیز ارتفاعات در طول دوره گذشته یک و نیم دهه با به طور مداوم در حال بالا رفتن تقریبا در تمام زمینه های انسانی و تلاش. اما آن را فراموش کرده است که قدرت است که به ناچار و به دنبال آن مسئولیت است که باید آن را نگه دارید به تأمل در رفتار خود. این است که چرا آن را در حال حاضر تبدیل به یک تهدید برای کل جهان شاید در همان راه به عنوان تا به حال شده است از ظهور نازیسم و فاشیسم در آلمان و ایتالیا به ترتیب در سال های بین دو جنگ جهانی در قرن گذشته. روشن است که امروز همه قدرتمند استبدادی حزب کمونیست به رهبری یکپارچه دولتی در چین اعمال قدرت غیر پاسخگو در حال حاضر تبدیل به یک قوی نفرت به حال لیبرال-مترقی و دموکراتیک نظم در جهان است. همانطور که به درستی اظهار نظر توسط لرد اکتون که “قدرت فساد و فساد قدرت مطلق مطلقا.” در واقع این بی بند و قدرت در چین انباشته در یک دست است که آن را تبدیل به دیوانه به طور مداوم رفتن در داد و بیداد در بر داشت هژمونی جهانی خود. و هند در حال حاضر آخرین هدف است.

اما بالاتر از همه چین نمی تواند شکست هند هر چند می تواند نیش می زنند که یک اژدها (خزندگان) و که در آن آشکار طبیعت آن را به عنوان انتخاب اشتباه لحظه ای که از آن به شدت رنج تلخ جهانی خشم ساخته شده است که آن را به تنهایی با تعداد بسیار کمی از حامیان مانند پاکستان و نپال و کره شمالی. در واقع چین به عمد گمراه به علت شگفت انگیز قدرت نظامی که اشاره شد سیاست خارجی متخصص C. راجا موهان به یقین با اشاره به این که ‘آن قدرت نظامی است در یک موقعیت برای تغییر ارضی وضعیت موجود’.

اما فقط بزرگ ستون تا مدرن-سلاح های کشنده می شود چین با موفقیت به خصوص در کوه ناهموار نبرد که ارتش آن است که حداقل در معرض به عنوان برابر به خوبی آموزش دیده ارتش هند. دوباره ارتش هند است که بسیار با تجربه تر نسبت به چین PLA به دلیل آن است در حال حاضر مبارزه چهار کامل جنگ های بزرگ و با موفقیت علاوه بر این به طور منظم به مبارزه با چند شورش و ادامه حملات تروریستی. و این تخصص ما سربازان هندی ثابت شده است دوباره در Galwan درگیری در 15 ژوئن است که ایجاد یک نادرترین میان نادر تاریخ نمونه شجاعت و جوانمردی که تمام ملت افتخار است و مناقصه آن نامفهوم ادای احترام بیش از خود شهادت است. در واقع ارتش هند داده است در خور پاسخ به چینی ها سربازان که آنها را هرگز فراموش نکنید. در واقع چین از ادامه سکوت در افشای رقم دقیق آن سربازان کشته شده توسط ارتش هند در Galwan خود را در شهادت خود (سربازان هندی) متمایز شجاعت و نادر بگیریم که آنها نشان داد در این جنگ زمینه با وجود باقی مانده غیر مسلح.

بله نیروهای هند و تا به حال به رنج می برند یک شکست در سال 1962 به این دلیل که آنها چاقو در چین علاوه بر اینکه آمادگی برای مبارزه با جنگ کوهستانی و عاری از سلاح های مدرن و دیگر نیازهای اساسی مانند سرماخوردگی محافظت از لباس و دستکش و کفش برای اراضی ناهموار و غیره.. حتی پس از آن چینی ارتش نمی تواند خود را شکست قدرت و هنوز هم به یاد جوانمردی و جوانی از بسیاری از سربازان شجاع ما اما کسانی که در حال حاضر همه چیز از گذشته و بیش از حد تغییر کرده است امروز در هند, ارتش توجه به آن اسلحه آموزش و ادامه نوسازی برای مبارزه با این حال بعد از جنگ با یک ارتش از هر توانا و قدرت آنچه در توان اندازه آن و یا ظرفیت. این واقعیت شده است به درستی نشان داده شده توسط یک کارشناس نظامی هوانگ Guozhi ارشد سردبیر مدرن تسلیحاتنوشت که در چین ThePaper.cn در 10 ژوئن: “در حال حاضر بزرگترین و با تجربه کشور با فلات و کوه نیروهای نظامی است و نه آمریکا و روسیه و نه اروپا هر نیروگاه اما هند است.”

به عنوان آشکار این کشور ارتش کامل با اعتماد به نفس و قدرت اراده قوی و پررونق روحیه و همچنین میل شدید عمیق و پرشور تعهد به دفاع از ملت و حتی در هزینه های خود را عالی-فداکاری با توجه به حمل به جلو مجزا با شکوه و قابل توجه سنت از ارتش هند و همچنین با رعایت ابدی ارزش های اخلاقی مانند حقیقت و عدالتکه هر دو چینی رهبری و PLA آیا همیشه نبود. در واقع شور و شوق از نیروهای هند و هیچ تشابه. همانطور که به خوبی گفت: توسط یک نویسنده ناشناخته:

“منزل unhi ko milti hai Jinke sapno me jaan هوتی hai Pankh se kuchh ناهی hota, Hauslon se udaan هوتی hai.” (به معنی نتیجه که تنها کسانی که در دیدار با اهداف خود را که در رویاهای خود و با هدف بالا چون نیازی به بال اما شجاعت به پرواز..)

حتی اگر چین را تهدید به استفاده از سلاح های هسته ای – اما که آن را حتی در خواب – به عنوان هند نیز نگه می دارد چنین سلاح و ایجاد یک امن وضعیت تعادل از ترورو همچنین به خاطر جنگ هسته ای کاملا بی فایده به عنوان غیر قطعی به زمین به یک معضل; نه ویکتور و نه مغلوب. بیشتر مردم چین را به شدت اعتراض خود را در برابر دولت و همچنین ارتش و همچنین در حالی که کل کشور از غرفه ایران امروز ما شجاع و سربازان اختصاص داده شده. و بیشتر به منظور افزایش روحیه و عزم راسخ در برابر نیروهای چینی در لاک زدن, هند دولت داده است آنها را به مقابله با چالش های نوظهور به عنوان آنها تشخیص مناسب. به عنوان آن به نظر می رسد که چین نمی تواند به مبارزه با جنگ علیه هند به عنوان آن مواجه است مختلف قبر چالش از چند جبهه شامل چند کشور از جمله معکوس تاج تهدید این است که چرا از آن است که طلبانه درگیر در جنگ روانی و صدور توخالی تهدید به دهلی نو است. اما هند واقعا نمی جنگ; اما اگر اعمال در هر حال, آن را قطعا مبارزه قاطع جنگ با کامل ممکن است و در تمام جدیت تا آن پیروز بیرون می آید. این اتفاق خواهد افتاد به عنوان چیزی فراتر از انسان تلاش

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.