اژدها تسریع تلاش ها برای تقویت جایگاه خود را در هند به شمال و غرب

اژدها شتاب تلاش خود را برای تقویت آن stranglehold در سراسر هند به خصوص در کشورهای همسایه واقع در هند شمال و غرب است. این است که ادامه این چینی مانور برای ایجاد یک “رشته مروارید”. این حرکت های اخیر نشان می دهد که برای اژدها همه گیر بسیار عالی فراهم می کند دوره به شدت تلاش خود را برای خواستگاری ضعیف سازمان ملل.

چین-ایران معامله شد و با هدف در آوردن دومی در برابر آن است که رنج می برند از آمریکا. طبق گزارش های رسانه های دو کشور باید پیش نویس های بسیار مهم اقتصادی و امنیتی توافق نامه همکاری که ممکن است راه را برای میلیاردها دلار از سرمایه گذاری چینی به جریان به بخش انرژی و دیگر صنایع در ایران. آن را گسترش چینی با حضور در بخش های بانکی و مخابراتی و بنادر و راه آهن و ده ها تن از پروژه های دیگر. در بازگشت از چین دریافت خواهد کرد به طور منظم منابع از نفت ایران بیش از 25 سال آینده در یک قیمت ثابت. این معامله نیز پوشش می دهد تعمیق همکاری نظامی بین دو کشور است که پیش بینی مشترک تمرینات به طور قابل توجهی با مشارکت روسیه است. با توجه به گزارش یک نشست مشترک دولت نظامی و مقامات اطلاعاتی ایران و روسیه و چین را در ماه اوت برای نهایی کردن مراحل بیشتر. شرکت های چینی اجازه داده می شود برای ساخت زیرساخت ها برای نسل پنجم (5 گرم) شبکه های مخابراتی در ایران ارائه می چینی BeiDou سیستم ناوبری ماهواره ای.

چینی ها هدف این است که برای ساخت یک دژ محکم در منطقه بود که مهم استراتژیک برای هند است. هند علاقه مند شده بود در بندر چابهار و اتصال به افغانستان و فراتر از آن. علاوه بر انکار استراتژیک فضایی به هند, این اجازه را می دهد که چین به یک پایه های اضافی در اقیانوس هند و دسترسی به آسیای مرکزی برای پیش رفتن با آن کمربند جاده ابتکار (BRI). روسیه مشارکت نشان دهنده آن است که مشکلات بین چین و روسیه ناشی از چینی مقابله با اوکراین و جاسوسی حادثه موفق شده. ضد ما موضع این سه کشور دارای سمان پیوند. این چینی حرکت تغییرات استراتژیک تعادل نفع خود در منطقه است.

گام دوم در این مسیر گرفته شده توسط چین در 27th جولای هنگامی که آن را تشکیل مفصل مجازی نشست وزرای خارجه چهار کشور چین و نپال و افغانستان و ایران. این جلسه تا به حال چهار برابر دستور کار – مراحل شامل همه گیر جلوگیری از سیاسی و stigmatisation از Covid 19 و به پشتیبانی که افزایش رشد اقتصادی و مهمتر از سرگیری BRI پروژه های زیربنایی در این منطقه است. وزیر امور خارجه چین وانگ تاکید بر نیاز به همکاری های منطقه ای بین دو کشور به صورت مشترک پیشگیری و کنترل از بیماری همه گیر ‘نقاشی در تجربه چین و پاکستان. منطق عجیب و غریب! هر دو این کشورها شناخته شده است به سرکوب و ارقام واقعی و انجام داده اند به خوبی در دست زدن به این بیماری همه گیر. چین تا به حال نکردن اطلاعات در مورد این بیماری است. چین در تلاش است به خواستگاری کشورهای دیگر با انتشار اطلاعات گمراه کننده. وانگ همچنین مطمئن باشید سه کشور دیگر که به عنوان و هنگامی که چین توسعه واکسن آن خواهد آنها را فراهم می کند دسترسی به واکسن و آنها را کمک خواهد کرد به تقویت نظام سلامت. او ترغیب این کشورها برای حمایت از سازمان بهداشت جهانی به بازی خود را به علت نقش مهمی در ایجاد جهانی سلامت جامعه و جلوگیری از سیاسی و stigmatisation. او در تلاش برای اطمینان حاصل شود که چین ممکن است مقصر coronavirus.

توسعه اقتصادی و حمایت از BRI شد تمرکز اصلی. وانگ ترغیب دیگر کشورها به حمایت از BRI برای توسعه اقتصادی بهبود اتصال. او اعلام کرد که به طور مشترک آنها را “ترویج ساخت و ساز از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) و ترانس-هیمالیا اتصال به شبکه (THCN) پشتیبانی از فرمت راهرو به افغانستان و بیشتر از بند باز کردن سود سهام از اتصال”. او در ادامه اظهار داشت: “ما باید بازی به ما جغرافیایی مزایای تقویت مبادلات و اتصال بین چهار کشور و کشورهای آسیای مرکزی”. این کلمات فرض اهمیت زیادی در زمینه تاخت و تاز چینی ها در هند و تبت مرزها. در انتظار خطوط وزرای خارجه سه کشور مطمئن وانگ به طور فعال به حمایت از چهار نقطه پیشنهاد وانگ و تشکر کرد چین برای ارائه خدمات پزشکی و کمک های مواد غذایی با پشتیبانی و به اشتراک گذاری تجارب در برخورد با این بیماری همه گیر. چین با استفاده از لوازم پزشکی و تاثیر عملیات به تغییر ادراک از سازمان ملل در مورد چین است.

چین در حال ایجاد یک گسترده ای ‘استعماری منطقه’ از تبت به ایران که شامل افغانستان و نپال و پاکستان شدت تحت کنترل آن است. این هدف را برای خود به ارمغان می آورد برنامه ریزی و افزایش ردپای آن در اقیانوس هند در حالی که اطمینان از حذف از نفوذ هند در این بسیار مهم منطقه است. چین در حال حاضر برنده تعدادی از سیاستمداران در اروپا و با استفاده از نپال و Oli به انتقاد هند است. در چینی دستور نپال صادر نقشه به ادعای سرزمین های هندی مانند آنچه در حال انجام در مرزها. گزارش از سیاستمداران فاسد در نپال در حال استفاده توسط چین در حال انجام دور در رسانه ها. پاکستان شده است بازی بازی خود را در نگه داشتن هند درگیر در LoC و سازماندهی حملات تروریستی در مناطق حساس. پاکستان در واقع یک چینی رعیت دولت است. در افغانستان آن را حمل بر مذاکرات میان دولت و طالبان همراه با پاکستان با هدف حفظ هند از این کشور است. آن است که با استفاده از فضای ارائه شده توسط این برداشت ما است. هر دو کشور پاکستان و چین باید یک هدف مشترک از بین بردن نفوذ هند در افغانستان.

همه بالای کشور از لحاظ اقتصادی ضعیف و قربانی سقوط به دام بدهی دیپلماسی چین است. آنها را مجبور به پرداخت قیمت سنگین در شرایط لیزینگ مناطق مهم و چین خواهد به دست آوردن دوام در منطقه است. این قطعا به نفع هند و یا بزرگتر باز و رایگان هند و اقیانوس آرام. توافق با ایران را به چین یک پایگاه قوی در ورودی خلیج فارس و آمریکا در تنگه هرمز را یک رقیب. این خواسته یک بررسی رویکرد آمریکا نسبت به ایران است. هند نیاز به استفاده از نفوذ خود در آمریکا برای دیدن استراتژیک پیامدهای این توسعه در دراز مدت و اقدامات اصلاحی.

     

  

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de