پیش نویس ارزیابی اثرات زیست محیطی دستورالعمل ذاتا ناعادلانه به قربانیان

پیش نویس اطلاع رسانی از تجدید ارزیابی اثرات زیست محیطی (EIA) برای انتقادات و پیشنهادات. آن را جذب قابل توجهی بازخورد منفی از محیط زیست و محیط زیست وکلا. حتی برای هر کسی که بدون یک متخصص بینش راه این مقررات را بازی در دنیای واقعی وجود دارد, عجیب و غریب بخش در پیش نویس است.

بخش 22 و 23 مقابله با تخلفات و غیر compliances با شرایط قبل محیط زیست ترخیص کالا از گمرک. چه خارج از غرفه است که در این بخش امکان که قربانیان نقض می تواند شکایت. آن را ناقض است که یکی از طرفین مجاز به شکایت.

احتمالا محیط زیست وزارت ایمان ذاتی خوبی از توسعه دهندگان پروژه. اما این ایمان است که به وضوح مغایر با این دستورالعمل است. اگر یک پروژه توسعه دهنده عمدا نقض قانون یا نیست به دنبال شرایط تعیین شده در محیط ترخیص کالا از گمرک روند چه می گذرد به ماشه یک تغییر از قلب ؟ مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر از قلب همین دلیل باید توسعه پروژه به طور داوطلبانه قبول نقض یا عدم رعایت?

البته هر مقام دولتی همچنین می توانید گزارش موارد نقض. اما بدون در نظر گرفتن قربانیان از شکایت نمی کند باز کردن درب برای فساد ؟ خواهد یک پروژه توسعه دهنده در نظر گرفتن رشوه دادن به عنوان یک هزینه پایین تر گزینه ای برای پرداخت جریمه و تمیز کردن پس از نقض?

پیش نویس دستورالعمل ها ممکن است انگیزه نیاز به کاهش نوار قرمز در محیط زیست ترخیص کالا از گمرک روند. اما با توجه به شیوه ای که در این دستورالعمل شده اند پیش نویس وجود دارد روشن است عدم تطابق بین آنچه که وزارت محیط زیست را در دستور است و شرایط پیش نویس ایجاد خواهد شد اگر آن را اصلاح کرد.

این یکی از چیزهایی است که می آید از طریق به وضوح در پیش نویس این است که افراد و جوامع هستند که قربانیان را در هر راه یک صدا. به احتمال قوی آنها را تحمل هزینه منفی زیست محیطی spillsovers کافی بدون مراجعه به عدالت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>