Dr. Seuss دیدار با Dr. Dre: خواندن آنلاین جدید ریتم

Coronavirus قرنطینه به ارمغان آورده است در مورد بسیاری از حرفه های خلاق در طول چند هفته گذشته. یکی از دوست داشتنی ترین های آنلاین, storytime برای کودکان جدید ضرب و شتم:: کتاب رپ.

هفته گذشته بازیگر و کارگردان وس مخزن در زمان به یوتیوب به رپ برخی از Dr. Seuss’ دوست داشتنی ترین تصویر داستان. آن شده است یک ضربه بزرگ در جامعه آنلاین با مربیان ارسال در بخش نظرات که آنها می تواند استفاده از آن برای کلاس های آنلاین. یکی خود اعلام کرد معلم اظهار نظر از درجه دوم دانش آموزان آن را دوست داشتم.

آنلاین کتاب خواندن را تبدیل به یک ابزار حیاتی برای بسیاری از معلمان در میان coronavirus قرنطینه به ماندن متصل با دانش آموزان خود و کمک به آنها در تعامل با محتوا و ادامه یادگیری.

“من فقط فکر می کنم در مورد من kiddos زیادی و من از دست آنها خیلی بیشتر از من پیش بینی من در حال حاضر” معلم کلاس اول دبستان سارا قرمزی در سانتی کالیفرنیا گفت KGTV. “من خیلی در مورد آموزش و پرورش خود را و آنها را به عنوان مردم است. و من فقط می خواهم به می دانم که آنها در جایی احساس راحت و امن در طول تمام این هرج و مرج است.”

آن به عنوان جای شگفتی نیست که نسبتا مدرن قالب رپ ترکیب خوبی با Dr. Seuss’ قافیه منظوم. و این اثبات به یک تجدید نظر گسترده. در هفته اول آن نوشته شده آقای مخزن “فاکس در Sox” تصویری رسیده است بیش از 630,000 views.

برخی از مردم حتی گفت: Dr. Seuss’ داستان قرار بود به عنوان خوانده شده به عنوان raps.

“من در حال حاضر متقاعد شده Dr. Seuss شد برخی رپ شبح نویسنده” نوشت: یک ناشناس بیننده.

یکی دیگر از mused “تصور کنید اگر این است چگونه Dr. Seuss می خواستم کتاب خود را به عنوان خوانده شده از شروع.”

آقای مخزن همچنان به ارسال بیشتر سرگرم کننده ویدئوها از خود, رپ, دیگر, Dr. Seuss books مانند “تخم مرغ های سبز و ژامبون” و “لوراکس” که هر دو حمل معنی دار پیام در مورد تلاش تجارب جدید و پایداری زیست محیطی.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>