Dr Narthaki Nataraj : هند نما آیکون و قدرت نرم سفیر

در نوامبر 2017, چنای نامگذاری شد به عنوان بخشی از یونسکو (سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان) شبکه شهرهای خلاق. با این چنای پیوست نامی لیست 180 شهرستانها در 72 کشور هستند که بخشی از این شبکه است. یکی از دلایل اصلی است که یونسکو نسبت به Chennai آن را به این لیست آن است سنت غنی هنرهای نمایشی.

در ژانویه 2019 زمانی که Padma جوایز هند غیر نظامی افتخارات برای دستاوردهای خود در زمینه های مختلف اعلام شد, یکی از قابل توجه ترین برندگان که لحظه توجه من بود تامیل نادو اولین تغییر جنسیت هنرمند تا کنون دریافت Padma شری (چهارم بالاترین غیرنظامی جایزه) دکتر Narthaki Nataraj. او خدمت کرده است باعث از فرهنگ هند و هنرهای نمایشی خاص Bharatanatyam, مراتب و با شوق و تعهد و فداکاری است.
من برای یک, بر این باورند که این صرفا به دلیل باور نکردنی سرخپوستان مانند دکتر Narthaki Nataraj که Chennai قادر به دریافت چنین افتخاراتی است و در راه بازشناخت امروز به عنوان “جهانی چنای’.

پس از ملاقات و تعامل با دکتر Narthaki زیادی وجود دارد که می توان از او یاد بگیرند. یکی از مهمترین درس هایی است که وجود دارد هیچ میانبر به موفقیت است. به عنوان بروس لی یک بار معروف گفت: “مترس کسی است که تمرین 10,000 ضربات یک بار اما از ترس مرد است که تمرین یک ضربه 10,000 بار.” دکتر Narthaki اختصاص داده است 30 سال زندگی در خدمات Bharatanatyam; این به خودی خود به مثابه یک دستاورد است. این نه فقط در هند بوده است اما سر او را و او را زیر قابل تشخیص در کشورهای مختلف در خارج از کشور خاص در ایالات متحده آمریکا(ایالات متحده آمریکا).

در سن هفت سالگی او را به انجام به عنوان یک کودک هنرمند در اجرای برنامه های فرهنگی در داخل و اطراف او ایجاد کرد و آن را در سن 12 که او همراه با او همراه شاکتی Bhaskar خانه سمت چپ به دنبال شور و شوق او را برای رقص. او تا به حال یک مشکل و مخاطره آمیز دوران کودکی و او مواجه رد از خانه هنگامی که او فقط 11 سال. او تلاش برای حتی یک وعده غذایی در روز است. اما این هرگز منصرف کردن او; او ادامه داد: برای نوشتن خود داستان زیبا و ساخته شده است او خود را در دنیای که ما در چنای و تامیل نادو هستند تا افتخار.

درست به این Narthaki آموخته Bharatnatyam از Kitappa Pillai برای 15 سال است. Narthaki اول اقامت در خارج از کشور بود به ما. اولین بار عملکرد خود را در مریلند که در آن او رو تشویق ایستاده برای تقریبا هفت مستمر دقیقه و در همان روز او رزرو شده برای 22 برنامه در سراسر شهرهای مختلف در طول تور خود را در آمریکا.

منحصر به فرد از اجراهای او است که Narthaki است بافته شده تمام رقص تم اطراف کلاسیک تامیل ادبیات و متون کهن به ویژه در اطراف تامیل فیلسوف-جنگجو Murugan و شاکتی. و نه فقط این; او استفاده نمی شود قبل از هر موسیقی ضبط شده به فعال کردن اجرای برنامه های خود هر دو در هند و خارج از کشور. او همیشه زنده استفاده می شود ابزار برای هدایت اجراهای او. علاوه بر این ما در میان کشورهای که در آن دکتر Narthaki شده است به طور منظم دعوت به انجام انگلستان, کانادا, ژاپن, سنگاپور, سریلانکا, سوئیس, کانادا, به نام تنها چند.

امروز Narthaki اجرا می شود Velliambalam اعتماد که از طریق آن او می آموزد مردم در قالب هنر Bharatanatyam. اعتماد دارای شعبه در ایالات متحده و بریتانیا و نروژ و کانادا است که دانش آموزان از جوامع بومی در کشورهای متبوع بلکه هندی مهاجر دانش آموزان است. در واقع 85 درصد از درآمد حاصل از اعتماد به توانمندی نما جوامع است.

یکی از Narthaki اول دانش آموزان بود که از ما نام او را کتی از پنسیلوانیا و Narthaki تغییر آن به Meenakshi. بعد او حتی تا به حال او را اولین Bharatanatyam عملکرد; قصیده به آموزه های به دست آمده از Narthaki در مادورای. در میان دیگر دانش آموزان هستند کسانی که به تدریس در دانشگاه هاروارد امروز. او همچنین در ادامه به برگزاری برنامه های سخنرانی در سراسر آیوی لیگ دانشگاهها از جمله دانشگاه ییل.

دکتر Narthaki سازگار تاکید در خارج از کشور هر زمان که او تا به حال فرصت برای سخنرانی یا انجام شده است اهمیت هند تمدن دلاوری. در عبارت “همه شما باید یک تاریخچه در حدود چند صد سال است اما هند تمدن گذشته بر می گردد به حداقل چند هزار سال است که در آن هنر هند شکل توضیح داده شده در جزئیات به خصوص در متون مانند Silapathikaram.”
دکتر Narthaki اعطا شده است Kalaimamani توسط دولت تامیل نادو در گذشته و دریافت Sangeet Naxing Akademi جایزه توسط دولت هند است.

امروز هند است به آرامی اما مطمئنا قطعا تبدیل صفحات با توجه به بازگرداندن افتخار به نما و جوامع بزرگتر LGBTQIA+ جوامع است. ما شاهد آن را با انداختن از دوران استعمار بخش 377 ما نیز شاهد جامعه فراجنسیتی بودن بخشی جدایی ناپذیر از Kumbh Mela, بزرگترین اجتماعی و معنوی جمع آوری از ذهن بشر و در حال حاضر ما شاهد آن را از طریق ستارگان سهم از دکتر Narthaki Nataraj به هند از قدرت نرم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im