کبوتر صابون را صاحب است انتقاد بیش از پوست-کرم روشن

عادلانه و دوست داشتنی با نام تجاری تولید بیش از 560 میلیون دلار در فروش سالانه.

عکس: SAJJAD HUSSAIN/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Unilever PLC رو تازه واکنش در برابر یک پوست-کرم روشن است که یکی از آن بهتر-فروش محصولات به عنوان موشکافی مانت مارک های که برخی می گویند خوراک به ایده های نژادپرستانه و تصاویر.

Fair & Lovely, Unilever, بزرگترین شخصی-مراقبت های تجاری در هند شده است یک هدف برای منتقدان که می گویند آن را ترویج این پیشنهاد که نور پوست جذاب تر از تاریک. این شرکت برای سال دفاع از این نام تجاری است که تولید بیش از 560 میلیون دلار در فروش سالانه گفت: آن است که یک جایگزین امن برای خطرناک محصولات سفید کننده.

در حال حاضر صاحب کبوتر و صابون Ben & jerry’s بستنی تحت تمدید فشار برای جلوگیری از فروش Fair & Lovely میان گسترده تر راش توسط مصرف کننده-محصولات شرکت به آدرس بازاریابی و بسته بندی محصولات به عنوان نژادپرست است. جنبش برداشت تا سرعت با سیاه زندگی ماده تظاهرات شده اند که سوخت کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته در میان حوادث دیگر.

Johnson & Johnson به تازگی گفت: این امر توقف فروش مشابه پوست-روشن کننده محصولات زیر آن تمیز و روشن و Neutrogena مارک. PepsiCo , Inc. گفت: بازنشستگی عمه Jemima به نام تجاری از شربت مخلوط نان شیرین و پهن و محصولات دیگر در حالی که مریخ, Inc. است که با تغییر نام خود عمو بن برنج.

چند آنلاین دادخواست خواستار یونیلور برای جلوگیری از فروش Fair & Lovely به دست آورده اند هزاران نفر از حامیان از جمله یک آغاز شده و در اوایل ماه ژوئن توسط سابق Unilever کارمند است که بیش از 12,500 امضا.

“این محصول ساخته شده است و بر تداوم و بهره مند از درونی نژادپرستی و ترویج ضد سیاهی احساسات در میان تمام آن مصرف کنندگان” طومار می گوید.

Unilever اجرایی آلن Jope وعده—در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش—به استفاده از شرکت های تجاری به “شکستن مضر کلیشه که منجر به نژاد پرستی” بود و تمسخر توسط برخی از رسانه اجتماعی کاربران که می گویند Fair & Lovely سود از نژاد پرستی.

“سرآشپز بالا” مجری و مدل Padma Lakshmi بود در میان کسانی که انتقاد منصفانه و دوست داشتنی. “برای سال ها گفته ام که Fair & Lovely نیاز به بسته های جعلی خود را لوازم آرایشی و رفتن!!” او در نوشته های اخیر Instagram پست گفت: این برند تا به حال آزار او اعتماد به نفس است.

Unilever نیز رو به رو موشکافی از کارکنان خود بیش Fair & Lovely است که به فروش می رسد به طور گسترده ای در آسیا و خاور میانه و آفریقا و به طور معمول در دسترس است در فروشگاه ها در ایالات متحده و اروپا است. در اخیر شهر-سالن جلسات کارکنان را مورد سوال بالا Unilever مدیران در مورد اینکه چرا این شرکت به فروش می رساند پوست-روشن کننده محصولات با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

“Fair & Lovely فلسطين اصول است که هیچ ارتباط باید بین پوست و یک فرد دستاورد بالقوه یا ارزش” یک سخنگوی گفت. “ما در حال آگاه باشید که تاریخی تبلیغات در اینترنت در دسترس است که در همراهی با جریان ارزش نام تجاری.”

Unilever نیز به فروش می رساند یکی دیگر از پوست-روشن کرم در زیر آن حوض را با نام تجاری, در حالی که Procter & Gamble Co. و L ‘ Oreal SA در میان دیگر شرکت های فروش محبوب کرم روشن. P&G و L ‘ Oreal نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Unilever راه اندازی نمایشگاه و دوست داشتنی در هند در سال 1975 غذا به جنوب آسیا اولویت برای پوست روشن است که برخی از محققان لینک بازگشت به منطقه را استعمار میراث. با توجه به millward brown آن دارای 27 درصد سهم از پوست-مراقبت از رده در هند است که یونیلور دومین بازار, پشت متحده آمریکا

Fair & Lovely معروف از طریق بازاریابی توسط افراد مشهور و ستاره بالیوود و همچنین به عنوان تلویزیون تبلیغات نشان ملول تیره پوست زنان جوان که چشم انداز تبدیل شد پس از زنان با استفاده از محصول برای روشن کردن پوست خود را. برخی از این تبلیغات جلب اتهام نژادپرستی و یونیلور در اوایل 2000s شروع به تغییر بازاریابی خود را به تمرکز کمتر بر تغییر یک زن ظاهر فیزیکی و بیشتر در حلول او با اعتماد به نفس.

در سال گذشته Fair & Lovely متوقف شد و با استفاده از دیرینه تصاویری نشان دادن یک چهره تیره چرخش نور. این نماینده گفت: نام تجاری منتقل ارتباطات در مورد مزایای محصول نسبت به “تب و تاب بودن, حتی تن پوست شفافیت و درخشندگی.”

به عنوان بخشی از بازاریابی خود را تغییر Fair & Lovely ارائه می دهد آموزش و پرورش کمک هزینه تحصیلی برای دختران و زنان راه اندازی کرده است یک Fair & Lovely مارک وب سایت است که collates دوره های آنلاین رایگان در افراد مانند زبان انگلیسی و بازاریابی ارائه شده توسط اشخاص ثالث.

“شماره یک نام تجاری هدفمند در مجموعه ما در سراسر جهان است Fair & Lovely” آقای Jope گفت: در یونیلور سرمایه گذار روز در ماه دسامبر زمانی که سوال در مورد نام تجاری.

در حالی که دوره های ذکر شده در سایت رایگان می باشد تلاش شده است با انتقاد با برخی از کاربران برای هزینه گرفتن گواهینامه و به صورت اغراق تجاری نقش مهمی در موفقیت های خود را. Sreshtha Mondal ذکر شده است به عنوان یک داستان موفقیت Fair & Lovely وب سایت و توضیح داده شده است که پس از تصویب دکترای او امتحانات ورودی با استفاده از این سایت زندگی-دوره علوم. 25 ساله گفت که او تنها نگاه را از طریق دوره های آموزشی و کامل نیست آنها.

“اگر من تا به حال به یک نمایشگاه-و-میدان بیانیه شاید در مورد من این نبود که مفید گفت:” خانم Mondal که استفاده نمی Fair & Lovely اما گفت که او نمایش با نام تجاری آموزش و پرورش تلاش های مثبت.

Unilever کاهش یافته است به نظر خاص زنان ذکر شده در وب سایت خود را. این شرکت گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد بیش از 80% از کاربران سایت پیدا کردن آن مفید و الهام بخش است.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8