داگ فورد رهبری است دوستان از دشمنان در انتاریو

در حالی که این بیماری همه گیر است که در خدمت به عنوان فوق العاده به اندازه شی از تعصب در ایالات متحده و کانادا و تلاش برای اجماع. این وحدت است که تغییر ناپذیر است اما مقامات در تمام سطوح باید کنار سیاست به آدرس coronavirus. هیچ رابطه ای نشان می دهد که بهتر از انتاریو برتر داگ فورد به مخالفان خود را.

آقای فورد تا به مبارزه معلمان بیش از کاهش عمومی آموزش و پرورش برش تورنتو شورای شهر در نیمه در انتخابات شهرداری ها و خروشان در برابر دولت فدرال مالیات بر کربن به آدرس تغییر آب و هوا.

در ماه مارس دولت او به نظر نمی رسد به coronavirus جدی است. قبل از مدارس رخصتی بهار گفت: خانواده به سفر و “سرگرم کننده است.” اما به عنوان خطرات ناشی از این بیماری همه گیر شدیم آقای فورد منتقل موضع خود را. در روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی او صحبت می کند به سادگی و به عهده کارشناسان بهداشت – تعجب آور منتقدان و باعث ستایش خود در بازگشت.

ماری Henein بالا-پروفایل دفاع وکیل در تورنتو, نوشته شده است, Op-Eds, برای و در برابر آقای فورد است. امروز او می بیند خود را تغییر دهید به عنوان یک پادزهر برای یک مشکل بزرگتر در شمال امریکا و فراتر از آن. “به نحوی اقدام بدون شواهد و اقدام بر خلاف اطلاعات به عنوان معتبر بودن” او می گوید. اما “مبتنی بر شواهد رهبری است نه بر خلاف قوی و قدرتمند و قاطع رهبری است.”

تورنتو

سیاسی دشمنان در سمت چپ او برچسب “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شمال.” نه کاملا دقیق اما انتاریو برتر داگ فورد شناخته شده به عنوان یک خروس جنگی.

دولت صرف بیشتر از این سال تحصیلی مبارزه با معلمان بیش از کاهش به آموزش و پرورش عمومی. آن را برش تورنتو شورای شهر در نیمه در انتخابات شهرداری ها بود که تقبیح به عنوان غیر دموکراتیک. آقای فورد درگرفته است noisily در برابر دولت فدرال مالیات بر کربن به آدرس تغییر آب و هوا.

در ماه مارس دولت او به نظر نمی رسد به coronavirus جدی است. قبل از رخصتی بهار, او گفت:, Ontario خانواده به سفر و “سرگرم کننده است.”

اما به عنوان خطرات ناشی از این بیماری همه گیر شدیم آقای فورد منتقل موضع خود را. او هنوز هم ریل اما در حال حاضر آن را در برابر رقبای سیاسی اما در قیمت gougers و یا در هیچ یک به طور خاص – و گفت “جفتک انداختن در اینجا متوقف می شود” – در مورد انتاریو عقب در تست ،

در روزانه در کنفرانس های مطبوعاتی او صحبت می کند به سادگی و به عهده کارشناسان بهداشت و درمان در این مرحله جای تعجب منتقدان و باعث ستایش خود در بازگشت.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, نخست وزیر جاستین ترودو لیبرال دولت گفت: تورنتو استار که او و آقای فورد را “به توصیف یکی دیگر را به عنوان هر یک از دیگر درمانگران.”

اندرو ویور سابق حزب سبز رهبر بریتیش کلمبیا در توئیتر خود نوشت: “در حالی که من نمی توانم بگویم من در طول تاریخ شده است یک فن از @fordnation من باید بگویم که او در حال انجام یک کار باور نکردنی در COVID-19 فایل. او نشان داده قوی و قاطع و دلسوز رهبری در یک لحظه بحرانی در انتاریو تاریخ است.”

رسانه ها مسلما بزرگترین دشمن را به دست آورده خود را ستایش و آنها داده شده حق آن را به عقب.

در حالی که این بیماری همه گیر است تولید تلخی حزبی تقسیم در ایالات متحده آمریکا با تظاهرات در بیش از مستندات است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تایید و کانادا و تلاش برای اجماع. که وحدت است نه تغییر ناپذیر و عوامل استرس زا در حال حاضر ساخته شده است. اما بسیاری از کانادا سیاستمداران باید در کنار سیاست به آدرس تهدید COVID-19 و هیچ رابطه ای نشان می دهد که بهتر از آقای فورد به مخالفان خود را.

“دولت سر کار آمد که کاملا منفرجه مورد انتقاد فقط به طور کامل تمایلی به گوش دادن به مردم و انجام کارهای تقریبا belligerently زیرا آنها می تواند, می گوید:” تیم Abray سیاسی کارشناس ارتباطات در اتاوا “و من فکر می کنم که تن ناپدید شده است.”

آقای Abray می گوید برتر فورد همواره در سطح خیابان سیاستمدار با یک مهارت برای صحبت کردن به مردم حتی اگر دشمنان موفق به آن را ببینید. “چیزی که من غافلگیر مورد این است که او را در ساخت بسیاری از مردمی زمین-سیاسی در سطح غرایز در حالی که در همان زمان با توجه به مشاوره.”

به عنوان شهروندان با تجمع در اطراف رهبران تصویب رتبه بندی به طور کلی در زمان بحران و این بیماری همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد (اگر چه رئیس جمهور تهمت را تصویب رفته به 43 درصد با توجه به جدید گالوپ نظرسنجی).

یک آنگوس رید موسسه نظرسنجی در ماه مارس نشان داد 74 درصد از پاسخ دهندگان در انتاریو گفت که دولت استانی بود که دست زدن به بحران هست.

ماری Henein دفاع وکیل در تورنتو بود و نه یک فن است. اما در نظر صفحات گلوب و ایمیل او گذراند یک قطعه توصیف جدید “ناراحت کننده واقعیت است.” “این آسان نیست به پشته ستایش خود را در جهت,” او نوشت.

در واقع 18 ماه زودتر او نوشت: هشدار به انتاریو برتر در مورد قلدری. “بنابراین در اینجا این است که خود را نهایی درس: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است یک مثال خوب به دنبال. فراموش نکنید که برتر فورد ما در کانادا هستند و ذاتا مناسب و معقول برای یک گسل. خشن و جست و خیز پوپولیستی درخواست تجدید نظر به شما که ظاهرا آرزوی دراز مدت عواقب منفی برای کشور است.”

امروز او می گوید که به آقای فورد به گوش کارشناسان زبان اصیل و با همدلی در یک بحران او آمده است تا به تدریج تغییر نظر او – و می بیند خود را تغییر دهید به عنوان یک پادزهر برای یک مشکل بزرگتر با سیاست در آمریکای شمالی و فراتر از آن. “به نحوی اقدام بدون شواهد و اقدام بر خلاف اطلاعات به عنوان معتبر بودن. … و من فکر می کنم آنچه مهم است این است که واقعا به یاد داشته باشید که بسیار بر خلاف آنچه رهبری موثر است,” او می گوید. “مبتنی بر شواهد رهبری است نه بر خلاف قوی و قدرتمند و قاطع رهبری است.”

آقای فورد شده است یک صدا برای همکاری در سراسر سیاسی راهرو. در انتاریو مقننه گفت: سیاستمداران در ماه مارس: “در حال حاضر زمان برای قرار دادن سیاست کنار گذاشته است. بدون توجه به آنچه ما سیاسی خط خطی, ما همه باید تیم انتاریو و کانادا است.”

یک نظرسنجی که توسط رسانه های اکوسیستم رصدخانه منعکس اجماع در سطح ملی نشان دادن تفاوت در امتداد خط حزب در دیدگاه ها در فاصله اقدامات یا جدی بودن تهدید COVID-19. در حالی که آقای Abray اخطار می دهد که سیاست باز خواهد گشت و شکستن برخی از اجماع او می گوید که کانادا هنوز هم اتاق را برای دو حزبی دوستی بود که آقای فورد و خانم Freeland – حتی اگر در سال های اخیر بیشتر تعصب است رخنه کرد به کانادا سیستم.

Cristine د Clercy, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه وسترن انتاریو می گوید که کانادا کوچکتر از آمریکا و منحصر به فرد در ساختار سیاسی است که ازدواج فدرالیسم به یک سیستم پارلمانی. “از آنجا که نخست وزیر یا نخست وزیر نشسته در میان قانونگذاران با کابینه که ایجاد می کند بسیار بالا و سنگین اجرایی غالب نظام سیاسی که در زمان عادی ما شکایت, اما در زمان بحران عمل می کنند به سرعت و کارآمد.”

او محتاط در مورد تعریف آقای فورد رهبری در این مرحله اولیه. انتاریو هنوز هم دست و پنجه نرم با در میان ملت بالاترین میزان عفونت در حال حاضر تحت یک نور افکن برای کاهش بودجه و دستمزد کم ساخته شده اند که در دراز مدت مراقبت از امکانات ویژه آسیب پذیر است. همراه با استان کبک و انتاریو درخواست شده است که کانادا نیروهای مسلح ارسال می شود به خانه های سالمندان برای تقویت مراقبت از. آقای فورد فشرد تا هفته گذشته در طول روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما می توانیم بهتر انجام دهید” وقتی که می آید به COVID-19 ضربه دراز مدت مراقبت از خانه. او همچنین نشان داد که او مادر در قانون است که 95 و زندگی در یک خانه دارای آزمایش مثبت است.

“اما آنچه من می خواهم اعتبار او برای این است که او به دنبال رهبری از رهبران دیگر مانند آقای ترودو … در شرایط پذیرش ورودی از علم و سیاست های بهداشتی مشاوران و پرداخت ربودهشده توجه به پیش بینی های خود را در مورد جدیت COVID می گوید:” استاد د Clercy.

این است که کم میاره ؟ “در هنجاری سوال باید او گوش دادن به او علمی مشاوران?’ البته. یک فرض رهبران سیاسی باید به خصوص در مورد یک بیماری همه گیر. اما تجربی ما می دانیم که بسیاری از را انتخاب کرده اند نه برای” او می گوید. “بسیاری از آمریکایی استانداران هنوز هم در حال حاضر به گوش دادن به خود را علمی مشاوران به زور شهروندان به جداسازی به تعطیل کردن صنایع کلیدی.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>