هدر ندهید این مستند

بیایید همه امید برای خود ما خاطر است که دولت این است که با استفاده از آن زمان خریداری شده از طریق این کبودی مستند به سطح شیب دار بالا ظرفیت در آن امکانات مراقبت های بهداشتی. هفته های اخیر نشان داده اند بسیاری از ما چگونه دولت توابع. کمی فکر به نظر می رسد رفته اند به آنچه در سیستم بهداشت و درمان نیاز به مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر. شیوه ای که در موارد spurted در چین و پس از آن در سراسر جهان باید رو دولت به حالت عمل. نیز وجود دارد به عنوان مثال در کرالا است که در حالت آماده باش از اواخر ژانویه هنگامی که آن را تشخیص داده و برای اولین بار Covid-19 مورد مثبت.

TOI گزارش شده است که حفاظت شخصی تولید کنندگان تجهیزات نگهداری نوشتن به وزارت بهداشت پس از 12 فوریه به اطلاع استانداردهای. در نهایت زمانی که این گزارش منتشر شد وحشتزده دولت PSU گزارش فرستاده سفارشات به بسیاری از این شرکت. نیز وجود دارد بیش بی مهارت تست کیت با بسیاری از شرکت های انتظار نزدیک به یک ماه به خود را دریافت کنید ارسالی توسط اعتبار ICMR و سپس تحریم در ابتدا اعطا فقط برای USFDA و اتحادیه اروپا CE تایید کیت. بسیاری از گزارش های بسیاری از حضور پزشکان به بیماران مبتلا به ديسترس تنفسی و تب بدون تجهیزات حفاظتی حفظ كنند.

در حال حاضر ما در یک مستند. ما در حال بدست گرفتن 21 روز به دور از اقتصاد از مردم در زندگی روزمره در نظر گرفتن دور در ساعت تولیدی کارخانه ظرفیت و غیره و غیره. این است که یک قربانی بزرگ است که مردم در حال ساخت است. چرا که دولت از آنها خواست به. در حال حاضر زمان برای دولت برای پاسخ و به عمل. های زیادی وجود دارد که باید انجام شود در طول این دوره است.

ما نیاز به راه اندازی تب درمانگاه در خارج از بیمارستان. ما نیاز به سطح شیب دار بالا کیت تست تولید و ساخت انواع هواکش و ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان ، لوله کشی اکسیژن لوازم به تمام بیمارستان ها نیز مورد نیاز است. دغدغه با اختلال لوازم ضروری خروج از مهاجران و از اجرای سیاست های پولی و مالی اقدامات و امداد رسانی بسته دولت نباید فراموش تعهد در آن به سطح شیب دار تا آماده سازی در جای پای جنگ. این مستند خواستار یک دولت بر روی انگشتان خود را. Prakash Javadekar را فرصت عکس در آهنگ او لباس, تماشای رامایانا منتقل laidback نگرش به چالش از ساعت. زمان در حال اجرا است برای دولت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>