همین حالا تسلیم: دهلی نو باید آن را نشان می دهد می تواند ایستادن به پکن wolf warrior تاکتیک

پکن در حال در آوردن یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که به طور موثر جادوها پایان “یک کشور دو سیستم” رویکرد اعطای استقلال به قطب اقتصادی. حرکت خود را به ادغام هنگ کنگ می تواند منجر به آمریکا لغو این شهر تجارت امتیازات و احتمالا ارائه پناهندگی به هنگ کنگ دوگانه دارندگان گذرنامه موجب سلب شهرستان از بهترین و درخشان. که پکن هنوز تصمیم به رفتن پیش با وجود خطرات – علاوه بر این به طور یک جانبه اعلام جدید منطقه اداری به ترکیب جزایر مورد مناقشه در دریای چین جنوبی – نشان می دهد که در آن حاضر است تا حول و حوش به عنوان یک بازنگری قدرت در نظام جهانی.

در کنار پکن نیز پله تا حول و حوش همراه لاک. تقابل آغاز شد در اوایل این ماه در هند و شرق لاداخ و دیده هر دو طرف ارسال نیروهای اضافی به این مناطق به جلو. این وضعیت به خصوص در زمان در Galwan دره با برآورد 1200 شرکت چینی سربازان تبادل 80-100 چادر و راه اندازی پناهگاه بسیار جلوتر از چین ادعا خطوط در منطقه است.

هندی, دیپلمات باید به درستی دیده می شود ارتباط بین پرخاشگری در طول لاک و روند گسترده تر از “گرگ جنگجو” دیپلماسی است که پکن در حال حاضر در نمایشگاه است. آن است که مایل به آمار کشورهایی مانند استرالیا با ممنوعیت واردات برای مثال زمانی که دومی مشروع مطرح سوال از کاوش Covid همه گیر ریشه. پس از پکن اجازه چند واردات از هند در هر صورت فشار در امتداد لاک ممکن است آن ابزار انتخاب در تابع هند به پشت آن موضع بین المللی در حال حاضر رو به توپخانه ضد هوایی از کشورهای غربی و به تن دادن به یک چین تحت سلطه سفارش.

پکن شده است به شدت مخالف تایوان مشارکت در که – با وجود تایوان نشان از موفقیت در مهار Covid – و می خواهد دهلی نو به سمت آن است. آن همچنین ممکن است بخواهید دهلی نو به معکوس آن حرکت اخیر بسته شدن خودکار مسیر برای سرمایه گذاری چینی. اما دهلی نو باید بصورتی پایدار و محکم ایستاده تا به فشار. این امر به ویژه پس از پکن به ندرت می دهد هر دیپلماتیک چهارم به دهلی نو در مورد مسائل مهم به هند مانند کشمیر و یا ترور. در جبهه اقتصادی نیز چین به ندرت پایبند به روابط متقابل و انجام داده است کمی به کاهش بزرگ دو جانبه تجارت کسری با دادن هند سرمایه گذاری و یا واردات بیشتر دسترسی داشته باشید. یک چین تحت سلطه آسیایی, سفارش فاجعه بار خواهد بود. هند باید عضویت علت با همفکر ملت ها و اشخاص از جمله تایوان و فشار برای قوانین بر اساس چند جانبه سفارش.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>