هند بی سابقه ای مواجه تهدید با گسترش coronavirus.

به گفته یکی از برآورد این کشور در چند ماه آینده می توانید ببینید برخی از سیصد میلیون مورد عفونت که بین 4 و 5 میلیون می تواند شدید و در نتیجه مرگ شود.

بسیاری از مناطق کشور در lockdown mode. تمام بخش های کسب و کار و صنعت شده اند به شدت تحت تاثیر قرار دادن در حال حاضر اقتصاد بیمار به ICU.

چنین وضعیت یک حالت اضطراری ملی که در آن همه – صرف نظر از وابستگی سیاسی یا ایدئولوژی – باید متحد برای مبارزه با دشمن مشترک از COVID-19.

در عین حال برخی از آنها هنوز هم بازی سیاست با کوروناویروس. یک مثال این است که از راهول گاندی گفته است که آنچه در این کشور و مردم آن نیاز به پول نقد است و نه تشویق.

این مرجع PM مودی تماس در روز یکشنبه, مارس 22 برای مردم به تحسین قهرمانانه سلامت کارگران که خطر زندگی خود را برای نجات جان دیگران است.

PM خواسته مردم به افتخار بیمارستان و سایر کارکنان پزشکی توسط بازی سازهای ضرب و شتم گلدان و تابه و کف زدن در ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه روز “Janata مقررات منع رفت و آمد”.

در حالی که مودی به وضوح گفت که مردم باید اقامت در خانه های خود را در حالی که نشان دادن همبستگی خود را با کارگران بهداشت و درمان, بسیاری از مردم در مکان های دور از هم به عنوان پتنا بمبئی و دهلی نو به خیابان ها ریختند در جمعیت زیادی در گمراه رعایت PM تماس با نتیجه ستمکار اصل اساسی اجتماعی فاصله برای جلوگیری از انتقال عفونت است.

گاندی نابخردانه نظر را برانگیخته جنگ واژه ها در رسانه های اجتماعی بین طرفدار و ضد BJP شهروندان.

آخرین چیزی که ما نیاز به در حال حاضر است سیاسی کنندگى آن را تضعیف مشترک حل و فصل برای مقابله با یک تهدید مرگبار است. اجازه دهید سیاسی تعصب و mudslinging بود نخست قربانی COVID-19 طوری که ما نمی هدر دادن منابع ما از انرژی و عزم و اراده را به همراه محافظت از خودمان را از قاتل پاتوژن.

اجازه دهید ما ضد عفونی کردن خودمان از این ویروس از سیاسی بازی ماهرانه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de