نمی میکرو-مدیریت: اگر دانشگاه های خصوصی در حال شکوفا آنها باید آزاد شود از مجوز راج

یکی از دلایل اقتصاد هند می کند ضعیف است و طاقت فرسا نیاز به تنظیم بخش خصوصی ناشی از اعتقاد کلی babus می دانید بهترین و دولت باید اشغال اقتصاد فرمانده ارتفاعات. زمانی که بخش شده اند liberalised و اداری کنترل و آرام آنها دیده می شود رشد. دو بخش کلیدی است که در میانهی شب در حال کشاورزی و آموزش و پرورش. این Covid بحران در نهایت باعث شد برخی از عمل در کشاورزی جلو در حرکت های اخیر به کشاورزان مندی از انحصار است.

اما جدید آموزش و پرورش ملی و سیاست (NEP) 2020 است که در حال نهایی خیانت یک بار دیگر دولت امادگی برای میکرو-مدیریت آموزش و پرورش. آن را خوب به پیشنهاد, به عنوان NEP می کند که هزینه های شارژ توسط عالی خصوصی موسسه آموزشی (HEI) باید شفاف باشد و هیچ خودسرانه افزایش می دهد در کوتاه – این آبشار در حواله لازم و مطلوب قوانین و مقررات. اما NEP می رود بسیار بیشتر و پیشنهاد یک روش برش کوکی برای HEIs که تضعیف استقلال خود را با تجویز آن است که حداقل 20 درصد از دانش آموزان قادر به حضور از طریق freeships و 30 درصد دیگر از طریق بورس های تحصیلی. علاوه بر این, آن همچنین به وعده کلاه هزینه HEIs می تواند شارژ.

از آنجا که دولت در حال حاضر ریاست بیش از یک بخش آموزش و پرورش آن باید با استفاده از این سیگنال در هزینه ها از طریق یک مکانیسم بازار. بلانت نیروی مکانیسم مانند هزینه کلاه باید کاهش یافته و نه باید NEP به دنبال تعیین میزان کمک هزینه تحصیلی یک HEI باید بدهد. این طرح نیاز به عامل است اما غیر خودمختار موسسات تناقض در شرایط معادل کشاورزان که مجبور به فروش در مندی. این مجوز راج رویکرد به تغییر اگر کیفیت آموزش عالی – که وجود دارد این است که اشتها بزرگ در هند است که به مقیاس تولید برش لبه پژوهش و نوآوری است. چیز دیگری می توانید خداحافظی به تحقق Atmanirbhar بهارات با رها کردن داخلی توسعه مهم فناوری و زنجیره تامین.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>