اجازه ندهید صفحه نمایش برنده شدن بیش از ورزش ما نیاز مردمی از بازی برگشت

آنچه ما در طول این Covid-19 مستند بی سابقه ای بود برای ورزش است. شده است وجود دارد هرگز یک مناسبت زمانی که هر تورنمنت بزرگ در جهان تا به حال به حالت تعلیق و یا لغو شود. زمانی که جنگ جهانی قرن 20 خروشان ویمبلدون و استرالیا متوقف شد برای برخی از اما نه ما باز است. در طول جنگ جهانی دوم در حالی که کلاس اول کریکت در انگلستان و استرالیا شد, اوراق, آن را هنوز هم در هند است. در زمان های اخیر رکود بزرگ از 2008-2012 در حالی که آن را تخریب و چند اقتصاد تا به حال تاثیر کمی در جهانی ورزشی است.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید با آلمان, لیگ فوتبال بوندسلیگا از سرگیری شنبه گذشته و اسپانیا لالیگا مجموعه به رزومه از تاریخ 8 ژوئن. بسکتبال (NBA) و بیس بال (MLB) لیگ در ایالات متحده مایل به راه اندازی مجدد به زودی و انگلستان است و پیش رفتن با برنامه های خود را برای میزبانی پاکستان و غرب هند در کریکت در ماه جولای. چند مهم دیگر مسابقات نیز صبر-و-تماشای حالت.

در حال حاضر مسابقات خواهد بود بدون تماشاگر در ورزشگاه. مخاطبان تلویزیون و کسانی که در سیستم عامل های دیجیتال در حال به هدف. نه وضعیت ایده آل بود اما یک گام بزرگ به جلو از هیچ اقدام و در همه. ضرر و زیان را به اجرا میلیاردها دلار برای مروج, فدراسیون, تیم صاحبان و پخش. معیشت و حرفه ای از ورزشکاران در برزخ است. چند کسب و کار در ورزش اکوسیستم رفته اند سینه و در نتیجه بزرگ استخدام می شوند ،
می توانید آن را بدتر اگر لغو و تعویق مسابقات ادامه خواهد داد. مثلا BCCI می تواند رنج می برند متناوب از دست دادن 4000 تومان کرور روپیه اگر لیگ را از این سال است. توکیو المپیک (معوق به 2021) شده است بزرگترین تلفات اما در خرابه همچنین تنیس گرند اسلم حوادث فوتبال و کریکت وسایل و غیره: فقط در مورد هر ورزشی حتی کسانی که داخل خانه به جز شطرنج و e-sports.

چگونه به سرعت تقویم ورزشی می تواند احیا است مشقت بار سوال مقابله با مروج ملی و بین المللی فدراسیون. اما به همان اندازه به چالش کشیدن موضوع که باقی مانده است در زیر رادار — است از بازگرداندن ورزشی در لیگ و مردمی سطوح.

برای چند ماه در حال حاضر کودکان و نوجوانان و جوانان شده اند cooped در خانه بدون دامنه به حتی تمرین. حتی در بدترین زمان — در طول جنگ و بلایای طبیعی و بیماری های همه گیر — کودکان را در پیدا کردن فرصت هایی را برای بازی. انزوای اجتماعی به این معنی که ما نه تنها محدود به جنبش اما که کودکان باید محدود شده است به صفحه نمایش برای آموزش و پرورش, سرگرمی و ورزش است. در حالی که تکنولوژی یک مزیت در برخی از موارد مفید بودن آن را به شدت محدود و در سوم.

رمانتیک اغلب نوشتن در مورد چگونه کودکی خود سپری شد بازی “خارج” و چگونه “کودکان امروز” صرف وقت بسیار در مقابل فن آوری است. یک ویروس مسری است ساخت nostalgist بزرگترین کابوس به حقیقت می پیوندند.

دیگر احیای junior, ورزش بیشتر نامطلوب خواهد بود و عواقب آن است. اگر می گویند زیر 12 u-15 و u-17 ورزش در هند به شدت محدود تا پایان سال 2021 آن می تواند دریچه گاز تامین خط برای u-19 تیم در این رشته قطعا و شاید باید قبر انشعابات در سطح ارشد بیش از حد.

نیز وجود دارد که جنبه های روانی را در نظر بگیرید. مادر یک کاربر شناگر من به صحبت کرد گفت: اخیرا دختر مکرر کابوس در مورد اینکه در همان استخر با دیگر شرکت کنندگان است. خطرات مرتبط با Covid-19 می تواند ویران کردن بازی با ذهن جوان, ورزشکاران و سرپرستان به طور یکسان.

این تعهد در فدراسیون و مربیان و روسای مدارس و کالج ها و پدر و مادر و سرپرستان برای مقابله با این مشکل در چندین جبهه. جدا از ایجاد پروتکل های جدید (با استفاده از بزاق دهان یا نه با یک کریکت توپ, جشن یک هدف et al) تخصص های پزشکی و مشاوران تبدیل خواهد كرد.

مهم خواهد بود که چگونه پدر و مادر/نگهبان پاسخ می دهند. آنها باید متقاعد شود برای دیدن ورزش به عنوان یک ضرورت و نه به عنوان خطر به بخش خود را. که فعالیت فیزیکی ایجاد ایمنی بهتر از هر پزشکی است که به خوبی تاسیس شده است. وجود دارد هیچ جایگزینی برای این. به عنوان اجتماعی و روانشناسی مطالعات نشان می دهد گروه فعالیت های فیزیکی در سنین جوانی حیاتی به درک همکاری, رقابت, اقامت و جذب — همه از آن شکل زندگی ما به عنوان بزرگسالان است. تنها بخشی از این تکامل می یابد به سازمان ورزش است.

در اصل فعالیت های فیزیکی در سطح مردمی است بیشتر مربوط استعاره وجودی به سلامت از هواپیما و قطار از سرگیری سرویس مدارس, سینما, سالن مراکز باز shenanigans از Sensex و غیره — حتی نخبگان ورزش در حال بازی برای مخاطبان تلویزیون. کودکان unshackled و مهار نشده نورد در گل خوشحالی در حال اجرا آزادانه رقابت و یا همکاری با شور و نشاط thumping هر یک از دیگر در پشت و بدون ترس و مطمئن ترین نشانه آن است که زندگی به حالت عادی بازگشت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>