یک Niles, Ill., فروشگاه خود را اعلام کرد بسته شدن قریب الوقوع است. برخی از اقتصاددانان می گویند افزایش مزایای بیکاری می تواند مجاز به ادامه تا زمانی که نرخ بیکاری کمتر از یک آستانه.

عکس: نم Y. Huh/آسوشیتد پرس

واشنگتن—یکی از مهم ترین سوالات رو کنگره زمانی که طول می کشد تا بحث در محرک جدید در اواخر این ماه است که چقدر کمک به اقتصاد نیاز به بازیابی از Covid-19 بیماری همه گیر.

اگر آن را در حال حاضر دوره نقاهت به سرعت دولت ممکن است صرف و قرض گرفتن بیش از نیاز به هل دادن بدهی های ملی بالاتر است. اگر رکود میکشد در دور های مختلف اقتصادی تسکین ممکن است لازم باشد یک فرایند مملو از موانع سیاسی.

برخی از اقتصاددانان و نمایندگان مجلس می گویند که راه حل: قرار دادن محرک بر روی خلبان اتوماتیک به طوری که کمک به خانواده ها به صورت خودکار می شود بیشتر یا کمتر به عنوان سخاوتمندانه اقتصادی باعث ضربه. آنها می گویند افزایش مزایای بیکاری می تواند مجاز به ادامه تا زمانی که نرخ بیکاری به زیر یک آستانه از پیش تعیین شده اجتناب از سیاسی مبارزه است که می تواند سرعت محرک تلاش.

“وجود دارد 13 رای در پی [2007-09] رکود اقتصادی به گسترش مزایای بیکاری” گفت: تشکر. همین Beyer (D. Va.), معاون رئیس کنگره مشترک کمیته اقتصادی. “که بسیاری از سیاسی به عقب و جلو. هر زمان که شما باید برای رفتن از طریق یک سخت مذاکره وجود دارد هزینه های سیاسی برای هر دو طرف پس چرا آن را به دور از که؟”

چند ویژگی از قانون فعلی در حال حاضر عمل به عنوان اتوماتیک, تثبیت کننده: زمانی که اقتصاد ضعیف بیشتر افراد واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر و بیمه بیکاری و خزانه داری جمع آوری مالیات کمتر درآمد. زمانی که اقتصاد را تقویت می کند که می رود به معکوس در نتیجه به طور خودکار به “ثبات” چرخه کسب و کار.

آمریکا’ به صورت خودکار تثبیت کننده های ضعیف تر از در برخی دیگر از کشورهای پیشرفته. بستن این برنامه ها به شرایط اقتصادی خواهد بود یک راه به آنها را قوی تر و در زمانی که فدرال رزرو اتاق کمتر به کوسن اقتصاد از آنجا که نرخ بهره در حال حاضر نزدیک به صفر است.

در پایان ماه مارس در کنگره گسترش این برنامه با اضافه کردن 600 دلار در هفته به طور منظم مزایای بیکاری است که در بازه زمانی از 31 درصد به 54 درصد از هفتگی پرداخت در سال 2019 گسترش واجد شرایط بودن به قرارداد کارگران مانند رانندگان تحویل و یا نویسندگان و گسترش این مدت از مزایای.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D, n. y.) و سناتور. Ron Wyden (D. سنگ.) معرفی یک اندازه گیری در جولای 1 که گسترش اضافی $600 تا زمانی که یک دولت متوسط نرخ بیکاری بیش از سه ماه است زیر 11 درصد و سپس به تدریج کوچک کردن جایزه به عنوان نرخ قطره بیشتر است. این امر همچنین تمدید مدت به طور منظم مزایای از 39 تا 78 سال به عنوان طولانی به عنوان یک دولت بیکاری بالاتر از 5.5 درصد.

مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) تایید کرده است که ایده استفاده از محرک برای افزایش کمک های هر چند او را شامل نمی شود آنها را در آخرین coronavirus امداد بسته خانه تایید شده است. که لایحه تمدید مزایای افزایش از طریق پایان سال 2021 در هزینه $432 میلیارد هل دادن هزینه کلی لایحه به $3.4 تریلیون دلار, با توجه به دفتر بودجه کنگره.

نرخ بیکاری که ایستاده بود در 11.1 درصد در ماه ژوئن انتظار می رود که پاییز به 10.5 درصد تا پایان سال و به 7.6 درصد در پایان سال 2021 هنوز هم بالاتر از 3.5 درصد ثبت شده در ماه فوریه قبل از این ویروس در سراسر ایالات متحده با توجه به CBO.

گره زدن منافع اقتصادی باعث خواهد هزینه و حتی بیشتر بسته به اینکه چگونه پیشنهاد ساختار یافته است گفت: کلودیا Sahm, اقتصاد کلان سیاست های مدیر در واشنگتن مرکز رشد عادلانه چپ متمایل مخزن فکر می کنم که به توصیه خانه رهبران در اندازه گیری. اما اگر اقتصاد بهبود سرعت خودکار مزایای افزایش معنی آنها را به سرعت از فاز از خروج حداقل تاثیر بر روی بدهی.

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده در این فاصله بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری هدف قرار دادن رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ، تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

باعث می تواند مفید باشد به خصوص در طول این ریکاوری که سرعت بستگی به ویروس. قوی اقتصادی در ماه مه درخواست تماس از جمهوری خواهان که یکی دیگر از بسته کمک ممکن است لازم باشد. فقط هفته بعد تجدید حیات از موارد به نظر می رسد به رشد.

در حالی که این طرح در حال حاضر برای باعث حول بیمه بیکاری در تئوری کاهش مالیات بالاتر مزایا برای مواد غذایی تمبر و محرک چک می تواند به طور مشابه مربوط به دولت از اقتصاد است.

این پیشنهاد بعید است که به پیشرفت تا زمانی که جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا. منتقدان می گویند افزایش مزایای کارگران دلسرد از بازگشت به نیروی کار. شواهدی وجود دارد که تمدید مزایای اند که اثر: یک مطالعه 2015 توسط اقتصاددانان مارکوس Hagedorn, Iourii Manovskii و کورت Mitman یافت توقف ناگهانی در گسترش منافع ایالات متحده در پایان سال 2013 منجر به افزایش اشتغال سال بعد.

“وجود دارد یک چرخه معیوب در اینجا است که نرخ بیکاری نمی افتد اگر دولت نگه می دارد و سود بسیار بالا” گفت: کریس ادواردز یک اقتصاددان در آزادیخواه Cato Institute, که همچنین هشدار داد چنین سیاست های مالی قوانین می تواند اضافه کردن تریلیون فدرال بدهی.

“من نمی بینیم چه مزیت است که در تلاش برای تصمیم گیری برای آینده در حال حاضر,” او گفت:.

آقای Beyer که به معرفی یک خانه بیل شبیه به آقایان شومر و Wyden با این طرح گفت: باعث پیشنهاد ممکن است آن را به آینده مالی بسته بندی کنگره انتظار برای تصویب در پایان ماه اما او خوشبین است. پس از خانه خود را سپری لایحه, آقای Beyer گفت: خانم پلوسی گفت: یک گروه از نمایندگان مجلس از کمیته های مربوطه به ادامه به بررسی این ایده است.

و اگر دموکرات ها برنده کنترل کاخ سفید و سنا در ماه نوامبر “آن را نمی خواهد من تعجب اگر ما آن را در ماه ژانویه,” او گفت:.

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو