آیا به بمباران: چگونه به میزبان زوم جلسات Hangouts Houseparty و بیشتر

شما باید زوم و یا FaceTime? چگونه در مورد یک Houseparty? در میان اجتماعی فاصله در فرد حوادث جایگزین شده اند پیکسل در یک صفحه نمایش. وال استریت ژورنال به نیکول Nguyen ارائه می دهد راهنمایی برای مرور جدید تصویری-چت واقعیت است. عکس: FaceTime

در طول coronavirus بحران کسانی از ما که از خانه کار می کنند در حال چت تصویری ، ما تحت پوشش WFH نکات فنی نیاز شما همراه با شادی و خستگی از ما صفحه جدید مبتنی بر واقعیت است. در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد چگونه به چت تصویری. اگر شما سوال من رو پاسخ.

نکات کلی

اگر لپ تاپ شما می شود با صدای بلند یا در حالی که چت, جدا, لوازم جانبی و برنامه های کاربردی. سعی کنید خود را قطع نمایشگرهای خارجی و یا شارژر. در برخی از دستگاه های آنها می تواند درجه حرارت را افزایش, باعث طرفداران داخلی برای چرخش.

ویدئو چت می تواند پردازنده های فشرده. آن را خوب به هر غیر ضروری مرورگر زبانه. من گاهی اوقات نیز نزدیک شل. بررسی نظارت بر فعالیت های در مک و Task Manager در ویندوز برای دیدن آنچه که برنامه های کاربردی در حال قرار دادن فشار بر روی کامپیوتر شما.

نمی تواند بشنود کسی ؟ شما ممکن است خاموش شود پس, er, صدادار کردن خودتان است. (بدون شرم من از این اشتباه بسیاری از بار.) اگر شما با استفاده از یک صفحه نمایش خارجی و لپ تاپ خود را درب بسته است بررسی کنید که تنظیمات صوتی نیست مجموعه خود را به داخلی بلندگو. اگر شما یک هدست بی سیم بلوتوث یا از earbuds, مطمئن شوید که آنها در حال روشن و زوج.

بالا بردن لپ تاپ خود را. چانه پایین است خوب نگاه کنید. سرپا نگه داشتن لپ تاپ خود را در کتاب یا یک کتاب آشپزی ایستاده است. نوشیدن شراب ؟ استفاده از دو چوب پنبه بستن به پشت گوشه از کامپیوتر شما.

نور است. مطمئن شوید که پنجره یا لامپ است که در مقابل صورت خود را و نه پشت آن.

بهره برداری کامل از علیرضا فیلتر. Snap Camera یک نرم افزار دسکتاپ برای مک و PC است که به ارمغان می آورد Snapchat لنز به هر تصویری-نرم افزار چت.

Snap Camera یک نرم افزار دسکتاپ است که به ارمغان می آورد Snapchat لنز به هر تصویری-نرم افزار چت.

ترین فیلتر سرگرم کننده هستند. (مورد علاقه من است به نام گربه روی سر.) برخی از آنها عملی است. دو لنز—آرایش سرد آرایش گرم شما را نگاه قرار داده و با هم حتی اگر شما نمی.

به استفاده از لنز باز کردن Snap Camera نرم افزار را انتخاب کنید و لنز خود را. سپس در تصویری-نرم افزار چت از انتخاب خود را انتخاب کنید و ضربه محکم و ناگهانی دوربین به عنوان وب کم. یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی تایید کرد که این نرم افزار اجرا می شود به صورت محلی بر روی کامپیوتر کاربر و بدون ضربه محکم و ناگهانی دوربین های جمع آوری شده توسط Snapchat.

با استفاده از زوم

داغترین تصویری-برنامه چت در حال حاضر زوم اما با محبوبیت همراه سوء استفاده و همچنین افزایش یافت.

چه Zoombombing و من چگونه می توانم متوقف کردن آن ؟ گزارش تصویری-چت crashers یا “Zoombombers,” در حال افزایش است. در مارس 30, FBI هشدار به صورت تصویری-نهفته ربایی که در آن مزاحمان مختل زوم چت با ناسزاهای و تصاویر مستهجن.

وجود دارد چند راه موثر برای یک میزبان برای جلوگیری از وقفه. اول در تنظیمات و یا زمانی که شما ایجاد یک جلسه جدید را انتخاب کردن به طور خودکار تولید. آیا استفاده شخصی خود را ملاقات ID که هر کسی خود را با منحصر به فرد 10 رقمی می تواند در هر زمان بپیوندند. و همیشه نیاز به یک جلسه رمز عبور.

زوم ویدئو کنفرانس این هفته با نخست وزیر و کابینه اش. امیدوارم آنها قفل شده اتاق پس از همه بود.

عکس: pippa fowles/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

راه حل دیگری است که به نوبه خود در یک ویژگی به نام اتاق انتظار که نیاز به شرکت کنندگان به بستری توسط میزبان. شما نیاز به ورود به زوم وب پورتال ، سپس با کلیک بر جلسات و انتخاب یک جلسه موضوع و یا برنامه ریزی یک جلسه جدید. تحت دیدار گزینه های را انتخاب کنید فعال کردن اتاق انتظار.

بسیار مهم: اطمینان حاصل کنید که شما تنها کسی که می تواند به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را. در این دیدار ضربه بزنید به اشتراک گذاری صفحه نمایش را فشار دهید و انتخاب پیشرفته گزینه های به اشتراک گذاری.

هنگامی که جلسه آغاز شده است و همه شما دعوت شده است که شما می توانید از قفل کردن اتاق از این بیشتر منو. برای گروه های بزرگ, استفاده از همان منو به قطع هر کس به عنوان آنها را وارد کنید و اجازه نمی دهد شرکت کنندگان به وصل نمودن صدای مکالمه خود را دارند. شما همچنین می توانید شناور بیش از شرکت کنندگان در نام های به آنها را حذف کنید.

چرا من نگاه وحشتناک در این تماس? این احتمالا دلیل این که شما بدست کوتاه کردن مو و یا قرار دادن بر روی آرایش در چند هفته. (من نه!) برای تعمیر سریع باز, زوم, برنامه رفتن به تنظیمات زوم و سپس تصویری. در زیر تصویری فعال کردن لمس کردن ظاهر من می دهد که ویدئو های خود را ابریشمی و نرم پوست-نرم کننده تمرکز می کنند.

چگونه می توانم من پنهان خانه کثیف از همکاران ؟ آسان: زمانی که شما در یک جلسه با کلیک بر روی پیکان رو به پایین کنار Start/Stop Video آیکون را انتخاب کنید و را انتخاب کنید مجازی پس زمینه. دانلود برخی از سرگرم کننده الگوی رفتاری با الهام از پس زمینه در zoommeetingbackgrounds.com و یا زیبا naturescapes از Unsplash. فقط آگاه باشید آن کار نمی کند با تمام کامپیوترها و سیستم عامل نسخه.

صوتی و یا تصویری کار نخواهد کرد. کمک! در تنظیمات بر روی برگه های ویدئویی برای تغییر دوربین ها و پیش نمایش تصویر خود را. در برگه های صوتی شما می توانید مورد نظر خود را انتخاب میکروفون منبع و بلندگو. (را انتخاب کنید “همان سیستم” اگر شما سوئیچینگ بین تصویری-چت نرم افزار.) قبل از میزبانی و یا پیوستن به یک جلسه آزمون خود را صوتی و تصویری در زوم.ما/test.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه راه شما خود را بهبود تصویری-چت جلسات و خوشحال ساعت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

شما همچنین ممکن است خاموش شود. اگر شما یک خط قرمز از طریق یک نماد میکروفون در پایین سمت چپ. طولانی مطبوعات نوار فضا خود را به انصراف از قطع به عنوان شما صحبت می کنید.

آیا من باید برای دانلود این نرم افزار ؟ اگر شما از گوگل کروم یا فایرفاکس پس از آن هیچ. هنگامی که شما با کلیک بر روی یک زوم نشست لینک وجود دارد یک گزینه به “تاریخ از مرورگر خود” در حروف زیر کلیک کنید. زوم وب نا سازگار با سافاری برای مکینتاش.

زوم از طریق مرورگر وب به شما می دهد دسترسی به, جلسه, اما شما نمی توانید تمام زنگ ها و سوت. شما نمی توانید به نوبه خود در مجازی پس زمینه, به عنوان مثال.

چه با 40 دقیقه محدود به صورت رایگان و اساسی حساب ؟ اگر شما (یا میزبان خود را) نمی پرداخت برای زوم تماس با بیش از دو شرکت کنندگان محدود به 40 دقیقه است. (One-to-One calls هیچ محدودیتی وجود ندارد.) اما برخی از مردم در حال دیدن این پیام: “در حال اجرا خارج از زمان ؟ در اینجا یک هدیه از زوم. ما را حذف کرده 40-حداقل زمان محدود خود را در گروه بعدی نشست.”

معامله چیست ؟ زوم سخنگوی گفت: اولین بار که شما ضربه 40 دقیقه علامت حسن نیت ارائه میدهد پیام میآید ، پس از آن شما قطع می شود هنگامی که زمان اجرا می شود و نیاز به ارتقاء به $15-یک-ماه نرم افزار برنامه ریزی برای جلسات طولانی. (این شرکت برداشته محدودیت زمانی برای حساب های رایگان استفاده شده توسط مدارس.)

است زوم خصوصی ؟ من شنیده ام نرم افزار ارسال اطلاعات برای Facebook. پس اخیر معاون گزارش زوم گفت: آن را حذف Facebook SDK در آن برنامه iOS است که فرستاده زوم اطلاعات کاربر به Facebook, حتی اگر کاربر ندارد Facebook account. که شامل اطلاعات کاربر مدل گوشی, شهرستان حامل و منحصر به فرد تبلیغات شناسه که کمک می کند تا شرکت های ردیابی رفتار کاربر و کاربران هدف با تبلیغات.

آخرین نسخه از زوم iOS برنامه نیازی به ارسال این اطلاعات به Facebook. کاربران iOS باید به روز رسانی برنامه های خود را اگر آنها در حال حاضر نمی.

در بیانیه ای زوم سخنگوی گفت: شرکت “نمی معدن اطلاعات کاربر و یا فروش اطلاعات کاربر از هر نوع و به هر کسی.” زوم جمع آوری اطلاعات مانند آدرس IP کاربر و دستگاه اطلاعات که او استفاده می شود برای بهینه سازی این سرویس برای تنظیمات مختلف و سخت افزار.

Hangouts دیدار شرکت Google ویدئو کنفرانس نرم افزار. این نسخهها کار میکند مانند زوم: هر کسی که با یک ملاقات لینک می توانید پیوستن به یک تماس و حتی افرادی که نمی باید یک حساب کاربری گوگل است.

با استفاده از Google Hangouts دیدار

برای بسیاری از افراد با یک شرکت گوگل حساب (از جمله ما) به پاتوق تبدیل شده است به یک جلسه-اتاق اصلی. در حال حاضر در طول کار از خانه قیمومیت آن بوده است و رفتن به گزینه های.

یک دقیقه صبر کنید: چه تفاوتی بین گوگل Hangouts, Hangouts دیدار و اواز یا موسیقی دو ؟ گوگل گیج کننده تخته سنگ های تصویری گزینه های سمت راست در حال حاضر. به صورت منظم کاربران جیمیل وجود دارد از Google Hangouts است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پیام و چت تصویری با دیگر کاربران گوگل. اواز یا موسیقی دو نفری کاملا جدا تصویری-برنامه چت که پایان به پایان رمزگذاری شده و در نظر گرفته شده برای دوستان و خانواده خود را به عقب.

برای شرکت ها و مدارس وجود دارد Hangouts دیدار که در گوگل, سوپر, شرکت-تنها نسخه Hangouts. این نسخهها کار میکند مانند زوم. آن را می توانید از بین 100 و 250 نفر در یک چت بسته به اینکه کدام ردیف شما در آن هستید. (Hangouts پشتیبانی تا 10 نفر Duo پشتیبانی تا هشت.)

آیا شما نیاز به یک حساب Google? شما نیاز به یک حساب گوگل برای چت تصویری Hangouts و اواز یا موسیقی دو نفری. اگر شما میزبان یک Hangouts, دیدار, با این حال, شما می توانید دعوت هر کسی حتی اگر آنها در خارج از سازمان خود ندارید یک حساب کاربری گوگل است. فقط آنها را ارسال لینک.

آیا من می توانم استفاده از Hangouts ملاقات با دوستان و خانواده ؟ از نظر فنی بله ارائه شده یک نفر یک شرکت گوگل حساب. اما شما باید از آن استفاده کنید ؟ احتمالا نه. آیا شما می خواهید شرکت خود را مدیریت نگاه کردن به آنها شما تماس ؟ حتی در میان گزینه های گوگل Duo بهتر است به دلیل آن رمزگذاری.

چگونه شما شروع و یا برنامه Hangouts را ملاقات کرد ؟

اگر شما یک حساب شرکتی, رفتن به meet.google.com برای شروع یک جلسه حق دور و یا به تقویم گوگل, ایجاد یک رویداد را انتخاب کنید و اضافه کردن کنفرانس به صورت خودکار ایجاد یک ملاقات با لینک.

می نمی شنوید ؟ اگر شما با داشتن مشکلات صوتی فقط در تماس است. شما می توانید شماره گیری به هر ملاقات و جلسه با استفاده از تلفن خود را. از ملاقات و یا تقویم گوگل برنامه ضربه بزنید شماره تلفن تحت “تاریخ از طریق تلفن.” همان طور کلی درست است برای زوم جلسات.

هر چیز دیگری

وجود دارد بسیاری از گزینه های برای چت ویدئویی—بیش از حد بسیاری به پوشش در اینجا. ارزش یک لوح: اسکایپ, OG, ویدئو چت با سرویس به دست آورد سال پیش توسط مایکروسافت. شما می توانید اسکایپ از تلفن خود را, وب سایت, یک تبلت—حتی از طریق الکسا. ویژگی های شما نیاز به دانستن در مورد پس زمینه محو. شناور بر روی آیکون ویدئو را انتخاب کنید و تاری پس زمینه. نیز وجود دارد یک رایگان قابلیت به نام دیدار که در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی یک تماس است که مردم بدون حساب اسکایپ می توانید عضویت.

همانطور که برای دیگران وجود دارد تمام خدمات ساخته شده را به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند اسنپ چت (16 نفر) و Facebook را رسول (تا 50 نفر) و Instagram (تا 6 نفر) که ارائه سرگرم کننده واقعیت فیلتر. به علاوه وجود دارد اپل‘s FaceTime است که ساخته شده را به مک و دستگاه های iOS.

یک برنامه است که به سرعت به دست آوردن محبوبیت است Houseparty یک گیج کننده است-اما-سرگرم کننده تصویری-چت پلت فرم است که اجازه می دهد تا برای بیشتر سیالیت از بقیه است. هنگامی که شما برای باز کردن Houseparty شما “در خانه.” هنگامی که شما در آن هر کسی است که دوستان خود را می توانید بلافاصله شروع به ویدیو چت با شما. و سپس هر یک از دوستان خود را—و یا دوست شما دوستان می توانید در “تاریخ” خود ، تا هشت نفر مناسب می تواند در یک اتاق.

می توانید آن را کمی پر هرج و مرج. فکر می کنم همکاران ناگهان mingling با exes. برای جلوگیری از هر کس دیگری از پیوستن به ضربه بزنید آیکون قفل در پایین صفحه نمایش.

Houseparty می تواند بسیاری از سرگرم کننده اما مقدار اطلاعیه گیج کننده است. به نوبه خود آنها را ضربه بزنید به صورت شکلک در سمت چپ بالای صفحه نمایش و سپس مدیریت اطلاعیه ها. غیر فعال کردن “ارسال از my notifications وقتی که من باز Houseparty” و دوستان من اطلاعیه ها.

پس از آن ضربه بزنید دکمه بازگشت را انتخاب کنید و آیکون تنظیمات در سمت چپ بالای پنجره. شما می خواهید به نوبه خود در حالت خصوصی—این قفل هر اتاق به شما ملحق شوند.

Houseparty می توانید کمی هرج و مرج ضربه بزنید آیکون لبخند به غیر فعال کردن برنامه های گیج کننده اطلاعیه ها و به نوبه خود در حالت حفظ حریم شخصی کاربران.

به تازگی شایعاتی وجود دارد چرخش در مورد اتهام نقض امنیتی در این سرویس است. برنامه ساز بخشی از حماسه بازی ها را تکذیب کرد که هر گونه کلمه عبور در معرض خطر قرار گرفت. در هر صورت اگر شما Houseparty پشیمانی پایین رفته و گزینه حریم خصوصی منو. که در آن شما می توانید حساب خود را حذف کنید.

—هنوز هم با فشار دادن چت تصویری سوال ؟ ارسال آنها را در راه من [email protected] و فراموش نکنید که به ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما برای بیشتر وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و عناوین.

نوشتن به نیکول Nguyen در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>