جشن نیست زود: Long road ahead برای شکست دادن این بیماری همه گیر کوروناویروس

دیروز میلیون ها نفر در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی تماس با نور diyas شمع و یا سوئیچ بر روی تلفن همراه چراغ و نه دقیقه در 9PM در یک صفحه نمایش حل برای غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما خلق و خوی بود قضاوت نادرست بسیاری است. به جای یک امر حزن انگیز است که در آن باید بسیاری از مردم در زمان به ترکیدن کراکر وافغان ماشین شاخ و حتی گرفتن torchlit کروبی. آن را به معنای واقعی کلمه احساس مانند آن را دیوالی در ماه آوریل است.

آنچه که این مردم در جشن? وجود دارد هیچ چیز برای جشن نشده است. تعداد Covid-19 مورد در کشور در حال افزایش است هر روز با تعداد کل عفونت های رسیدن به 4,298 و مرگ و میر دست زدن به 118. واضح است که ما از آوردن این بیماری تحت کنترل است. به علاوه بسیاری در بخش غیررسمی ارائه شده است بیکاری با توجه به ادامه مستند. هیچ کس نمی داند چه مدت می تواند به میلیون ها نفر از مردم از جمله زنده ماندن بدون درآمد. پس از آن وجود دارد واقعی مبارزه با این بیماری است. گزارش شده است ریختن از کمبود تخت بیمارستان, پنکه و حتی تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان. همه از این نیاز به ramped تا به سرعت به درمان بیماران و مهار این بیماری است.

بنابراین کسانی که تحت این تصور که ما قاطعانه برنده این جنگ در اشتباه هستند. ما در یک مسافت طولانی در اینجا و نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی خود نظم و انضباط و کنترل است. این ویژگی به وضوح نمی شد بر روی صفحه نمایش از پنج شنبه شب. که بسیاری از مردم در واقع جمع آوری شده برای سوزاندن شمع و مشعل نشان می دهد که آنها به سادگی نمی گرفتن اجتماعی فاصله. و پس از 21 روز مستند است و بیش از آن را نمی تواند کسب و کار به عنوان معمول است.

بنابراین اجازه دهید ما را متوجه وخامت اوضاع در اینجا. ما در حال مبارزه با یک نبرد دشوار است که در حال حاضر ضعف بسیار غنی تر و سازمان یافته کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آمریکا و غیره. نشان دادن همبستگی با کسانی که در خط مقدم مبارزه با Covid-19 است که همه به خوبی. اما آماده از منابع مورد نیاز و حفظ ملی نظم و انضباط نیاز به تلاش های جدی. اجازه دهید ما را به جشن و شادمانی در خود نگه دارد تا ما در واقع ذبح Coronavirus هیولا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>