همین حالا با ما تماس بگیرید تاج. این ویروس نمی تواند بهانه ای برای نژادپرستانه

به عنوان Covid-19 pandemic همچنان به گسترش گزارش نژادی حملات در چین و جنوب شرق آسیا مردم در سراسر جهان در حال تبدیل شدن به شایع است. در هند بیش از حد شده است وجود دارد افزایش نژادپرستی علیه مردم نقطه از منطقه شمال شرقی.

در هفته گذشته یک زن جوان از مانیپور بود تف می کردند و به نام ‘کرونا’ در سرمایه های ملی. همان شب من مواجه شدید سوء استفاده آنلاین با عضو شورای نظارت مدت شوی من به عنوان “بت-خوردن” و ارسال محتوای غیراخلاقی با موهن لکه دار, ‘chinki’. اینها فقط دو نمونه از صدها نفر از حوادث نژادپرستانه است که برادران و خواهران از این منطقه در حال حاضر مواجه است. در حالی که کل کشور با تمرکز بر مبارزه با مسری coronavirus ما باید به مبارزه اضافی نبرد به نام نژاد پرستی.

این می رود بدون گفت که نژاد پرستی همیشه وجود داشته است اما ناگهانی سنبله نگران کننده است. است که چرا مهم است برای ما به درک علت اگر ما با موفقیت به مقابله با آن.

این یک واقعیت شناخته شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس در چین نشات گرفته. هر چند سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسما نام آن را Covid-19 بسیاری همچنان به تماس با این ویروس چینی’. چنین نامگذاری که همکاران بیماری با مناطق ناامید شد که در دستورالعمل صادر شده در سال 2015 در تلاش برای به حداقل رساندن غیر ضروری و اثرات منفی بر تجارت, مسافرت, گردشگری و رفاه حیوانات و جلوگیری از ایجاد جرم به هر, اجتماعی, فرهنگی, ملی, منطقه ای و یا گروه های قومی. تاریخچه دیده است اثرات منفی ناشی از استفاده از اسامی مانند “ابولا” و “Middle East Respiratory Syndrome’. در حال حاضر ادامه داد: بدون کنترل استفاده از Covid-19 غیر رسمی نام در سراسر جهان منجر به stigmatisation از مردم که یا از چین یا Mongoloid ویژگی های.

در هند شرقی مردم همواره در معرض نژادی تهمت مانند ‘چینی’, ‘Momo’, ‘Chowmein’ و غیره چرا که ما ویژگی های صورت. با normalisation از واژه ” چینی ویروس و الگوهای رفتاری به اینترنت تمسخر مردم چین است اما طبیعی برای جوامع مانند ما شده اند که در پایان دریافت از این نژاد پرستی در دهه نیز تحمل فشار.

یکی می تواند استدلال می کنند که هیچ چیز وجود دارد نژادپرستانه یا بیگانه در مورد استفاده غیر رسمی نام و برگزاری چین به عهده دارد. در حالی که آن را خوب است برای نگه داشتن حزب کمونیست چین مسئول آن اطلاعات غلط و پوشش های با هدف قرار دادن مردم بی گناه است غیر اخلاقی و ناعادلانه است. این انشعاب از این stigmatisation نیز احساس توسط جوامع مانند ما بدون هر گونه خطا در کشور خود ما.

علاوه بر این تبعیض نیز وجود دارد یک حس ناامیدی ناشی از عدم جامع راه حل های حقوقی. هر چند هند از امضا کنندگان کنوانسیون بین المللی رفع همه اشکال تبعیض نژادی بود که به تصویب رسید در سال 1965 ما هنوز یک ضد تبعیض نژادی و قانون است. پس از دهه گذشته سازمان های جامعه مدنی شده اند و خواستار تصویب این قانون به دلیل در حالی که این زمان هند مجازات مقررات برای ارتکاب جرم علیه یک SC/ST فردی بدون حفاظت در محل برای افراد متعلق به سایر دسته ها. با توجه به این فقدان با وجود شدید نژادپرستانه و جنسیتی آنلاین چرخش من تحمل من تا به حال به دنبال پناه در فن آوری اطلاعات عمل می کنند.

در ژوئیه 2014, دولت قول داده بود برای اجرای Bezbaruah توصیه های کمیته تشکیل شده و فرستاده شده در پی نیدو Tania, پرونده قتل, چگونه برای کاهش نژادی و جنایات. همچنین مطمئن برای اصلاح هندی قانون مجازات اسلامی به criminalise hate speech, مسخره کردن یکی, منشاء, منطقه, و یا محل تولد. اما آن نهفته است را فراموش کرده اید در حال حاضر.

در صورت عدم وجود اراده سیاسی و حقوقی داروهای تعهد برای مقابله با نژادی و جنایت می افتد در شهروندان به خصوص در زمان بحران مانند در حال حاضر. بنابراین ما نیاز به باز کردن قلب ما و گسترش عشق. نه نفرت. ما نیاز به ایستادن در همبستگی با آسیب پذیرترین بخش از جامعه است. ما باید حساس در مورد این کلمات استفاده می کنیم. زبان مهم است. ما نیاز به درک که آن را نمی طولانی برای الگوهای رفتاری به اینترنت و بی ضرر گفتگوی بورسی برای تبدیل شدن به ریشه دوانده در حالت عادی طرز سخن گفتن و استفاده می شود به عنوان مهمات توسط کسانی که قصد تقسیم جامعه است. درست مثل هر یک از ما نقش دارد به سمت مسطح منحنی ما نیز باید نقش بازی در ایجاد جامعه ای که تبعیض قائل نیست که آیا یکی هواپیمایی پرسنل یک دکتر و یا یک گروه قومی. بیگانه هر بخش از مردم می رود در برابر نیاز ساعت — تلاش جمعی است. از آن آسان است برای غرق ترس از ناشناخته ها و پروژه یک ناامنی بر روی دیگران است. اما ما نباید فراموش کنیم که این رمان coronavirus تبعیض قائل نیست. بنابراین آن را کاملا ضروری است که ما با تمام توان انسانی و موضع ایران در این مبارزه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im