کمک های مالی به دولت به طور کلی وکیل به عنوان Juul بررسی رشد

واشنگتن

Juul آزمایشگاه های این کشور بزرگترین الکترونیکی-سیگار شرکت اهدا ده ها هزار دلار به کمپین از دولت به طور کلی وکیل در تلاش برای ایجاد روابط با این مقامات و بالقوه سر چالش های قانونی بیش از چگونه آن را ترویج و فروش آن vaping محصولات.

اما رویکرد شرکت متوقف نشده مقامات از اقدام. سی و نه متحده اعلام کرد در اواخر ماه گذشته که آنها را بررسی اینکه آیا Juul اولیه تلاش های بازاریابی ویروسی غیر قانونی هدفمند و ساخته شده گمراه کننده ادعا می کند در مورد سطح نیکوتین در دستگاه های خود را.

مقامات بهداشتی اعلام کرده اند زیر سن قانونی vaping یک بیماری تا حد زیادی رانده شده توسط گسسته بالا, نیکوتین, میوه ای با طعم غلاف که Juul به فروش می رسد تا زمانی که در اواخر سال گذشته.

“Juul واقعا ایجاد این بحران گفت:” دکتر اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر. “Juul ایجاد استخر از نیکوتین معتاد و من فکر می کنم آنها نکردم ایده vaping در میان کودکان و نوجوانان است.”

غذا و دارو و کنگره در حال کاوش آیا Juul اولیه تبلیغات به عمد به دادگاه تجدید نظر به افراد زیر سن قانونی از جمله استفاده از آنلاین اثرگذارندهها “راه اندازی احزاب” و محصول آموزش سیستم عامل ها.

در عین حال Juul ممکن است به صورت یک تهدید حتی بزرگتر از ملت و دولت به طور کلی وکیل که قبلا با استفاده از قدرت جمعی خود را به زور تغییر در این راه شرکت های بزرگ دخانیات انجام کسب و کار.

در ایمیل پاسخ به نوشته سوالات یک Juul سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از دولت به طور کلی وکیل شرکت نمایندگان را ملاقات کرد. Juul سخنگوی گفت: در حال تلاش برای کسب “اعتماد جامعه” از طریق همکاری با مقامات دولتی مختلف است. این شرکت می گوید کمک رسانی خود را به وکلای طور کلی با هدف همکاری با آنها را بر روی مسائل کلیدی از جمله مبارزه با کمتر از سن قانونی استفاده کنید.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتدپرس از طریق باز کردن پرونده درخواست روشن غیر معمول اتصال Juul جعلی با آیووا تام میلر, طولانی ترین خدمت دولت دادستان کل در تاریخ ایالات متحده است. سوابق نشان می دهد که آقای میلر به عنوان پشت صحنه مشاور کمک این شرکت در پاسخ به رسانه ها درخواست و استعلام از مقامات دولتی. آقای میلر را دریافت نمی کنند کمک های مبارزات انتخاباتی از Juul.

این اسناد همچنین ارائه اطلاعات جدید در مورد دولت سابق به طور کلی وکیل که استخدام شده بودند توسط این شرکت از جمله ماساچوست’ مارتا Coakley که شد کلید مسنجر به عنوان Juul ساخته شده است که در آن مشغول به کار بود برای حفظ محصولات خود را به دور از افراد زیر سن قانونی در حالی که به طور همزمان تبادل فن آوری آن به عنوان یک ضد سیگار کشیدن ابزار برای بزرگسالان است.

Juul توسعه شامل هزاران دلار در کمپین کمک به فرد وکلای طور کلی پنج نفر از آنها بعد از ملاقات با شرکت نمایندگان با توجه به سوابق. این شرکت همچنین اهدا $50,000 هر یک به جمهوری خواه و دموکرات جمع آوری کمک های مردمی کمیته ای که در حمایت از انتخابات از وکلای عمومی داوطلبان است. کسانی که کمک های مالی برنده Juul عضویت شرکت در هر دو گروه یک وضعیت که با دعوت به شش ماهه خلوت و همایش با حضور وکلای مدافع عمومی و کارکنان خود را. این وقایع ارائه فرصت برای شرکت های لابی مقامات وزارت امور خارجه ،

تحت شدید قانونی و فشار سیاسی, سان فرانسیسکو-بر اساس Juul ساخته شده است که تعدادی از امتیازات در ماه های اخیر از جمله توقف ایالات متحده تمام تبلیغات و کشیدن همه از آن به جز طعم منتول و توتون و تنباکو.

دولت سابق اجرای قانون مقامات می گویند نشست با مدیران کسب و کار غیر معمول است. اما حتی اطلاعات اولیه در مورد این جلسات به طور معمول نیست در دسترس عموم است.

تا کنون نه به طور کلی وکیل باید در زمینه پرونده های حقوقی علیه Juul, با, ماساچوست’ رئیس امور حقوقی Maura هیلی آخرین به شکایت این شرکت است. او طرح دعوی در دادگاه مدعی است که Juul خرید تبلیغات در وب سایت های طراحی شده برای کودکان از جمله seventeen.com و cartoonnetwork.com.

قبل از Juul شروع اهدای پول به کمپین خزانه این شرکت جعلی بعید است با همکاری آقای میلر, آیووا, دادستان کل با 37 سال در دفتر. یک دموکرات آقای میلر غالبا نقل از کار خود را بر روی نقطه عطفی 1998 حل و فصل با صنعت دخانیات. دفتر کار نشده پیوست چند دولت بررسی Juul.

ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان می دهد که Juul به دنبال آقای میلر مشاوره در مورد چگونه برای پاسخ به سوالات از مقامات دولتی و رسانه ها. و حتی بیشتر شدند vaping آقای میلر خواست عمومی به “افتاد.” بخشهایی از Juul را تعامل با آقای میلر قبلا گزارش شده توسط سیاسی و معاون اخبار.

سابق دولت قانون مقامات می گویند وجود سابقه برای چنین همکاری نزدیک بین دادستان کل و یک شرکت خصوصی است.

آقای میلر گفت: AP او درگیر شد با Juul سعی کنید برای کمک به متوقف کردن زیر سن قانونی استفاده از محصولات این شرکت.

توسط بهار 2018, Juul و آقای میلر بودند در تماس منظم ایمیل نشان می دهد. در آوریل دفتر خود را با صدور یک بیانیه مطبوعاتی با عنوان “Juul ارائه می دهد فرصت برای کاهش میزان مصرف سیگار در,” برجسته این شرکت پتانسیل برای تغییر افراد سیگاری دور از سیگار.

در ماه های بعدی Juul خواهد به دنبال آقای میلر راهنمایی و یا او را تشویق به انجام مصاحبه با خبرنگاران از New York Times, NBC و CBS میان در سراسر کشور گزارش از نوجوانان معتاد شدن به Juul.

در آوریل 2019 آقای میلر گذراند مثبت پروفایل Juul موسسان جیمز Monsees و آدم بون برای مجله تایم فهرست سالانه 100 نفر تاثیر گذار ترین.

آقای میلر رد هر گونه پیشنهاد که Juul بهره مند از ارتباط آن با او است. او تاکید کرد که مشارکت خود را با شرکت محور در vaping بالقوه برای کاهش سیگار کشیدن.

“آن را به صحبت می کنند به خوبی از Juul” آقای میلر گفت: AP در یک مصاحبه.

در اواخر اکتبر 2018, Juul سیاسی اقدام کمیته اهدا بیش از $38,000 به هيأت دولت به طور کلی وکیل و یک بار نامزد با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ، اسناد به دست آمده از مقامات دولتی نشان می دهد Juul نمایندگان بعد امن جلسات با چند وکیل به طور کلی و یا کارمندان ارشد.

این جلسات به Juul یک فرصت برای ترویج آن vaping محصولات بیش از سنتی کاغذ سیگار سفارشی با استفاده از اسلاید ارائه جزئیات سلامت تلفات متحده میزان مصرف سیگار.

زمانی که Juul ملاقات با گرجستان دادستان کل کریس کار و کارکنان خود را در ماه مه سال 2019 شرکت تیم شامل یک استخدام جدید: مارتا Coakley سابق دادستان عمومی ماساچوست است. خانم Coakley یک دموکرات پیوست و تا به حال این شرکت یک ماه زودتر به Juul یکی دیگر از مسنجر با دولت دادستان کل اعتبار.

“ما مشتاقانه منتظر به ماندن در تماس” خانم Coakley گفت: آقای Carr رئیس ستاد در یک پست-نشست ایمیل.

کتی برد آقای Carr, سخنگوی, گفت:, a $3,000 سهم ساخته شده توسط Juul سیاسی کمیته اقدام به آقای Carr 2018 انتخاب مجدد کمپین نبود یک عامل در تصمیم خود برای قبول این نشست است.

اما در یک زمان نمی اضافی جلوگیری کرد.”

ماه گذشته آقای Carr اعلام کرد او در پیوستن به 38 سایر وکلای کلی بررسی Juul.

“ما متعهد به یادگیری تمام حقایق به طوری که ما می توانید بهترین محافظت از گرجستان جوانان از محصولات است که می تواند برای آنها مضر” آقای Carr در بیانیه ای گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im