بزرگ رئیس صحبت کردن در تلفن به رئیس بزرگ.

Big Chief: پس از Buddybhai! من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من به دنبال به جلو به بازدید از هند و گرفتن بیش از این رفو کنگره معدن تلاش برای استیضاح من. اما من می شنوم شما رو کنگره مشکلات خود را.

Big Boss: معدن یک نوع متفاوت از کنگره است. اما همه این Congresswalas شما و یا معدن می تواند مزاحم.

Big Chief: آنها در واقع می تواند یک مزاحم. و حتی بزرگتر از مزاحمت این dratted دموکرات ها ما را در اینجا. شما باید هر یک از این fellas در گردن خود را از جنگل ؟

Big Boss: متاسفانه ما انجام دهد. اما دموکرات ها ما باید همین حالا تماس بگیرید و خود را دموکرات با سرمایه D اما با d و می گویند که آنها بر این باورند در چیزی است که آنها دموکراسی در تماس است.

Big Chief: بدون شوخی. این واقعا عجیب و غریب چه نوع whacko چیزهایی که مردم بر این باورند در حال حاضر. مانند تغییر آب و هوا. اما بشنوید از آنجایی که من هستم در آینده راه خود را در حالی که من وجود دارد که چرا نمی توانم به شما کمک کند حل و فصل این مشکل شما به نظر می رسد داشتن با من دیگر بزرگ دوستان, عمران, بیش از چیزی و یا دیگر به نام کشمیر. من خبرا شرط می بندم من می توانید مرتب کردن بر اساس آن همه در یک لحظه.

Big Boss: شما betcha اشتباه است. هر چیزی برای انجام با کشمیر است که به شدت بین که پسر شما و سایر دوستان و من. به جای آزار خود را در مورد کشمیر و مانند چنین تابو موضوعات ما ترتیب یک سفر به تاج.

Big Chief: تاج? اوه goodie! این است که یکی از فوق العاده duper Trump Towers من تا به حال قرار داده تا در هند ؟

رئیس بزرگ: آن را کمی بزرگتر و کمی بیشتر supererduperer از یکی از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن برج.

Big Chief: Okey-doke. من بروید و ببینید این تاج شماست. اما آنچه که من واقعا می خواهید برای دیدن است که این دیوار من شما را بشنود ساختمان – مانند یکی از من ساختمان به نگه داشتن آنها را Mexies را به نگه داشتن خود را از نسخه Mexies ، به جز شما نمی آن را به یک دیوار. شما آن را تماس, کا …

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de