دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بحرانزده این روز است. اما این نتیجه گیری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود بحرانزده برای بسیار طولانی است. و پس از آن تازه تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن برای بازدید از هند است. در اواخر فوریه.

در یک کودتا از انواع برای PM مودی که بیش از حد می یابد خود را آماده نبرد این روز است. ساعت مودی embattlement برنامه ریزی شده است را به آخرین طولانی تر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چه بر روی زمین انجام داده به من که لایق این باید ساعت مودی بود فکر ؟

رئیس جمهوری در بازدید از هند در دوره اول خود را یک کودتا از انواع برای یک ساعت. دیدار باراک اوباما از هند در اوایل دوره اول خود را, اما دیگر از نمایشهایش چیزی زیاد آمد از سفر خود. چه خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در این زمان ؟

معاون وزیر خارجه هند S Jaishankar, مذاکرات در نیمه پر لیوان نیمه خالی لیوان, مد, وقتی که می آید به دیپلماسی است. او البته باید احساس کنند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید یک و نیم لیوان پر لحظه برای هند است. اما هند می خواهد نه خواسته چیزی بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از یک نیمه پر لیوان.

توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آوردن با او درخشان تجارت و معامله است ؟ او در حال رفتن به روغن مالی هند به شورای امنیت سازمان ملل متحد perma-صندلی? و یا حداقل یک عضو از دنج هسته ای تامین کند ؟ و یا او فقط از آمدن به هند راه اوباما را (دو بار)? به شریک شدن از مواد غذایی خوشمزه و به فروش هواپیماهای جنگنده.

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد هند چیزی بتن مانند یک نمایشگاه تجارت و معامله و یا حتی بهتر از سازمان ملل متحد perma-صندلی یا شاید حتی عضویت NSG پس از آن خواهد بود که اوج لحظه ای از انواع به صورت PM مودی. او می تواند در اب راه رفتن را از طریق زمان مشکلات با سهولت.

اما اگر همه این است برای رفتن به یک گرم و فازی بازدید و سپس گرم و فازی تب و تاب بودن را منتقل می کند و ساعت مودی را برای مقابله با کسب و کار به عنوان معمول است. با شاهین باغ و تمام. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ساعت مودی همچنین می تواند بحث در مورد آنچه که آمریکا خروج از افغانستان را به معنای برای هند است.

اما فقط صحبت کردن کافی نیست. همانطور که آمریکایی ها آماده به ترک افغانستان آخرین چیزی که در ذهن خود می تواند پیامدهای خروج برای هند است. آنها خسته هستند و پس از 19 سال در افغانستان است. آنها فقط می خواهم به خانه بروم. هند در حال حاضر انجام می شود 370 اصلاح ممکن است در آماده سازی برای یک جهادی هجوم از افغانستان یک بار آمریکایی ها ترک, اما وجود دارد بیشتر از یک نقش فعال هند در افغانستان پایان بازی که آمریکایی ها را قادر می سازد? بدیهی است که پاکستانی ها خم جهنم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.

می توانید آمریکایی غلبه بر پاکستانی ها? خواهد آنها را می خواهید به?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا بحث در مورد کشمیر با PM مودی اما عمدتا در خصوصی. او می داند که چگونه خاردار هند می شود در اشاره ای خارج از میانجیگری در کشمیر.

وجود خواهد داشت در مورد بحث حاوی چین اما این همه بلوف و هیاهو آن را به عنوان ثابت کرده است در گذشته است. جدی امید واقعا که این دیدار در آینده در سمت راست بالای آمریکایی انتخاباتی فصل را ببینید برخی از بتن به نفع هند و سپس آبکاری NRIs به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ساعت مودی شده است pilloried در مطبوعات بین المللی که شاید فاقد یک درک کامل از شرایط 370, کا, شورای ملی مقاومت, NPR و فلان چیز.

چهره اش هنوز هم می درخشد اما گام خود را از دست داده است راه رفتن. او نیاز به برخی از بهار در مرحله خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه دیدن پاکستان زمانی که او بازدید از هند است. پاکستانی ها در حال قرار دادن بر روی صورت شجاع. او را از پاکستان در سال 2021 و پاکستان به تنهایی. اما در سال 2021 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی ممکن است رئیس جمهور شود. انگور ترش و سپس برای پاکستان است. به عنوان معمول است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو