دومینو فروش دریافت افزایش از مستندات

دومینو پیتزا رستوران در Southfield, Mich. این شرکت در سه ماهه نتایج صدر تحلیلگر انتظارات.

عکس: امیلی Elconin/مهر نیوز

Domino’s Pizza , Inc. Dpz حذف شده -1.49% گزارش قوی آمریکا فروش خود را برای آخرین سه ماهه در میان افزایش تقاضا برای تحویل غذا از مصرف کنندگان در coronavirus مربوط به مستندات.

مهره های بازی دومینو در روز پنج شنبه گفت: ایالات متحده به فروش قابل مقایسه و یا کسانی که از مکان های باز حداقل یک سال افزایش 16% مالی خود را برای سه ماهه دوم منتهی به ژوئن 14, پیش از تحلیلگران را پیش بینی. یک سال پیش از آن این شرکت گزارش 3 درصد به دست آورید.

“سه ماهه دوم مشخص شده و نه شتاب بی سابقه ای برای تحویل مواد غذایی در ایالات متحده آمریکا و ما قطعا از این قاعده مستثنی” دومینو اجرایی Ritch آلیسون گفت: یک سرمایه گذار تماس بگیرید.

بسیاری از رستوران شرکت گفت: خرید و فروش خود را پس از سقوط مقامات بسته اتاق ناهار خوری در اوایل سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. که تحت فشار قرار دادند زنجیر به تقویت خود را تحویل گزینه های جدید ایجاد رقابت برای دومینو طولانی شناخته شده برای ارائه مواد غذایی است.

این شرکت کار کرده است به منظور توسعه راه های جدید برای تعامل با مصرف کنندگان در طول بیماری همه گیر. تحت عنوان “تماس با ما” روش تحویل کارگران محل پیتزا بالای یک جعبه خارج از مشتریان خانه های آنها اطلاع و حرکت شش فوت دور.

ماه گذشته این شرکت گفت: آن اضافه شده ویژگی های جدید برای وانت سفارشات است که اجازه می دهد تا درایو-توسط مشتریان برای توصیف وسیله نقلیه خود را و نشان می دهد که در آن آنها می خواهند خود را در مواد غذایی قرار داده شده توسط رستوران کارگر.

دومینو انتظار ایمنی و تماس با ما تعامل به باقی می ماند یک اولویت برای شام برای آینده قابل پیش بینی آقای آلیسون گفت.

مهره های بازی دومینو در مواجهه با چالش ها در بازارهای بین المللی که در آن آن را به حال تقریبا 11,000 مکان به عنوان از پایان آخرین سه ماهه. همان-فروشگاه فروش رشد 1.3% در خارج از کشور را از 2.4% به دست آوردن یک سال پیش از آن. ذخیره موقت تعطیل مختل نتایج با توجه به شرکت. در جولای 8, domino’s تخمین زده است که کمتر از 600 مکان هنوز هم بسته شد در خارج از کشور را از اوج 2,400.

سهام از مهره های بازی دومینو را خاموش بودند 1.8% در ظهر تجاری. سهام تا حدود 38% تا کنون این سال است.

دومینو گفت: آن را تولید $920 میلیون دلار در سه ماهه درآمد تا 13 درصد از سال پیش از آن و بالاتر از $915 میلیون تحلیلگران به دنبال آن بودند.

در آن آربور میشیگان.-بر اساس شرکت گفت: سود افزایش به $118.7 میلیون دلار یا $2.99 یک سهم از $92.4 میلیون دلار یا $2.19 یک سهم برای مدت مشابه سال قبل است. درآمد این شرکت برای آخرین دوره ضرب و شتم پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet.

پیتزا زنجیره ای نیز گفت: رئیس امور مالی جفری لارنس تصمیم به بازنشسته. او ادامه خواهد داد در این نقش تا این شرکت شناسایی جانشین او و پس از آن خدمت خواهد کرد به عنوان مشاور آقای آلیسون تا پایان سال دومینو را گفت.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de