خشونت خانگی نگرانی از افزایش

با خانواده محدود به خانه های خود نگرانی بالا در مورد خشونت خانگی.

عکس: قانون مهاجرت و ملیت fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات و گروه زنان در حال مسابقه برای پیدا کردن راه هایی برای محافظت از زنان در برابر خشونت خانگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس محدوده خانواده به خانه های خود.

در بسیاری از اروپا و مقامات به سرعت در حال گسترش برنامه های جدید به عنوان یک افزایش در سوء استفاده از گزارش در اطراف منطقه شده است که در قفل شده برای هفته ها حاکی آنچه می تواند افزایش مشابه در آمریکا

در برخی از نقاط ایالات متحده گروه زنان می گویند آنها در حال حاضر شاهد افزایش خشونت تماس استرس انزوا و فشار مالی از دست شغل و درآمد تهدید به تلفات سنگین در برخی از زنان و کودکان است.

“آن را تقریبا مانند یک ظرف پتری برای خشونت به افزایش در خانواده می گوید:” باربارا پارادیزو, مدیر مرکز خشونت در دانشگاه کلرادو دنور.

در DC امن و واشنگتن مبتنی بر مداخله در بحران که با این نسخهها کار پلیس خدمات اجتماعی و بیمارستان ها به کمک خشونت خانگی بازماندگان حجم تماس به تازگی دو برابر شده است.

“ما همه دست به دست در عرشه می گوید:” مدیر اجرایی آنا ناتالیا Otero.

برخی از زنان شده توسط شرکای خود را از خروج از خانه خود را حتی برای خرید مواد غذایی. در موارد دیگر مردان را تهدید به پرتاب زنان از زمانی که آنها بیمار طرفداران می گویند.

در کشورهای اروپایی و مقامات و زنان گروه های مستقر در راه های جدید برای رسیدن به زنان آسیب پذیر و کودکان است. دولت باید راه اندازی سیستم عامل آنلاین و خدمات پیام به آن را آسان تر برای قربانیان به طور مخفیانه به دنبال کمک.

بیش از 150 نفر با استفاده از جدید واتساپ خدمات عاطفی و حمایت روانی در اسپانیا در نخستین روز از راه اندازی آن در مارس 21, مقامات گفت.

قربانیان وجود دارد همچنین می توانید به داروخانه های محلی و گزارش سوء استفاده از یک کلمه کد: ماسک 19. داروسازان نوشتن این زن اطلاعات تماس و تماس پلیس, گاهی اوقات در حالی که او هنوز هم وجود دارد.

مقامات فرانسوی در حال تامین مالی pop-up مراکز مشاوره در مراکز خرید که در آن قربانیان می توانید دنبال کمک به زمانی که آنها خانه های خود را ترک برای اجرای errands.

دولت فرانسه نیز وعده داده شده به پرداخت تا 20,000 شب اقامت در هتل برای قربانیان در علاوه بر این به موجود پناهگاه های اضطراری. دولت در ایتالیا است که در مستند برای نزدیک به یک ماه است اختصاص 2 میلیون €($2.2 میلیون) برای مسکن برای زنان و کودکان آزار.

اما ترس از گسترش این ویروس است که ساخت آن را سخت تر برای مسئولین و مددکاران اجتماعی برای کمک به قربانیان.

Lella Palladino یک مددکار اجتماعی در Cooperativa اوا یک گروه است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از خشونت علیه زنان و کودکان اجرا می شود و چندین پناهگاه در منطقه کامپانیا در جنوب ایتالیا می گوید که آنها به تازگی به حال به نوبه خود به دور یک زن با دو فرزند او به دلیل آنها نمی تواند آزمایش ویروس. زن خانه فرار کرده بود پس از ضرب و شتم توسط شوهرش. او بعدها متوجه سرپناه موقت در یک نسبت است.

“ما سعی می کنید به انجام آنچه ما می توانیم اما گاهی اوقات شما احساس ناتوانی می گوید:” خانم Palladino.

با توجه به وزارت کشور تعداد پلیس مداخلات در پاسخ به گزارش خشونت در پاریس افزایش 36% در هفته اول این مستند آغاز شد که 17 مارس است. آن را تا 32 درصد در خارج بزرگ, فرانسوی, شهرهای مقامات اضافه شده است.

هفته گذشته 6 سال از حومه پاریس درگذشت و پس از ضرب و شتم توسط پدر خود را در حالی که بقیه خانواده بود, با توجه به دفتر دادستان محلی.

در کشور همسایه اسپانیا که در آن coronavirus گسترش سریع و منجر به دوم در جهان-بزرگترین تلفات تماس به یک دولت خط تلفن برای قربانیان خشونت علیه زنان افزایش بیش از 12 درصد در طول دو هفته اول پس از مقامات دستور داد مردم را به ماندن در خانه در مارس 14.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی از زنان طرفداران بر این باورند آزار زنان و کودکان در حال تلاش برای رسیدن به مقامات. در ایتالیا استفاده داخلی گزارش به پلیس کاهش یافت و 44 درصد در سه هفته اول ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. ایتالیا دستور داد در سراسر کشور مستند در مارس 10.

در ایالات متحده, ملی خشونت خانگی با خط تلفن می گوید آن را ندیده روشن چشم انداز مثبت در تعداد تماس های آن را دریافت روزانه احتمالا به این دلیل بسیاری از قربانیان به دام افتاده با معتادان خود نمی تواند رسیدن می گوید: مدیر اجرایی کتی ری-جونز.

در روسیه که در آن مردم ملزم به ماندن در خانه مورد خشونت خانگی را افزایش داده اند, مقامات می گویند که

اوکسانا شد معاون رئیس کمیته خانواده در پارلمان روسیه گفت: ایستگاه های رادیویی Ekho Moskvy که منظور را تشدید کرده است موضوع “به عنوان قربانیان سمت چپ به تنهایی با مشکل خود را.”

“زنان پنهان کردن در توالت از مردان است. مردان نیز تماس شکایت در مورد هر دو فرزندان و همسران. همه چیز را تشدید است,” او گفت:.

وجود دارد هیچ قانون خشونت خانگی در روسیه و مقامات نمی رسما پیگیری موارد خشونت خانگی است. به گفته خانم شد وجود دارد تنها 15 بحران مراکز موجود برای کمک به قربانیان خشونت های خانگی در سراسر روسیه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه در عمل می تواند جوامع و یا دولت فدرال را برای اطمینان از ایمنی افراد در معرض شرایط ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به Noemie Bisserbe در [email protected] و پیترو در لومباردی [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>