فرودگاه بین المللی تولسا پارک هواپیما در باند فرودگاه به اتاق را برای ریشه پروازها در روز دوشنبه.

عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

عمده خطوط هوایی ایالات متحده در حال تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه داوطلبانه خاموش کردن تقریبا همه پروازهای مسافری در سراسر ایالات متحده با توجه به صنعت و مقامات فدرال به عنوان سازمان های دولتی نیز در نظر بگیرید سفارش این حرکت و ملت های هوایی-سیستم های کنترل ترافیک همچنان به ویران شده توسط coronavirus سرایت.

هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده توسط حامل و یا کاخ سفید این مقامات گفت. به عنوان شرکت های هواپیمایی در تلاش برای نگه داشتن هواپیما پرواز با حداقل مسافران گزینه های مختلف تحت نظر این افراد گفت.

اما در میان به سرعت گسترش بیماری های همه گیر و اجباری stay-at-home سفارشات پوشش برخی از 80 میلیون ساکنان ایالات متحده مدیران شرکت هواپیمایی خلبان-رهبران اتحادیه فدرال و مقامات حمل و نقل گفت: آنها به طور فزاینده نمایش به صورت اجتناب ناپذیر بیشتر تیز کاهش از در حال حاضر نابود, برنامه پروازهای مسافری.

خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر حذف اکثریت قریب به اتفاق بین المللی پرواز و اعلام کرده اند برنامه ای برای برش و برگشت پرواز داخلی به میزان 40 درصد است. مسافران به اقامت در خانه و حتی بیشتر نرخ. اداره امنیت حمل و نقل گزارش شده است که جریان مسافر در ایستگاه های بازرسی پایین بود بیش از 80% یکشنبه از همان بعد از یک سال قبل است.

روز دوشنبه هزاران پرواز لغو شد, در برخی موارد به دلیل هواپیما نیست کامل به اندازه کافی برای توجیه این سفر با مسافران شماره در تک رقمی. برخی از هواپیماها که خاموش شده اند خالیتر از همیشه قبل از. برای مثال یک پرواز بین نیویورک فرودگاه لاگاردیا و واشنگتن تا به حال فقط سه تا مسافر. American Airlines Group , Inc. و هواپیمایی متحده منابع Inc. لغو بیش از 40 درصد از پروازهای برنامه ریزی شده روز شنبه با توجه به Flightaware.com یک پرواز ردیابی سایت. برخی از مقامات هواپیمایی انتظار هواپیماهای بود و حتی خالیتر به عنوان هفته می رود.

مسئولان هواپیمایی آمریکا, پیشرو انجمن صنفی نمایندگی های داخلی حامل نمی بلافاصله در پاسخ به نظر.

قبل از همه گیر خطوط هوایی ایالات متحده اداره می شود بیش از 8.4 میلیون پرواز در سال است.

شرکت های هواپیمایی در حال آماده سازی برای امکان وجود دارد که سرایت محور نیروی انسانی شرایط اضطراری در هوا کنترل ترافیک امکانات می تواند نیروی موضوع ساختن آن غیر ممکن است برای ادامه فعالیت در بخش هایی از کشور است.

رئیس جمهور تهمت و مشاوران او شده اند و تمایلی به دستور توقف پروازهای تجاری در سراسر کشور برخی از این مقامات گفت: تا حدودی به دلیل جت مسافری نیز حمل بخش بزرگی از پست ایالات متحده و ضروری محموله محموله. بیش از آخر هفته, Dr. Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید را ویروس نیروی کار با سی ان ان گفت “وجود دارد هیچ برنامه امروز یا فردا به طور جدی در نظر گرفتن” الزامی برای پایان دادن به مسافر داخلی مسافرت هوایی.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه آقای ترامپ گفت: او تکیه داده بود به سمت بالابر در سراسر کشور هدایت برای “اجتماعی فاصله” شاید تا پایان این ماه در تلاش برای نجات اقتصاد است. در صورتی رخ می دهد که حتی در مناطق محدودی از کشور, دولت می تواند کمتر تمایل به تماس به صورت گسترده هوایی-سفر خاموش کردن.

شرکت های هواپیمایی به طور کلی به نفع دولت سفارشات به جای داوطلبانه صنعت طرح تا حدودی به دلیل یک دستور را ارائه هواپیمایی با مهمات اضافی در حال انجام رایزنی برای فدرال کمک. “آنها قطعا ترجیح می دهند دولت آن را انجام داد” به گفته یک مقام صنعت آشنا با مذاکرات. در ضمن داوطلبانه shutdown می تواند اجرا گرفتار برخی از نیروی کار موجود در قرارداد است که تصریح حداقل سطح از پرواز با توجه به دیگر دولت و مقامات صنعت.

تقریبا خالی وانت منطقه در دیترویت شهری فرودگاه در روز دوشنبه.

عکس: کارلوس Osorio/آسوشیتد پرس

حتی اگر تصمیم گیری به سرعت می آید و میگوید آن است که به احتمال زیاد برای چند روز به پیاده سازی برای اطمینان از یک روند منظم از کشیدن هواپیما خارج از سرویس و اضافه کردن آنها را به کسانی که حامل در حال حاضر پارک شده و به خدمه زمان کافی برای ایجاد راه خود را در بازگشت به خانه.

اما در چند روز گذشته با توجه به برخی از این مقامات به چشم انداز نهایی توقف افزایش یافته است به دلایل مختلف.

یکی از عوامل مهم است که اداره هوانوردی فدرال مقامات که از ترس اضافی تست مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus میان آژانس کنترل و تکنسین های است که حفظ و نگهداری تجهیزات خود را می تواند باز کردن ملت های هوایی-سیستم های کنترل ترافیک. نزدیک به یک دوجین ترافیک-کنترل امکانات از نیویورک به شیکاگو به لاس وگاس شده اند به طور موقت بسته برای ضد عفونی کردن و تمیز کردن آنها را با بسیاری از کارمندان در خانه خود در قرنطینه در حالی که دیگران در حال بررسی پتانسیل تماس با آلوده کارگران است.

تا کنون دیرینه FAA برنامه های احتمالی را مدیریت برای مقابله با این تعطیلی با تحمیل موقت پرواز محدودیت تغییر مسیر هواپیما و تغییر مسئولیت در میان پشتیبان گیری از امکانات و کارکنان. در داخل آژانس هر چند نگرانی در حال رشد است که کارمند جدید عفونت به خصوص در نقاط کلیدی می تواند upend موجود گزینه های احتمالی. در برخی موارد جایگزین کنترل کننده های حذف شده از رادار خود صفحه نمایش بسیار مشکل خواهد بود زیرا به طور معمول طول می کشد ماه از آموزش به آنها را به سرعت به انجام مشاغل خاص.

پس از اختلافات با FAA اتحادیه به نمایندگی از کنترل کننده های مذاکره توافق با سازمان تنظیم یکنواخت قوانین زمین برای ضد عفونی محیط کاری و شناسایی به طور بالقوه آلوده کنترل است. اتحادیه یادداشت های ارسال شده به کاربران در چند روز گذشته بود که بررسی توسط وال استریت ژورنال گفت: جدید تمیز کردن پروتکل های طراحی شده برای ارائه حداکثر محافظت را برای همه کارکنان را تحت تاثیر قرار و آدرس استاندارد برای ردیابی منبع عفونت است.”

این یادداشت همچنین نشان داد که کاهش کلی سطح نیروی انسانی برای حفاظت از کارکنان می تواند منجر به برخی از پایین اولویت امکانات بسته شدن برای یک دوره از زمان.

یکی دیگر از گزینه برای حفظ محموله محموله جریان خواهد بود کاخ سفید تصمیم به تماس بگیرید تا بخشی از آنچه که به نام عمران رزرو ناوگان هوایی اساسا جت تجاری تعیین شده برای کمک به پنتاگون با تدارکات و دیگر نیاز در شرایط اضطراری ملی. هنگامی که فعال شده توسط کاخ سفید و یا پنتاگون آن هواپیما می تواند کمک به حمل محموله نظامی کادر پزشکی و تجهیزات پزشکی و یا سایر منابع.

این CRAF ناوگان در نظر گرفته شده برای تقویت نظامی سنتی ترابری ظرفیت شامل برخی از 400 هواپیما از حدود دو دوجین حامل. یک نیروی هوایی افسر مطبوعات گفت: ناوگان نشده نامیده شده است و او آگاه از هر گونه بحث.

ایمنی بولتن صادر دوشنبه توسط فدراسیون بین المللی هوا خط خلبانان انجمن چتر کار گروه تجاری هوانورد نشان می دهد چالش های حفظ و حتی امروز کاهش سطح مسافر سفر. در میان چیزهای دیگر nonbinding ارشاد خواستار شرکت های هواپیمایی به تدبیر خدمه برنامه است که نگه داشتن تیم از خلبانان با هم موجب کاهش بالقوه عفونت از دیگر خلبانان. به طور معمول خلبانان زوج در یک مطلب کوتاه مدت بر اساس عنوان آنها پرواز برنامه در طول هفته یا ماه.

اصلاحات & Amplifications
نسخه قبلی این مقاله غلط املایی خبرنگار آلیسون Sider نام خانوادگی به عنوان طرف. (مارس 23 سال 2020)

نوشتن به اندی Pasztor در andy.pasztor@wsj.com و آلیسون در Sider alison.sider@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de