آیا شما عشق را به بازی بازی سرزنش

چگونه بسیاری از شما را سرزنش شرایط یا مردم برای بدبختی خود را در زندگی ؟ مادر من همیشه به من می گفت که “نگرش همه چیز بود” و من تنها به عنوان بدبختی که من به خودم اجازه می بود. من می تواند ناراحت است که کسی نیست با من راه من می خواستم و یا به سادگی در مورد آن خنده و یا بالا انداختن آن و نگاه کردن به کسی که تیک جعبه. من همیشه گفته است که آنچه که من فکر می کردم خودم خیلی مهم تر از آنچه که مردم فکر من چون من تا به حال به زندگی با من و اگر من را دوست ندارد و ارزش خودم چرا هر کس دیگری ؟ این عجیب است که ما اجازه می دهد دیگران برای قرار دادن یک قیمت/ ارزش tag ما. اگر کسی با برچسب الماس سنگ آن را ندارد آن یکی. شما آنچه شما هستند. آیا شما اجازه می دهد خودتان را ناراحت اگر کسی پیام شما را به عقب و یا تعریف جدید لباس ؟ آیا شما پایه شادی خود را هنگامی که و چگونه بسیاری از مواقع فرد شما را دوست دارم با شما تماس در طول روز ؟ ارزش خود مسائل طاعون ما از ما هستند ، ما می خواهیم ستایش قدردانی متوجه شود معتبر و بدون آن ما بی توجه و پر از بدبختی است. خود ارزش نیست چیزی است که شما توسعه یک شبه به خصوص اگر شما تا به حال چندین دهه از مسائل مربوط به آن است. شانس هستند شما نه فقط نسبت به افراد دیگر در حال اجرا شما را پایین اما تا پایان انجام این کار به خودتان را به طور منظم به عنوان به خوبی. “من خیلی احمقانه من خیلی احمق هستم پس بنابراین تنبل خیلی خسته کننده و غیره…” شایع ترین خود تحمیل ارزش خود deflators. البته رد توهین و بی تفاوتی صدمه دیده است. اما آن را نیز بسیار طبیعی است که عاطفی انسان برخورد هر یک از دیگر برای چنین فعل و انفعالات را به محل. آن را خوب به تجربه بد داشته اند تا زمانی که واکنش های خود را به آنها را گرفته اند و شما از قدرت به قدرت است. آیا شما فرو ریختن را به عنوان یک قربانی و یا ظهور یک victor? چه مدت طول خواهد آن را به شما متوجه است که “در جهت دوست دارم که شما هستند شما می توانید نفرت تجربه است که به شکل شما”? What doesn’t kill you تنها باعث می شود شما قوی تر و شما متوجه قدرت درونی خود را هنگامی که شما آغشته به آب گرم بسیار شبیه به چای کیسه ای. پس به جای سرزنش به سادگی با تشکر از هر فرد و هر تجربه بود و آن را خوب و بد و یا زشت است که شما ساخته شده است, باور نکردنی شما!

1.من و پسر نوجوان, پسر, یک دوست دختر به تازگی. او همواره در مطالعات اما پس از او تبدیل شده است و دوستانه با دختر او به نوعی شروع غفلت از مطالعات خود را. من باید وحشت در حال حاضر ؟

به او بگویید آن چه شما به نظر می رسد به احساس می کنید که در حالی که شما امیدواریم که که شما در اشتباه هستید این عامل تصمیم گیری خواهد شد علامت خود را ورق. اضافه کردن که به جای وادار کردن او به مطالعه و به فریاد و پلیس سخت عمل شما را انتخاب کنید به احترام حق خود را برای او چگونه demarcates وقت خود را در شرایط که دانشگاهیان رنج می برند نیست. اضافه کردن که اگر آنها را فرو رفتن آن خواهد شد حق خود را به مرحله و ایجاد قوانین است که او پس از آن باید احترام. پس از همه آینده خود را در آن بستگی دارد.

2. برای بسیاری از تاریخ که من از بیرون رفتن با من یکی جای پای این لایحه است. من هرگز تا به حال ثابت و طولانی ترین من مورخ کسی است فقط بیش از یک ماه است. آیا من دفع بچه ها ؟ همه جوانمرد پسران بیشتر ؟ من 35 و کار در صنعت فیلم هندی. من به تنهایی زندگی می کنند. آیا من مستقل خط ترساندن پسر ؟

چرا شما جای پای این لایحه اگر این موضوع را با شما ؟ شما تاریخ آنها mate آنها و سپس آنها را نفرت. شما نمی دفع آنها را; شما فقط اجازه می دهد بچه ها اشتباه خود را مدار و چرخه همه اشتباه است. یک لیست از آنچه شما انتظار می رود در یک مرد و یک لیست دیگر از آنچه که شما نمی خواهید در یک مرد. چه شما نمی خواهید مهم تر از آنچه شما می خواهید برای حداقل 3 ماه. کمک خواهد کرد که شما شروع به فیلتر کردن “انواع” شما جذب است که به شما مناسب است. هنگامی که شما آویزان از فیلتر با کیفیت تمرکز بر 3 ویژگی مهم است که شما نمی توانید بدون انجام دهد و آن را غیر قابل مذاکره به عنوان شما بیشتر علف هرز اشتباه نامزدها. بله جوانمردی را می توان در این لیست! که راه شما انجام می دهند را انتخاب و رد و یک اشتباه را نمی خواهد آخرین تاریخ فراموش نکنید یک ماه.

3. من در عشق با دوست من برای 10 سال گذشته است. ما 27 ساله مشغول به کار در صنعت رسانه. او نمی باید هر پسر دیگر در زندگی او و ما واقعا نزدیک است. اما او نمی داند که من یک لزبین. من باید بگویم ، من خواهد مرد اگر او منحرف کردن از من و یا معافیت دوستی ما به دلیل جاذبه های من برای او. باید چه کار کنم ؟

نکنه برای دریافت یک دسته از فکر باز دوستان با هم و معمولی مطرح کردن این موضوع از جامعه همجنسگرایان و ببینید که چگونه او در پاسخ به این روابط است. بپرسید در کل اگر هر یک از آنها را دوستان در جامعه و اگر او می کند و سپس او را در نظر با آن است. اگر او به نظر می رسد سرد با آن شما می توانید بیش از ماه آینده معمولی را تا تمایلات جنسی خود را با او, اما شما لازم نیست که به او بگویید در مورد جاذبه خود را نسبت به او. اجازه دهید او آن را کشف کردن در حال حاضر که آنتن است و اگر او باقی می ماند یک دوست پس از آن باشد و اگر او به نظر می رسد باز به تلاش یک رابطه, پس از آن می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو