چرا اجازه می دهد هر کسی که قدرت را به دنبال پاسخ های عاطفی خود را? تکیه خود را به کنترل طغیان عاطفی با پاسخ, واکنش نیست

چگونه آمده است که مهم نیست پس از چه مدت فاصله شما با افراد خاصی آنها هنوز موفق به فشار دکمه شما ؟ گاهی اوقات از آن است که خانواده بار دیگر این می تواند باشد اما در بسیاری از موارد حتی می تواند افرادی که توجه کمی به شما, و در عین حال شما واکنش نشان می دهند با احساسی انفجار!

که یا این افرادی که قرار دادن این دکمه وجود دارد در وهله اول و یا اینکه آنها به شما یادآوری از گذشته حوادث است که تحریک احساسات منفی است. برخی از تنظیم کردن باعث به عمد در تلاش برای سوزن شما دیگران ندانسته. یک مثال از هل دادن عمدی از دکمه زمانی است که دو نفر که می دانیم هر یک از دیگر نزدیک به دنبال صدمه دیده با استفاده از اطلاعات خود را از هر یک از دیگر نقاط ماشه.

خواهر و برادر و یا زوج ها در روابط صمیمی goad یکدیگر اغلب گاهی اوقات فقط برای از خواب بیدار شدن یک واکنش بار دیگر در یک غیرمنطقی جا از خشم. مهم نیست که چگونه تعامل بوده و جریان تا آن نقطه لحظه ای که ماشه را لمس کرد آن است که محدود به موشک به یکی دیگر از ابعاد به عنوان احساسات خام را بیش از به طور کامل. همچنین از این روش استفاده می شود گاهی اوقات برای شکستن سرد ایستاده آف بین عاشقان – پرشور عصبانی کلمات بهتر یخی سکوت.

بنابراین اگر من به یک دوست تمام riled تا من او یادآوری زمان او خیانت به اعتماد من در حالی که دیگری ناراحت می شود وقتی که من او را متهم بودن زن ستیز! در هر دو مورد من می دانم که نقاط ماشه و بنابراین باید این گزینه از فشار دادن دکمه های خود را در لذت من اگر من را انتخاب کنید. من می دانم که دقیقا چه خواهد شد تحریک شوهرم, خواهر و برادر یا فرزندان من است. و البته این همان مردم می دانند که تمام دکمه های بیش از حد – و احتمالا مسئول قرار دادن برخی از این وجود دارد!

افرادی که می دانند ما بهترین را به بیشترین قدرت برای صدمه زدن به ما را به عنوان آنها می دانند که آنچه ما می اندازد کردن بازی ما. اما آن است که همیشه افرادی که جلو ما باعث. بسیاری از واکنش های احساسی ما هستند باعث حوادث گاهی اوقات آنهایی که کوچک است. بودن قطع کثیف اتاق زمخت زبان bratty کودک نادیده گرفته می شود, در حال اصلاح و یا به دروغ متهم به چیزی نهفته است تهدید و یا نفوذ از فضای شخصی – هر یک از این می تواند سر و صدا خود را در قفس!

ماشه عاطفی است که هر چیزی که شما را به تساوی گذشته و تضمین می کند که واکنش خود را بیشتر به برخی از صدمه در گذشته و نه به وضعیت کنونی است. آن اثرات خود را در حال حاضر درک با تکان دادن اعتماد به نفس خود را و آرام رفتار و معرفی ناراحت کننده تجربه گذشته.

اما حقیقت این است که هر چند خود را با فشار دکمه ممکن است با دیگران, مدار شکن است که به خوبی در کنترل شما است. شما می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه برای تحت تاثیر قرار احساسی. اغلب ما فراموش نمی دانستم که.

چگونه می توان اطمینان حاصل شود که مهم نیست چقدر سخت دیگران کشیدن ماشه به طور جدی یا شوخی – ما حفظ ارامش و حس تعادل ؟ به منظور حفظ وضعیت در کنترل شما مهم است به درک زمانی که شما باعث و چرا. اگر آن را در بذله گویی شما ممکن است می خواهم برای رفتن با جریان و شوخی بازگشت. وقتی کسی دهنی, انگشت کردن زنجیره ای خود را به عمد به شما در تنظیم کردن و نشان می دهد شما را بهترین واکنش این است که اجازه دهید آنها را می دانم که آنها توانسته اند به سر و صدا شما را در همه. حفظ سرد و خارجی پاسخ می دهند به جای واکنش نشان می دهند. و اگر کسی تحت فشار قرار دادند یک دکمه ندانسته و اجازه دهید آنها را می دانم که با آرامش است که این موضوع شما را می خواهد نه مورد بحث است.

اما است که در خارج. چگونه شما خود را کنترل داخلی پاسخ عاطفی به ماشه ؟ این تنها می تواند انجام شود با شناسایی و درک محرک که شما مجموعه ای خاموش. هنگامی که شما می دانید چه چیزی باعث غیر منطقی پاسخ عاطفی از شما منعکس کننده عمیقا بر این که چرا این وضعیت شما را اذیت. آیا این بازگشت به قبل وضعیت ؟ کار راه خود را از طریق آن کنید و سعی کنید و اجازه دهید آن را برو. در این کار نگه دارید و خودتان مدیریت. برنامه ریزی برای چگونه شما پاسخ خواهد داد دفعه بعد به یک وضعیت مشابه است.

آگاهی از تحریک رفتار و آموزش خود را برای پاسخگویی به جای واکنش احساسی به شرایط. به یاد داشته باشید با نشان دادن که شما زحمت شما در حال توزیع بیش از ماشه به دیگران است.

بیشتر از همه ما باید به یاد داشته باشید به مسئولیت رفتار خود ما است. آن را بسیار آسان به سرزنش دیگران برای تنظیم کردن ما باعث. اما چگونه ما در پاسخ به سکس دهنی, انگشت کردن در کنترل ما است که باعث می شود ما رفتار ما تنها مسئولیت. ایده این است که جدا از آن دکمه و باعث احساسی به طوری که آنها دیگر می توانید آچار هر پاسخ از ما!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im