مقاومت ضد میکروبی و یا AMR, وضعیت که در آن باکتری ها دیگر نمی تواند کشته در دسترس آنتی بیوتیک ادعا 7 لاخ زندگی هر سال در سراسر جهان است و هر بیت به عنوان کشنده به عنوان Covid-19 تنها کمتر قابل مشاهده است. فاصله بین superbug چالش ها و آنتی بیوتیک ها ما باید آنها را به مبارزه با در حال رشد است unmanageably بزرگتر است. اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی پرچم سرخ را در استفاده نامناسب از آنتی بیوتیک ها در طول این بیماری همه گیر. آن هشدار داده است در برابر آنتی بیوتیک ها به صورت خفیف تا متوسط موارد مشکوک و Covid-19 بيمار مگر اینکه از نظر بالینی مورد نیاز است. این اساسا به معنای استفاده از آنتی بیوتیک تنها در Covid-19 بیماران با علائم شدید و یا کسانی که با تایید co – عفونت های ثانویه.

در حالی که ما باید منتظر شواهد بتن به کشف دقیق تاثیر Covid-19 در AMR اولیه جهانی تحقیقات علمی نشان می دهد که جامعه پزشکی در این طلسم از عدم قطعیت ممکن است پرتاب احتیاط در AMR به باد و استفاده بیش از حد آنتی بیوتیک ها. وجود دارد هیچ هند خاص آمار در عین حال اما به تازگی منتشر شده مطالعه بررسی Covid-19 مورد از آسیا به نتیجه گیری کرد که بیش از 70 درصد از Covid-19 بیماران تجویز شده درمان ضد میکروبی هر چند کمتر از 10 درصد و به طور متوسط در حال باکتریایی یا قارچی co-عفونت. همین تحقیقات نشان می دهد که آنتی بیوتیک استفاده می شود در این بیماران عمدتا broad-spectrum به معنای کشتن یک طیف گسترده ای از باکتری ها. آن است که استفاده بیش از حد از این آنتی بیوتیک ها که حداکثر خطر AMR گسترش یافته است. این یافته ها منجر مشهور مجلات مانند مجله پزشکی بریتانیا و طبیعت به نظر در چند هفته گذشته که شرکت عفونت در Covid-19 بیماران کم شده اما استفاده از broad-spectrum عوامل ضد میکروبی بالا است تشدید AMR خطر است.

این آنتی بیوتیک ها استفاده بیش از حد می تواند ناشی از دلایل مختلف. زمانی که پزشکان لازم نیست که اطلاعات مهم در مورد, بیمار, بیماری, عفونت, آسیب شناسی و در عین حال باید همه چیز را به صرفه جویی در زندگی و سلامت آنها تمایل به overprescribe آنتی بیوتیک است. این بیماری همه گیر مجبور است بسیاری از این تصمیمات بر پزشکان به ویژه در مناطق و موارد که در آن برای برخی از دلیل تست های تشخیصی به تعویق افتاده اند و یا به سادگی در دسترس نیست.

فقط تست برای باکتریایی یا قارچی co-عفونت می تواند نشان دهد که آیا Covid-19 بیماران نیاز به آنتی بیوتیک است. و در منابع محدود تنظیمات و ضعف نظام سلامت بسیاری از بیمارستان ها باید موفق به انجام این کار. اما کسانی که آزمون باید انجام شود در حالی که ارائه تمام تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت و درمان برای اطمینان از ایمنی در انتقال و تست نمونه ها. رسانه های اعتیاد به مواد مخدره در اطراف داروهای آزمایش Covid-19 منجر به دیوانه وار خرید از انتخاب دارو از جمله آنتی بیوتیک ها مانند Azythromycin. بی رویه و غلط استفاده از این آنتی بیوتیک ها باعث افزایش AMR خطر است. مطالعات در آمریکا نشان می دهند که شتاب و جهش به سمت تله مشاوره با پزشکان منجر به افزایش آنتی بیوتیک تجویزی. در هند بیش از حد شده است سنبله در tele-مشاوره اما ما نمی توانیم استنباط تاثیر آن بر آنتی بیوتیک تجویزی.

حتی قبل از همه گیر زده هند یکی از برترین تولید کنندگان و مصرف کنندگان از آنتی بیوتیک است. هند انتظار می رود که به حساب یک پنجم از 10 میلیون جهانی AMR مربوط به مرگ و میر تا سال 2050. بیش از 50,000 جدید-پایانه مرگ در هند از سپسیس یک چهارم سالانه جهانی سپسيس نوزادی, مرگ و میر به دلیل بیماری زا و مقاوم در برابر خط اول آنتی بیوتیک است. هند به همراه چین تولید 80 درصد از آنتی بیوتیک است. این به این معنی داروسازی واحدهای تولیدی باید کنترل محدودیت های آنتی بیوتیکی ترخيص در ايران ، متاسفانه یک بین المللی اخیر محققان آزمایش پساب ها و رودخانه ها در اطراف برخی هند تولید سایت پیدا کردم آنتی بیوتیک غلظت کافی برای وادار AMR پیشرو در این مکان برای شناسایی به عنوان AMR پشتیبانی کنند.

پس از 2014 این مرکز به تصویب رسید کشت از اقدامات. گیشه فروش بعد نسل آنتی بیوتیک ممنوع شده است با دولت الزامی است که داروخانه نگه داشتن یک نسخه رکورد از آنتی بیوتیک فروش. نخست وزیر آغاز شد ‘red-line’ کمپین آنتی بیوتیک بسته های هشدار از خطر در ارتباط با سوء استفاده از آن. بیشتر قابل ملاحظه ای هند گرفته قاطع مراحل نسبت به تصویب قوانین محدود کننده آنتی بیوتیک باقیمانده در پساب تخلیه از داروسازی واحد است. تا این حد مورد نیاز قانون در انتظار رهبری اتحادیه محیط زیست وزارت را نشان می دهد هند به قصد رفع شکاف در پرداختن به AMR.

پزشکان و مردم باید درک بیشتر در این گیج کننده بار از Covid-19 که بیشتر آنتی بیوتیک ها لزوما به معنای بهتر سلامت. اجازه دهید ما مطمئن شوید که جمعی که در تلاش های ما برای دفاع از خودمان از شیر ما نمی خورده توسط موریانه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de