انجام برخی از roleplay: من نمی مانند تلویزیون من, اخبار مجریان فقط نشستن پشت یک میز با آرامش و dispassionately 😜

وجود یک مکتب فکری است که می گوید که اخبار تلویزیون و مجریان باید به مانند کلمه لنگر پیداست بود ثابت سیستم ایمنی بدن به امواج احساسات و شور و شوق و با آرامش و dispassionately توزیع اخبار مانند Khabarilal از فیلم Tirangaa و یا برای کسانی که نمی توانید مرجع در این مد از newsreaders از 80s در Doordarshan, ربات خواندن اخبار از راجیو گاندی افتتاح یک ورزشگاه که در آن تنها شور و هیجان در آن روزها بود که از اعضای خانواده نهرو که ورزشگاه خواهد بود به نام بعد از.

من نه متعلق به آن مدرسه.

اخبار هیجانی و من می خواهم مجریان به آن را نشان می دهد. من نمی خواهم آنها را به نشستن ثابت پشت میز. با جهان تغییر دوم, من می خواهم آنها را به راه رفتن و یا بهتر اجرا در اطراف استودیو نوسانی از یک نمودار میله ای به دیگر مانند مرد عنکبوتی و یا پرواز در اطراف دیجیتال وزارت تفسیر Pushpakvimana. من می خواهم آنها را به من احساس به عنوان اگر من وجود دارد در لباس نظامی خستگی در حالی که انجام یک دفاع ملی داستان لباس تا به عنوان یک فضانورد در قلع فویل در حالی که انجام اخبار از فرود ماه و شاید به عنوان یک ویروس در حالی که گزارش در آخرین جهانی همه گیر به دلیل این که آیا در اتاق خواب و یا در اتاق خبر, هیچ چیز بهتر از یک بیت از آزاد.

من می خواهم مجریان به رقص مانند Hrithik Roshan زمانی که آنها خود را در انتخابات پیش بینی های درست و یا زمانی که حزب خود را انتخاب برنده چه کسی اهمیت میدهد به این دلیل تا زمانی که مراحل درست و در ضرب و شتم.

من می خواهم آنها را برای شناسایی به عنوان “فاشیست” و یا “شهری Naxals” (بسته به کانال من مشاهده) و من می خواهم آنها را به تکان دادن انگشتان دست خود را در برابر مهمانان خود را و یا قطع میکروفن و من می خواهم آنها را به فریاد با صدای بلند و در بالای صدای خود را, چرا که اگر آنها نمی, سپس big boss, i am تغییر کانال برای که دیگر واقعیت نشان می دهد که در آن مردم در حال قفل کردن در اتاق و بحث در مورد مسائل از اهمیت است. من می خواهم به شکستن مثل یک گلدان مینگ کردن یک قفسه و من می خواهم آن را به تایید من تعصبات و مشاهدات من از جهان است.

اگر آن را نمی کند این خبر جعلی. همانطور که برای من حقایق چرا من را حفظ خواهد کرد گرفتن آن از واتساپ.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de