راجستان وزیر Ashok Gehlot فرستاده است یک پیشنهاد به فرماندار Kalraj Mishra پیشنهاد دومی تشکیل دولت و مجلس است. این باید انجام شود در اولین با این شرط که Gehlot دولت اثبات آن اکثریت در کف خانه. این درام سیاسی است که در سایه بی سابقه ای همه گیر با راجستان در روز شنبه ضبط بزرگترین واحد-روز افزایش عفونت های جدید و همچنین شاهد آن روزانه موارد عبور از 1000 برای اولین بار. در این زمینه طولانی مدت عدم اطمینان منجر به نتایج. یکی وجود خواهد داشت یک حکومت خلاء در یک فاز مهم در مسیر Covid-19. دو آن را ایجاد فضای بیشتر برای ناخوشایند چانه زنی.

حقوقی سوابق محدود کردن انعطاف پذیری فرمانداران باید در برگزاری جلسات مجمع. این رویه نیز به روشنی لاغر نسبت به اکثر دولت در حال آزمایش بر روی کف خانه. در این دوره حزب کنگره باید برای جلوگیری از اضافه کردن به بهداشت عمومی عوارض است که بوجود می آیند که کارگران آن جمع در اعداد بزرگ در اعتراض به. راجستان یکی از بهتر اجرا در فاز اولیه از نبرد علیه Covid-19 اما آن را در حال حاضر در خطر از دست دادن کنترل در یک مقطع مهم.

این unlovely واقعیت این است که وضعیت سیاسی در راجستان است که به امری عادی در سیاست هند. کارناتاکا و Madhya Pradesh ارائه نمونه های اخیر از پر مخاطره مانور در اطراف defections و disqualifications اما آن بارور تاریخچه طولانی است. در نتیجه وضوح پدید آمده در مورد چگونه راج Bhavans باید در مقابله با چنین شرایطی است. در انتظار قانونی احکام در دانه جنبه های رد صلاحیت روند مجموعه در حال حرکت را با بلندگو بی اساس است. که یک فرایند است که می توانید در ادامه به طور مستقل. این راجستان فرماندار باید تشکیل جلسه مجلس و دولت برای تست قدرت خود را وجود دارد, هر کجا که تراشه ممکن است سقوط.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im