آیا حیوانات دارای فرهنگ ؟ با توجه به کارل Safina کاملا.

بوم شناس کارل تغيير در آخرین کتاب خود با تمرکز بر scarlet macaw نهنگ و شامپانزه اما نگرانی های خود را در محدوده دور به طور گسترده تر از یک گروه سه نفره از حیوانات. در “تبدیل شدن به وحشی: چگونه حیوانات بالا بردن فرهنگ خانواده ها ایجاد زیبایی و دستیابی به صلح” او می نویسد: در مورد فرهنگ و ساختار جوامع و آنچه باعث می شود ما که و چه هستیم.

تغيير در سه حیوانات cannily انتخاب شده برای انواع: عظیم seagoing پستاندار پرنده عجیب و غریب و یکی از بشریت را نزدیک ژنتیکی بستگان. تغيير نشد و این حیوانات را در محیط طبیعی خودشان; علاوه بر جذاب اعزام از ethological مقابل خطوط تکه های زیادی از “تبدیل شدن به وحشی” نیز به عنوان اولین-نرخ طبیعت نوشتن.

ما با شامپانزه ها که در مورد تغيير هشدار فکر کردن در مورد در شرایط کاملا انسان است. “ما در آنها تا حدی شکل گرفته prehumans, گیر افتاد, بین بودن و تبدیل شدن به یک منادی از نوع بشر” تغيير می نویسد و اشاره کرد, “شامپانزه ها هستند و نه اجداد ما; آخرین گونه اجدادی به شامپانزه ها و انسان ها منقرض شده است. شامپانزه ها معاصران ما. آنها در حال تکمیل شامپانزه ها نه نیمه پخته انسان است.” این یک تم صدا در سراسر کتاب.

دلیل اصلی برای این احتیاط نیز یکی از مرکزی تلاش از “تبدیل شدن به وحشی”: ساختارشکنی ایده انسان استثنایی. برای قرن دانشمندان و فیلسوفان را دوخته است که استثنایی بر یک چیز پس از دیگری: انسان ها تنها جانورانی هستند که زبان انسان ها تنها جانورانی هستند که ابزار و غیره. این همه آب پز را به همان مفهوم که تنها انسان فرهنگ است.

تغيير در کتاب نشان می دهد آنچه در طبیعت شناخته شده برای قرن: هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. انسان باید تنها به تازگی شروع به رسمیت شناختن حیوانات فرهنگ در اطراف آنها. “انسان با استفاده از زبان بسیار است که آن مرداب خود ما توانایی به رسمیت شناختن, ظریف و ظریف غیرکلامی سیگنال است که ما خودمان را به طور مداوم در صفحه نمایش و پاسخ به” تغيير می نویسد. “جهان غرق در لایه ها و امواج ارتباطی است.”

“تبدیل شدن به وحشی” teems با ارتباطات از همه نوع با پیچیده همدلانه موجودات حل مشکلات جهان خود را. برخی از پرندگان Safina به یاد خوانندگان خود را toolmaking مهارت های برابر برای هر چیزی برخوردار میمون. “کالدونیای جدید کلاغ ها را قلاب ابزار چیزی حتی شامپانزه ها انجام نمی,” او می نویسد. “میمون های زیادی ندارد و اگر چیزی بیش از macaws و کلاغ است.” نوجوان macaws سال را صرف یادگیری ابزار ساختن از پدر و مادر خود را. نهنگ اسپرم قبیله عبارتند از یکدیگر صوتی در شبکه گسترش بیش از نیمی از این سیاره مرشد کامل از نحو و واژگان و حتی گویش های منطقه ای. شامپانزه ها آینه تمام فردی پیچیدگی انسان است.

Safina گویا طبیعت حس بی پایان تعجب می کنم. “بیش از قوی kapok درخت می درخشد یکی روشن سیاره ماندگار نزد زهره بالاتر از آمازون,” او می نویسد: در یک نقطه. حیرت و شگفتی در زیبایی مطلق از macaws, او می پرسد: “چگونه می تواند چنین بی بند و بار رنگ وجود دارد ؟ چرا پرندگان تکامل چنین زیبایی؟”

او همچنین بازگشت به این ایده است که انسان در مرکز جهان است. او به رسمیت می شناسد که این باعث می شود برخی از افراد ناراحت کننده است. در میان بسیاری از فضائل “تبدیل شدن به وحشی” برطرف چنین ناراحتی. در آن طول می کشد نگرانی از تغيير فوق العاده حرکت 2015 کتاب “فراتر از کلمات: چه حیوانات فکر می کنم و احساس” قرار می دهد و بیشتر چهره خود حس مشترک آیات. یکی از این چهره دارای یک کلاه قرمز روشن از پر و بال دیگر به عنوان طولانی به عنوان اتاق نشیمن خود را; و سوم به عبارات بسیار مانند خود شما. همه فرهنگ ها. همه جوامع است. تمام قوم و خویش هستند.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de